نمی‌دانم در بازی با شیمیدر قرار است، چه اتفاق هایی بیفتد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. ورزشی

نمی‌دانم در بازی با شیمیدر قرار است، چه اتفاق هایی بیفتد

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
نمی‌دانم در بازی با شیمیدر قرار است، چه اتفاق هایی بیفتد - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان درباره بازی آینده تیمش با شیمیدر، گفت: وقتی شرایط مسابقه از دست ما خارج است که نظری می‌توانم درمورد بازی آینده داشته باشم. نمی‌دانم قرار است چه اتفاق هایی در این دیدار بیفتد ولی شاید همان روز بتوانیم در مورد آن صحبت کنیم.

حماد سامری پس از شکست تیمش در هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال کشور برابر پتروشیمی بندرامام، اظهارکرد: بازی کیفیت خوبی داشت و ما باتوجه به داشته هایمان، بازی را کمی خوب شروع نکردیم ولی وانستیم به بازی بگردیم. در برخی دقایق می‌توانستیم بازی را بهتر مدیریت کنیم

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: به هیچ وجه نمی‌خواهم داور را مقصر باخت مان بدانم. هفته گذشته هم که شکست خوردیم، هیچ صحبتی درباره داوری نداشتم و سعی کردیم که حمایت کنیم و همکاری لازم را با داوران داشته باشیم ولی به نظرم سوت‌های بازی امروز، تمرکز بازی را گرفت. در دیدار امروز قضاوت خوبی را ندیدم.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: به این شکل بازی کردن یعنی حق به حق دار نمی‌رسد. متاسفانه این اتفاق هم افتاد. من گفته بودم که در بازی‌های سنگین باید تمرکز داوران به صورتی باشد که حق به حق دار برسد و تکلیف مسابقه درون زمین مشخص شود. به نظرم در این دیدار این اتفاق نیفتاد. البته به هیچ وجه نمی‌خواهم برد تیم پتروشیمی را کمرنگ کنم ولی فکر می‌کنم، نتیجه این دیدار می‌توانست چیز دیگری باشد.

وی درباره بازی آینده تیمش با شیمیدر نیز عنوان کرد: وقتی شرایط مسابقه از دست ما خارج است که نظری می‌توانم درمورد بازی آینده داشته باشم. در همین بازی با پتروشیمی توان پیروزی را داشتیم. در بازی آینده هم نمی‌دانم قرار است چه اتفاق هایی بیفتد ولی شاید همان روز بتوانیم در مورد آن صحبت کنیم.

انتهای پیام

نمی‌دانم در بازی با شیمیدر قرار است، چه اتفاق هایی بیفتد - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ خلاصه بازی الریان صفر - ۵ استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

خلاصه بازی السیلیه - شهرخودرو / ایران ۴ -AFC ۰

مهرمهر23 ساعت قبل
بازی پرافت و خیر شهرخودرو و السیلیه قطر به نفع مشهدی‌ها به پایان رسید. این بازی بعد از تساوی در ۱۲۰ دقیقه به ضربات پنالتی کشیده شد که در پایان شهرخودرو موفق شد به مرحله گروهی صعود کند.

باید سرتاپا بازیکنانم را طلا بگیرم/ رحمتی به پنالتی گرفتن معروف است (ویدئو)

ایلناایلنا10 ساعت قبل
سرمربی تیم شهرخودرو خراسان پس از پیروزی مقابل السیلیه قطر گفت: واقعا باید سرتاپای بازیکنانم را طلا بگیرم که انقدر با غیرت برای سربلندی پرچم کشور جنگیدند. به گزارش ایلنا، تیم شهرخودرو خراسان موفق شد شب گذشته در دومین دیدار خود در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم السیلیه در ضربات پنالتی به برتری دست پیدا کند، صحبت‌های مجتبی سر‌آسیایی، سرمربی شهرخودرو ایران پس از برتری مقابل این تیم را در ادامه میبینید:

فیلم / گل اول استقلال به الریان توسط دیاباته

ایلناایلنا1 روز قبل

فیلم/ کاشته زیبای وریا و گل اول استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
در دقیقه ۸ بازی استقلال - الریان، وریا غفوری ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه را به تیر دروازه قطری‌ها کوبید و توپ برگشتی را دیباته به گل اول استقلال تبدیل کرد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- میرمعصوم سهرابی درباره اتفاقات بازی با پرسپولیس صحبت کرد. اعتراض به نحوه قضاوت داور، حواشی به وجود آمده داشتیم و در این خصوص پیگیری‌های لازم را انجام دادیم. در این بازی به سرمربی و دژآگه بازیکن ما توهین شد که برای پیگیری به فدراسیون آمدم. وی در ادامه افزود: از اتفاقاتی که در بازی با پرسپولیس رقم خورد خیلی متاثر شدم. توهین‌ها و سنگ پرانی‌ها از سوی هواداران پرسپولیس آغاز شد و فیلم هایش را در فضای مجازی می‌بینیم.

نظرها

اخبار بیشتر