بهره برداری از مجهزترین کلینیک دامپزشکی در باغ پرندگان تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. اجتماعی
بهره برداری از مجهزترین کلینیک دامپزشکی در باغ پرندگان تهران

بهره برداری از مجهزترین کلینیک دامپزشکی در باغ پرندگان تهران

فارسخبرگزاری فارس |
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار گفت: یکی از مجهزترین کلینیک های دامپزشکی در باغ پرندگان تهران احداث و به بهره برداری رسید.

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، حمیدرضا فرخی با اعلام این خبر گفت: به منظور ارتقاء سلامت و آرامش پرندگان و جلوگیری از نقل و انتقال پرندگان به خارج از محل زندگی شان در صورت بروز هرگونه بیماری و مشکلی، باغ پرندگان تهران به کلینیک دامپزشکی تجهیز شد.

وی افزود: ساختمان این مرکز درمانی از سال ۹۲-۹۱ به بهره برداری رسید و هرسال به تجهیزات تخصصی آن افزوده و در چند ماه گذشته تکمیل شد.

فرخی با اشاره به امکانات این مرکز گفت: این مرکز علاوه بر اقدامات درمانی معمول شامل بخشی هایی از مراکز تشخیصی، رادیولوژی، بخش‌های مختلف درمانی و … است که سلامت کامل پرندگان را در بر دارد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

معاون خدمات شهری منطقه چهار در پایان خاطرنشان کرد: مفتخریم که با وجود چنین مرکز مجهزی در صورت لزوم، نیازی به نقل و انتقال پرندگان جهت معاینه به خارج از باغ پرندگان نیست.

به گفته فرخی تمامی نقل و انتقال‌های پرندگان به طور مستقیم و با نظارت سازمان محیط زیست استان تهران صورت می‌گیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

حریم بان شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، با وجود این سامانه نظارت دائمی و بر خط مدیران شهری بر حریم شهر امکان پذیر می‌شود. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

یخ بستن آب پشت سد حسنلوی در شهر نقده آذربایجان غربی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل

ماجرای غذاهای دست ساز

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل

نذر جالب برای پرندگان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، کسبه بازار تاریخی ارومیه هر روز برای پرندگان، بویژه کبوترهای آن حوالی دانه می‌ریزند. به دلیل همچواری بازار تاریخی ارومیه با مسجد اعظم و مسجد جامع ارومیه، کبوترهای زیادی در آن حوالی زندگی می‌کنند. برخی از اهالی نذورات خود را به کسبه می‌دهند تا با هدف خیرات، برای پرندگان دانه تهیه کنند. بیشتر بخوانید: روش عجیب مرد مجنون برای نجات کبوتر زخمی + فیلمانتهای پیام/

تمرینات اختصاصی علی کریمی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل

ساخت و ساز‌هایی که روز و شب را از مردم گرفته‌اند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
ساخت و ساز‌هایی که با وجود قوانین درباره زمان و شیوه ساخت و ساز در شهرها، آسایش را از مردم گرفته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بیش از ۱۸ هزار کارگاه ساختمانی در تهران فعال است که در هر ساعت از شبانه روز تولید صدا می‌کنند، به نظر می‌رسد با توجه به شکایت‌های مکرر مردم در این خصوص مسئولان شهری باید اقدامی فوری و اساسی اتخاذ کنند.

نظرها

اخبار بیشتر