تصاویر جدید از حسام منظور در «مست عشق»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. فرهنگ

تصاویر جدید از حسام منظور در «مست عشق»

فراروخبرگزاری فرارو |
شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، ابراهیم چلیکول، هانده ارچل، سلما ارگچ، بنسو سورال، بوراک توزکوپاران و بوران کوزوم سایر بازیگران «مست عشق» هستند.

تصاویری جدید از گریم حسام منظور در فیلم «مست عشق» ببینید.

به گزارش خبرآنلاین، حسام منظور در نقش حسام‌الدین چلبی، همنشین و شاگرد مولانا ایفای نقش خواهد کرد.

تصاویر جدید از حسام منظور در «مست عشق» - 2

شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، ابراهیم چلیکول، هانده ارچل، سلما ارگچ، بنسو سورال، بوراک توزکوپاران و بوران کوزوم سایر بازیگران «مست عشق» هستند.

تهیه‌کننده این فیلم مهران برومند است و فیلمنامه آن را حسن فتحی و فرهاد توحیدی نوشته‌اند.

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان | اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

داستان فیلم «مست عشق» همزمان با دوران زندگی مولانا و شمس تبریزی اتفاق می‌افتد.

تصاویر جدید از حسام منظور در «مست عشق» - 8

صفحه اینستاگرام فیلم «مست عشق» این تصاویر را به مناسبت تولد حسام منظور که مخاطبان تلویزیون او را با سریال «بانوی عمارت» و «برادرجان» می‌شناسند، منتشر کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدئو / اختتامیه سی‌وپنجمین دوره جشنواره موسیقی فجر

ایسناایسنا14 ساعت قبل
مراسم اختتامیه سی‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر، شب گذشته در تالار وحدت تهران برگزار شد. این دوره از جشنواره با تجلیل از استادان موسیقی هوشنگ ظریف، افلیا پرتو، عاشیق حسن اسکندری و نادر مشایخی به کار خود پایان داد. اهدای جوایز برگزیدگان جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه و اجرای گروه‌های موسیقی از برنامه‌های دیگر اختتامیه سی‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر بود. تصویربردار و تدوینگر: امید ابراهیمی

پایان سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با تقدیر از خبرنگار مهر

مهرمهر6 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز6 ساعت قبل
انتخابانتخاب18 ساعت قبل
شیوع بیماری‌ها و موارد اضطراری راهی برای افشای ضعف در سیستم‌های بهداشتی و تشخیص بیماری است. هنگامی که شیوع بیماری در جمهوری دموکراتیک کنگو پدید آمد، آزمایشات بسیار کمی در دسترس بود. این نکتهتوضیح می‌دهد که چرا لیست داروهای ضروری در دهه ۱۹۷۰ تدوین شد، اما لیست تشخیصی ضروری سالها بعد و در سال ۲۰۱۸ تدوین شد. این در مطالعات مختلفی که امکان مراقبت ایجاد کرده‌اند، برای ارزیابی شکافهای عملکرد سیستم بهداشتی مشهود است. و ما نمی‌توانیم فقط در هنگام شیوع بیماری و شرایط اضطراری در مورد تشخیص فکر کنیم.
رکنارکنا18 ساعت قبل
این روزها بن افلک در فیلم جدید «راه بازگشت» مشغول است که به شکلی عجیب بی شباهت به زندگی شخصی او نیست. پشیمانی از طلاق گریبانگر بازیگر سرشناس هالیوودی شدوی افزود: نوشیدن الکل مشکل همیشگی من نبود، اما بعد از فروپاشی ازدواجم در سال ۲۰۱۵ دوباره نوشیدن را آغاز کردم. این زیاده روی در مصرف الکل بین سالهای ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ تشدید شد. وی برای سومین بار در سال ۲۰۱۸ در مرحله توانبخشی برای مبارزه با مصرف الکل قرار گرفت و اکنون تا حد زیادی بهتر شده است. پیش از او نیز ارادی مثل بردلی کوپر و رابرت داونی جونیور همین مسیر را رفته‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایرناایرنا14 ساعت قبل
به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، شکراله حسن بیگی اظهار داشت: هنوز نمی‌توان در خصوص تعطیلی و یا عدم تعطیلی مدارس استان تهران در روز شنبه تصمیم گیری کرد. وی گفت: عصر امروز و با توجه به شرایط موجود در شعب اخذ رأی که اغلب در مدارس استان تهران مستقر است، در مورد تعطیلی و یا عدم تعطیلی مدارس این استان تصمیم گیری می‌شود. رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: ۹۰ درصد عوامل اجرایی و اغلب فضای شعب انتخابی از نیروها و امکانات آموزش و پروش این استان تأمین شده است

نظرها

اخبار بیشتر