برای تمرکز بیشتر بر امور انجمن موسیقی ایران استعفا دادم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. فرهنگ

برای تمرکز بیشتر بر امور انجمن موسیقی ایران استعفا دادم

ایلناخبرگزاری ایلنا |
علی ثابت‌نیا که به تازگی از دبیری جشنواره سی‌و‌پنجم فجر استعغا داده، درباره این اتفاق توضیحاتی داد. او گفت: طبیعتاً این عدم پذیرشِ مسئولیت در ارتباط با شخص اینجانب است و ارتباطی با وظایف انجمن موسیقی ایران در جشنواره ندارد.

برای تمرکز بیشتر بر امور انجمن موسیقی ایران استعفا دادم - 1

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی ثابت‌نیا (مدیرعامل انجمن موسیقی) درباره دلایل و چند و چون استعفایش از دبیر اجرایی سی‌‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر توضیحاتی ارائه کرد. محمد الهیاری (رییس سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر) نیز در گفتگویی کوتاه درباره نحوه فعالیت انجمن موسیقی ایران، همچنین حضور علی ثابت‌نیا توضیحاتی داد.

علی ثابت نیا (مدیرعامل انجمن موسیقی) درباره استعفا از دبیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به خبرنگار ایلنا، گفت: بنا بر آنچه در متن استعفایم خدمت رییس جشنواره موسیقی فجر تقدیم کردم، برای تمرکز بیشتر بر امور انجمن موسیقی ایران برای پشتیبانی و امور مالی جشنواره به عنوان بازوی اجرایی دفتر موسیقی، مصلحت بر این بود برای انجام بهتر امور اجرایی جشنواره موسیقی فجر، از مسئولیت دبیر اجرایی جشنواره کناره‌گیری کنم و بیشتر بر امور مربوط به انجمن موسیقی ایران متمرکز باشم.

ثابت‌نیا در ادامه گفت: به همین دلیل، طی نامه‌ای، عدم آمادگی‌ام را به مسئولان جشنواره اعلام کردم. بدیهی است انجمن موسیقی ایران بنا بر رسالت ذاتی خود، که بازوی اجرایی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، وظایف خود را در حوزه پشتیبانی و امور مالی در جشنواره موسیقی فجر یا هر جشنواره دیگری که در دستور کار دفتر موسیقی باشد به‌خوبی انجام خواهد داد و طبیعتا این عدم پذیرش مسئولیت در ارتباط با شخص اینجانب است و ارتباطی با وظایف انجمن موسیقی ایران در جشنواره ندارد.

در سایت خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

محمد الهیاری (رییس سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر) نیز در این‌باره گفت: انجمن موسیقی ایران همچنان امور جشنواره را در حوزه پشتیبانی و مالی پیش می‌برد و تاکنون هم زحمات جشنواره در زمینه پشتیبانی برعهده آقای ثابت‌نیا بوده و خدمات‌ ایشان و انجمن موسیقی ایران تداوم خواهد داشت.

رییس سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در پایان گفت: شوراهای جشنواره در بخش تخصصی و محتوایی و کمیته‌های جشنواره در حوزه اجرایی با مدیریت دبیر امور جشنواره را انجام می‌دهند و خوشبختانه تاکنون فعالیت‌های جشنواره بر اساس برنامه و پیش‌بینی انجام شده است و جشنواره انشاءالله با کمک همه دلسوزان و هنرمندان حوزه موسیقی به نحو مناسب برگزار می‌شود و انجمن موسیقی و همه تشکل‌های صنفی موسیقی و فعالان حوزه‌ موسیقی، به برگزاری جشنواره کمک می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جشنواره فیلم و موسیقی فجر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بسته این هفته کلاکت به جشنواره فیلم فجر و سرود قسم به خون سلیمانی میپردازد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ کلاکت این هفته به موضوعاتی چون جشنواره فیلم تئاتر و موسیقی فجر و سرود قسم به خون سلیمانی پرداخته است.

فن آوری در دانشگاه امیر کبیر

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل

اعجوبه‌های کوچولو، شیرینی پز‌های حرفه‌ای تهران/ کیک می‌پزیم تا لگو، خانه و ماشین بخریم + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
از هنر موسیقی گرفته تا کیک پزی. کم کم ابراز تمایل کرد که او هم کیک پختن یاد بگیرد و من هم به او یاد دادم. وقتی برادرانش متوجه کیک پزی او شدند آنها نیز خواستن که یاد بگیرند. در ازای هر کاری بنا به سختی کار حقوق می‌گیرند. البته باید تاکید کنم، بچه‌ها الان به صورت حرفه‌ای کیک پزی می‌کنند نه اینکه ما از آنها بخواهیم بلکه آنقدر حرفه‌ای شدند که خودشان تصمیم گرفتند که برای کافه‌ها کیک پزی کنند.

از خودگذشتگی عجیب یک طلبه؛ از کلیه تا دارایی

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
بدون تعارف با کمیل نظافتیاز خودگذشتگی عجیب یک طلبه؛ از کلیه تا داراییمهمان این هفته بدون تعارف، مبلغی است که با رفتار و کردار خود به تبلیغ دین می‌پردازد و با اهدای کلیه‌اش به کودکی ۸ ساله، جان وی را نجات می‌دهد.

نمایش ۱۲ روز

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل

پاییز پنجاه سالگی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ کتاب پاییز پنجاه سالگی از مجموعه کتب خاطرات همسران شهدای مدافع حرم در سیصدو دهمین مراسم شب خاطره، با یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با حضور جمعی از فرماندهان جبهه مقاومت، مسئولان کشوری و لشکری در تالار اندیشه حوزه هنری رونمایی شد. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

نظرها

اخبار بیشتر