برنامه جنجالی رئال برای مبادله بیل و خامس با پوگبا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
برنامه جنجالی رئال برای مبادله بیل و خامس با پوگبا

برنامه جنجالی رئال برای مبادله بیل و خامس با پوگبا

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

پایگاه خبری فوتبالی- این روزها در رسانه‌های انگلیس صحبتهای زیادی درمورد انتقال احتمالی پل پوگبا به رئال مادرید به گوش می‌رسد. روزنامه دیلی میل در گزارشی به این نکته اشاره کرده که سران باشگاه مادریدی در حال آماده سازی پیشنهادی هستند تا هرچه زودتر پل پوگبا را به خدمت بگیرند.

به گزارش فوتبالی، طبق این گزارش این احتمال وجود دارد که حتی رئالی‌ها در بازار زمستانی برای به خدمت گرفتن پوگبا دست به کار شوند. شنیده می‌شود که رئالی‌ها در نظر دارند تا با واگذاری بیل و خامس به یونایتد، پوگبا را به سانتیاگو برنابئو ببرند. سران باشگاه مادریدی به خوبی می‌دانند که ارزش این دو بازیکن روی هم رفته حدودا ۱۸۰ میلیون یورو است که تقریبا برابر با مبلغی است که سران یونایتد برای فروش پوگبا طلب کرده بودند.

این درحالی است که پوگبا این روزها مصدوم است و به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش نیست. با این وجود روزنامه دیلی میل در گزارش خود یادآوری کرده که بعید است سران یونایتد به راحتی این پیشنهاد که در آن پول نقد در میان نیست، بپذیرند. چرا که براین باور هستند که ارزش بیل و خامس روی هم رفته، به اندازه ارزش پوگبا نیست.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

از سوی دیگر پل پوگبا بارها از تمایلش برای جدایی از یونایتد صحبت کرده و رویایش بازی کردن در رئال مادرید وزیر نظر زیدان است. زیزو هم صادقانه به رئیس باشگاه رئال مادرید اعلام کرده که بازیکن دیگری به جز پوگبا را نمی‌خواهد ولی پرز، پوگبا را به اندازه‌ای که زیدان فکر می‌کند، بزرگ نمی‌داند و معتقد است که ارزش مبلغ مدنظر سران یونایتد راندارد. البته درهای خروجی رئال به روی بیل و خامس باز است و تابستان گذشته هم صحبتهای زیادی درمورد احتمال جدایی این دو بازیکن از برنابئو به گوش می‌رسید. اما درنهایت بیل به چین نرفت و در مادرید ماند وبرای خامس هم پیشنهاد جذابی دریافت نشد. حالا باید منتظر ماند و دید که در آینده چه اتفاقی درمورد این بازیکنان رخ خواهد داد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل

برتری ریوآوه با گلزنی طارمی + فیلم

رکنارکنا2 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، هفته هفدهم رقابت‌های سوپر لیگ پرتغال با برتری ۲ بر صفر تیم ریوآوه در خانه‌اش مقابل بوآویشتا ادامه یافت. در این بازی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی ریوآوه ۹۰ دقیقه در میدان حاضر بود و با زدن گل دوم تیمش در دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده نیمه اول نقش مهمی در برتری میزبان داشت. ریوآوه با این برد ۲۵ امتیازی شد و به رده هفتم جدول سوپر لیگ پرتغال صعود کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکم

الفالف10 ساعت قبل
فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکمگروه ورزشی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۰۳۰۰۱۳مهدی طارمی گل دوم ریوآوه را با ضربه زیبا و سرضربه وارد دروازه بواویستا کرد.

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری21 ساعت قبل
فارسفارس3 ساعت قبل
رئیس فدراسیون جودو گفت: برخی اعضا که عضو مجمع نبودند، از مجمع استعفا داده بودند که این استعفا برای ما مورد قبول نبود، چون از اسفند ماه سال گذشته این ۳ نفر از اعضای کمیسیون خارج شده بودند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، آرش میراسماعیلی در پایان مجمع عمومی کمیته ملی المپیک درباره کمیسیون ورزشکاران اظهار داشت: ۳ جلسه را برای کمیسیون ورزشکاران برگزار کردیم و سعید معروف را برای عضویت در کمیسیون IOC معرفی کردیم تا در انتخابات ۲۰۲۰ شرکت کند. وی ادامه داد: رئیس کمیسیون بصورت سالانه انتخاب می‌شود و هر سال آبان ماه باید رأی‌گیری شود، اما چون جلسات تمام شده بود باید جلسه جدید برگزار می‌کردیم که برخی اعضا که عضو مجمع نبودند در این شرایط از مجمع استعفا داده بودند که این استعفا برای ما مورد قبول نبود، چون از اسفند ماه سال گذشته این ۳ نفر از اعضای کمیسیون خارج شده بودند. رئیس فدراسیون جودو گفت: با صحبتی که با صالحی امیری و طاهریان داشتیم، ظرف همین ماه تلاش می‌کنیم جلسات برگزار شود و اعضای اصلی با توجه به اتمام زمان جلسات و انتخابات برگزار شود و در این ۲ سال در خدمت دوستان خواهیم بود. انتهای پیام/س
مهرمهر7 ساعت قبل
سردار کریم ملاحی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حالی به ایران انگ نا امنی زدند که ما خودمان منبع امنیت در منطقه هستیم. چه کسی می‌تواند منکر این شود که اگر اقتدار ایران نبود الان سراسر منطقه نا امن بود؟ این نهایت بی انصافی است که AFC بر نا امنی در ایران صحه بگذارد. وی اضافه کرد: کوتاه آمدن ما مقابل عربستانی‌ها سر میزبانی‌های متقابل اشتباه بود و باعث شد حالا این کشورها آنقدر وقاهت داشته باشند که کلا خواهان بازی در کشورهای ثالث باشند. باید آنهایی که مسئولیت دارند از راهش وارد شوند و حق فوتبال ایران را از آسیا بگیرند. عضو اتحادیه مدیران فوتبال ایران تاکید کرد: شک ندارم پشت پرده این قضیه یکسری از کشورهای عربی منطقه که دست نشانده‌های آمریکا هستند قرار دارند و آنها هستند که AFC را مجاب کردند تا این تصمیم ظالمانه را علیه فوتبال ایران اتخاذ نماید.

نظرها

اخبار بیشتر