ماجرای شکایت جدید از باشگاه استقلال چیست؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. روزنو
  4. ورزشی

ماجرای شکایت جدید از باشگاه استقلال چیست؟

روزنوخبرگزاری روزنو |

استقلال در شرایطی بلیت فروشی این فصل خود را به شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی داده است که ظاهرا این باشگاه پیش از این قراردادی با شرکت برهان مبین داشته و با وجود گرفتن پیش پرداخت از این شرکت قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کرده است، موضوعی که باعث شکایت برهان مبین از آبی‌ها شده است.

امیرحسین فتحی امروز با حضور در برنامه ورزشگاه که از شبکه تهران پخش می‌شود مدعی شد هیج خطری باشگاه استقلال را تهدید نمی‌کند، هرچند که توضیحات او برای مجری این برنامه قانع کننده نبود و او مدعی شد آبی‌ها باید بابت فسخ یک طرفه قرارداد با شرکت برهان مبین به این شرکت غرامت سنگین پرداخت کنند.

متن گفت و گوی فتحی در مورد بلیت فروشی را در ادامه می‌خوانید:

کاظم زاده: چطور قرارداد بلیت فروشی را برهان مبین فسخ کردید؟ مگر از این شرکت پیش پرداخت نگرفته بودید؟

فتحی: پیش پرداخت گرفته بودیم ولی با تفاهم قراردادمان را فسخ کردیم و هیچ بحث حقوقی هم پیش نیامده است.

کاظم زاده: پولی که از این شرکت گرفتید را پس داده‌اید؟

فتحی: نه پس نداده‌ایم و در حال مصالحه هستیم. هیچ شکایتی هم مطرح نشده است و جالب است که خدمتان عرض کنم که در یک سال و چند ماهی که من در استقلال بودم بلیت فروشی اصلا شفاف نبود ولی امسال دو ساعت بعد از بازی شرکت توسعه به ما اعلام می‌کند اینقدر بلیت فروخته شده است و پول آن در حساب باشگاه است.

کاظم زاده: همین الان به من گفتند که شرکت برهان مبین در شعبه ۲ دادگاه فرهنگ و رسانه از شما شکایت کرده است.

فتحی: نه این شکایت مربوط به زمان من نیست حتی برای زمان آقای افتخاری هم نیست و برای چهار پنج سال گذشته است. مربوط به دو سه مدیریت قبل استقلال و پرسپولیس می‌شود که یک قرارداد امضا شده است که هم طرف شکایت سازمان لیگ و فدراسیون هستند و هم دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و خود من هم چند بار به دادسرا مراجعه کرده‌ام. اسم این شرکت برهان مبین است که قرار است با حکمیت این موضوع حل شود.

کاظم زاده: به جز آن شکایت قدیمی ظاهرا این شرکت دوباره از استقلال شکایت کرده است. این شکایت خیلی جدی است، هم برای پرسپولیس که حکم آن آمده است و هم برای استقلال که تازه این شکایت در اول راه است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

فتحی: این شکایت هم برای استقلال است، هم پرسپولیس، هم فدراسیون و هم سازمان لیگ.

کاظم زاده: این مساله را شرکت توسعه حل نمی‌کند؟

فتحی: در این باره جلسات متعددی بوده است، من خودم دو سه بار در دادگاه حضور پیدا کردم. در سازمان لیگ و فدراسیون هم جلساتی برگزار شده است و در شرف حل و فصل است.

کاظم زاده: گویا امروز با حضور کریمی، مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز در وزارت ورزش جلسه‌ای داشته‌اید که در آن وزیر ورزش و معاونین این وزارت خانه هم حضور داشتند. درست است؟

فتحی:ظاهرا جلسه معاونین هر دفعه در یک جا برگزار می‌شود و میزبان آن این بار شرکت توسعه و تجهیز بوده است. من هم با آقای کریمی جلسه داشتم و تا جلسه معاونین شروع شد من محل را ترک کردم.

کاظم زاده: یعنی جلسه‌ای در مورد بلیت فروشی نداشتید؟

فتحی:نه این جلسه شورای معاونین بود، من با آقای کریمی در مورد مسائل متفاوتی صحبت کردم، به هر حال ورزشگاه انقلاب ما دست شرکت توسعه است، در مورد اجاره استادیوم آزادی و بلیت فروشی صحبت کردیم و بنده افتخار داشتم که معاونین محترم وزارت ورزش و جوانان را ببینم.

کاظم زاده: در یک جلسه آقای کریمی میهمان ما بودند و گفتند ما هیچ اصراری نداریم بلیت فروشی را در اختیار بگیریم و این موضوع به ما تکلیف شده است. این اجبار از سوی وزارت ورزش و جوانان است؟

فتحی: خیر بلیت فروشی در اختیار باشگاه است. زیر ساخت بلیت فروشی را شرکت توسعه ایجاد کرده‌اند اما آنها تمایلی به بلیت فروشی نداشتند چون واقعا کار سختی است. با این حال یک قرارداد سه جانبه بین فدارسیون فوتبال، استقلال و پرسپولیس امضا شد که بلیت فروشی را آنها انجام بدهند. هر موقع زیر ساخت فراهم شود ما خودمان این کار را انجام می‌دهیم.

کاظم زاده: من بازهم می‌گویم چون شما قراردادهای متعدد با شرکت‌های دیگر داشته‌اید این قرارداد مشکل ساز می‌شود. این دیگر نه ربطی به تحریم دارد نه تهدیدهای بیرونی و کاملا مربوط به خودتان است. بگذریم …

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اتفاق جالب در فوتبال ترکیه/ پنالتی که سه بار تکرار شد اما گل نشد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل

۳ گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی فوتبال چه کسانی هستند؟

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین15 ساعت قبل
ایرناایرنا9 ساعت قبل
«گابریل سینکراییان» که پیش از این و به دلیل دیسکالیفه شدن از المپیک ریو ۲۰۱۶ به دلیل دوپینگ، هشت سال محروم شده بود، در المپیک ۲۰۱۲ لندن در وزن ۸۵ کیلوگرم پس از سه بار تلاش در حرکات یک ضرب، ناکام ماند و از دور رقابت‌ها حذف شده بود. در صورتی که پرونده هر سه تخلف برجسته رومانی به موقع بسته شود، قانون تفلیس پیش از المپیک توکیو برای این کشور قابل اعمال است. اگرچه وزنه‌برداران کمی از کشور رومانی در انتخابی المپیک ۲۰۲۰ جایگاه خوبی کسب کرده‌اند، «لورندانا النا توما» قهرمان وزن ۶۴ کیلوگرم زنان یکی از شانس‌های کسب مدال در توکیو است البته در صورت گذر از انتخابی. رومانی میزبان رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی ۲۰۲۰ جوانان جهان است؛ تورنمنتی که در ماه مارس برگزار می‌شود. پس از آنکه مصر به دلیل تخلفات متعدد دوپینگی ۲ سال تعلیق شد، رومانی به عنوان میزبان جایگزین انتخاب شد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
با توجه به بحرینی بودن شیخ سلمان آل خلیفه، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و تصمیم هایی که کمیته مسابقات و کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته‌اند، احتمال اینکه بحرینی‌ها با هنگ کنگی‌ها و عراقی‌ها لابی و مکاتبه کنند، کم نیست. اما این ماجرا قطعا برای تیم ملی فوتبال ایران فرق خواهد کرد. بسیاری کشورها که در سخت‌ترین شرایط قرار دارند همه تلاششان را می‌کنند تا در جام جهانی حضور داشته باشند. ایران در تاریخ رقابتهای مقدماتی جام جهانی و جام ملتهای آسیا هیچگاه غایب نبوده و این بار هم نباید غایب باشد. با انصراف باشگاههای ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا، باید دید کنفدراسیون فوتبال چه موضعی را در قبال تیم ملی و میزبانی تهران خواهد گرفت.

حفظ اقتدار ایران مقابل بازی سیاسی AFC

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
شیخ سلمان و اطرافیان وی که آرزوی دیدن یک استادیوم پرتماشاگر را در کشور خود دارند با این تصمیمات عجیب روز به روز لذت فوتبال را در قاره کهن کمتر و کمتر می‌کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرانجام در پی تصمیم عجیب و غیرمنطقی کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرونده لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ نیز برای نمایندگان کشورمان بسته شد، فقط باید امیدوار بود در سال آینده AFC دست از این تصمیمات عجیب و سیاسی بردارد تا لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ با حضور نمایندگان ایران با هیجان زیاد و استادیوم‌های پر از تماشاگر برگزار شود.
ایرناایرنا1 روز قبل
پیش از این اعلام شده بود که استراماچونی با ارسال نامه‌ای از طریق وکلای خود به باشگاه استقلال خواستار دریافت تمام پول قراردادش تا پایان سال دوم قراردادش شده است. «اسماعیل خلیل‌زاده» سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در این‌باره، اظهار داشت: نمی‌دانم چه صحبتی در این زمینه شده و این مربی چه خواسته است، ولی چیزی در این زمینه به دست من نرسیده است. استراماچونی پس از مشکلاتی که باشگاه استقلال پیدا کرد قراردادش را با آبی‌پوشان تهرانی به صورت یکطرفه فسخ کرد و تلاش مدیران این تیم برای بازگشت او نتیجه‌ای نداشت.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری1 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری1 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری1 هفته قبل

بررسی اپلیکیشن دکتر زیتون؛ اپلیکیشن رژیم درمانی و مدیریت رژیم غذایی

تکراتوچند ثانیه قبل

انتخاب لیست ۳۰ نفره اصولگرایان در تهران از پنجشنبه وارد مرحله‌ بعدی می‌شود

ایسنا29 دقیقه قبل

جنگ نیروهای آمریکایی و روسی بر سر نفت سوریه

اقتصادنیوز30 دقیقه قبل

گاردین: انگلیس بازپرداخت بدهی به ایران در قالب اقلام دارویی و غذایی را بررسی می‌کند

الف32 دقیقه قبل

واکنش وزارت خارجه به تحریف نام خلیج فارس از سوی وزارت دفاع کره‌جنوبی

عصر ایران33 دقیقه قبل

رسانه کوبایی: ایران و ونزوئلا روابط همکاری را تقویت می‌کنند

ایرنا33 دقیقه قبل

بیش از ۱۸ هزار کیلومتر از محورهای لرستان برف‌روبی شد

مهر35 دقیقه قبل