شکنجه مرد تاجر در اسارتگاه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. حوادث
شکنجه مرد تاجر در اسارتگاه

شکنجه مرد تاجر در اسارتگاه

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
با اعترافات دو متهم یک پرونده جنایی، در حالی ابعاد جدیدی از ماجرای جسد سوخته در مشهد لو رفت که ادامه تحقیقات نشان داد مرد تاجر (مقتول) در یک ویلای شخصی ساعت‌ها زیر شکنجه قرار گرفته است.

صبح روز گذشته، متهمان یک پرونده جنایی که در کمتر از یک ماه از وقوع جنایتی در مشهد و با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی قاضی علی اکبر احمدی نژاد و با تلاش شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در چنگ عدالت گرفتار شده‌اند، زوایای جدیدی از قتل هولناک را در بازجویی‌های تخصصی فاش کردند بنابراین آنان به دستور قاضی ویژه قتل عمد و برای تطبیق اظهارات و اعترافات تکان دهنده با صحنه جرم، به ویلایی هدایت شدند که مرد تاجر را ساعت‌ها در آن مکان شکنجه کرده بودند.

شکنجه مرد تاجر در اسارتگاه - 2

گزارش‌ها حاکی است، «ف-ف» زن ۳۸ ساله‌ای که متهم ردیف اول این پرونده جنایی است پس از تفهیم اتهام از سوی قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد هنوز سعی داشت برخی از رخدادهای این حادثه وحشتناک را به دلایل نامعلومی پنهان کند، اما قاضی احمدی نژاد به نصیحت و ارشاد وی در صحنه وقوع جنایت پرداخت که ناگهان اشک‌های زن جوان سرازیر شد.

این زن در حالی که آثار ندامت و پشیمانی در چهره خیس شده از اشک اش نمایان بود در میان‌های‌های گریه گفت: من به هیچ وجه قصد کشتن «ح-ن» را نداشتم او به من خوبی کرده بود و می‌خواست برایم تسهیلات بانکی بگیرد، اما من پاسخ محبت‌های او را این گونه دادم.

شکنجه مرد تاجر در اسارتگاه - 5

شیطان در وجودم رخنه کرده بود، عقلم کار نمی‌کرد، برای سرپوش گذاشتن روی خطای کوچکی که مرتکب شده بودم، خطاهای پی در پی دیگری را انجام دادم تا این که در وضعیتی قرار گرفتم که دست به جنایت زدم تا اشتباهاتم لو نرود کاش از همان لحظه‌ای که فهمیدم راه را به خطا رفته‌ام، از این مسیر بیراهه بازمی گشتم و طلب بخشش می‌کردم اما …

متهم این پرونده جنایی که انگیزه خود از ارتکاب این جنایت را به دست آوردن چند میلیون پول برای پرداخت حق و حقوق کارکنان درمانگاهش در شهرستان کاشمر بیان می‌کرد، با نصیحت‌های مقام قضایی تصمیم گرفت تا حقیقت ماجرا را بگوید.

او که با تفهیم مواد قانونی از سوی قاضی احمدی نژاد در برابر دوربین قوه قضاییه قرار گرفته بود در تشریح راز قتل تاجر کشمش گفت: با همسرم اختلاف داشتم در واقع طلاق عاطفی گرفته بودیم و کنار هم زندگی نمی‌کردیم.

از مدتی قبل هم دچار مشکلات مالی شدیدی شده بودم به طوری که حتی توان پرداخت حق و حقوق کارکنان درمانگاه و اجاره ملک را نیز نداشتم به همین دلیل تصمیم گرفتم از «ح-ن» که با او آشنا شده بودم مبلغی پول بگیرم، ولی او پولی به من نمی‌داد و قصد داشت تسهیلات بانکی برایم بگیرد تا این که یک روز با طرح نقشه‌ای نسنجیده تصمیم گرفتم حداقل خودروی تویوتا هایلوکس او را به شکلی از چنگش بیرون بیاورم.

با این نقشه او را در کاشمر و به بهانه دادن سفته برای تسهیلات بانکی به منزلم کشاندم و، چون اطلاعی از خواص داروهای خواب آور داشتم تعدادی قرص را در شربت به او خوراندم. این درحالی بود که قبل از اجرای نقشه، بهروز را (جوانی که از مدتی قبل با او آشنا شده بودم) نیز به خانه‌ام دعوت کردم و به او گفتم می‌خواهم طلبم را از مردی وصول کنم بهروز درون اتاق مخفی شده بود که مرد تاجر به حالت بیهوش روی زمین افتاد.

پیکر او را با کمک بهروز داخل خودروی تویوتا انداختیم و به سمت مشهد حرکت کردیم در بین راه وقتی احساس کردم او چشمانش را باز کرد از صندلی جلو به صندلی عقب رفتم و کنار پیکر بی رمق او نشستم تا اگر به هوش آمد دوباره به او قرص بخورانم.

وقتی به مشهد رسیدیم به یک ویلای اجاره‌ای رفتیم که بهروز آن را از همسایه خاله‌اش اجاره کرده بود. در آن جا دست و پاهای مرد تاجر را با غل و زنجیر بستیم و من هر بار که به هوش می‌آمد دوباره به او قرص می‌خوراندم.

زن جوان ادامه داد: به هیچ وجه قصد کشتن او را نداشتم، اما می‌دانستم که مرتکب جرم آدم ربایی شده‌ام و اگر مرد تاجر را رها کنم احتمال دارد سال‌ها در زندان بمانم نقشه‌های متعددی کشیدم که وانمود کنم او دچار سکته قلبی شده است، اما درگیر مخمصه‌ای بودم که نمی‌توانستم تصمیم درستی بگیرم.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار حوادث ایران و جهان

در همین حال اسنادی تهیه کردم و به امضای مرد تاجر رساندم که این اسناد نشان می‌داد او خودرو را به من فروخته است یا با من مشارکت دارد، ولی زمانی به خود آمدم که مرد تاجر جان سپرد ابتدا می‌خواستم جسد او را در جایی رها کنم، اما باز دیدم آثار زنجیر روی دست و پاهای او باقی مانده است و احتمال دارد ماجرای شکنجه او لو برود.

این بود که تصمیم به سوزاندن جسد گرفتیم. بهروز از جایگاه سوخت در کال زرکش مشهد بنزین تهیه کرد و سپس جسد «ح- ن» (تاجر ۵۴ ساله) را به انتهای توس ۹۱ بردیم و در زمین‌های منطقه کشف رود به آتش کشیدیم تا اثری از او نماند، اما حالا به این نتیجه رسیدم که قدیمی‌ها درست گفته‌اند: خون بی گناه پایمال نمی‌شود.

بنابر این گزارش، بهروز جوان ۲۵ ساله که از طریق یکی از زنانی که با او ارتباط داشت با «ف- ف» آشنا شده بود نیز با تایید اظهارات زن جوان در حضور قاضی احمدی نژاد گفت: یک روز «ف» با من تماس گرفت و گفت: به کاشمر بیا و کمکم کن تا طلب مالی‌ام را از کسی وصول کنم، اما وقتی به منزل او در کاشمر رفتم بی اختیار درگیر ماجرایی شدم که نقشه آن را «ف – ف» از قبل کشیده بود! و به ناچار با او همکاری کردم تا این که بعد از قتل، «ف» خودروی مقتول را نیز به یکی از روستاهای اطراف کاشمر برد و بعد از آن ما از طریق یک سیم کارت مخفی با هم ارتباط داشتیم.

در بازسازی صحنه قتل که سرهنگ علی بهرام زاده (رئیس دایره قتل عمد پلیس آگاهی خراسان رضوی) نیز حضور داشت، ابتدا کارآگاه نجفی (افسر پرونده) به تشریح چگونگی کشف این معمای جنایی با راهنمایی‌های مقام قضایی پرداخت و سپس قاضی ویژه قتل عمد، متهمان را با صدور قرار قانونی روانه زندان کرد تا بررسی‌های بیشتری در این باره صورت گیرد.

سابقه خبر

شب نوزدهم آبان امسال، راننده یک دستگاه وانت بار هنگام عبور از زمین‌های منطقه کشف رود در انتهای توس ۹۱، سگ باغش را در اطراف بقایای جسد سوخته یک انسان، دید. راننده بلافاصله ماجرا را به پلیس گزارش داد و این گونه با حضور قاضی با تجربه ویژه قتل عمد در محل کشف جسد سوخته، تحقیقات در باره این جنایت وحشتناک آغاز شد. در بررسی‌های میدانی، دو دسته کلید و پاشنه کش فلزی در محل سوزاندن جسد توجه قاضی احمدی نژاد را به خود جلب کرد که همین موضوع با درج آن در روزنامه خراسان موجب افشای هویت مقتول شد. کارآگاهان که با نظارت مستقیم سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی آگاهی) به تحقیقات و رصدهای اطلاعاتی خود ادامه می‌دادند به سرنخ‌هایی رسیدند که نشان می‌داد ردپای یک زن در قتل تاجر کشمش وجود دارد.

با هماهنگی‌های قضایی، در نهایت زن ۳۸ ساله‌ای که متصدی یک درمانگاه بود در کاشمردستگیر شد و به مشهد انتقال یافت، اما او خود را بی خبر از جنایت نشان داد و گفت: تنها آشنایی من با مقتول این بود که خودرویی را از او خریداری کردم و قرار شد در تاریخ ۹۸٫۸.۱۳ برای ثبت سند آن اقدام کند، ولی دیگر پاسخ تماس هایم را نداد.

در ادامه این عملیات و با ریزبینی‌های قاضی ویژه قتل عمد و تلاش شبانه روزی کارآگاهان بالاخره همدست این زن جوان نیز که بهروز نام دارد شناسایی شد و هر دو نفر مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفتند چرا که کارآگاهان در بازرسی از جیب‌های بهروز به کارت تبلیغی یکی از وکلای دادگستری رسیدند که «ف- ف» چند بار از او به عنوان وکیل خود در پرونده‌های قبلی نام برده بود بنابراین مشخص شد که بهروز و زن جوان با یکدیگر آشنا هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

مرگ لحظه‌ای قربانیان ویروس کرونا

تابناکتابناک16 ساعت قبل
«کروناویروس‌ها / Coronaviruses» خانواده بزرگی از ویروس‌ها هستند که از ویروس سرماخوردگی معمولی تا عامل بیماری سارس را شامل می‌شود. از علایم اصلی این بیماری می‌توان به تب، سرفه، تنگی نفس و مشکلات حاد تنفسی اشاره کرد. در موارد حاد مشکلات گوارشی نظیر اسهال، نارسایی حاد تنفسی، اختلالات انعقادی خون و نارسایی کلیه نیز گزارش شده‌است که این مورد می‌تواند بیمار را به همودیالیز نیازمند کند. نسخه جهش یافته این بیماری اکنون در چین قربانی می‌‌گیرد و در حال سرایت به دیگر کشورها است. نحوه وقوع مرگ آنی در مبتلایان را می‌بینید.

۱۵ سال زندان برای خائن شدن المیرا / اعدام علیرضا در قتل سریال ستایش+ فیلم گفتگو

رکنارکنا13 ساعت قبل
او که با یک خانم دکتر ازدواج کرده، می‌گفت همسرم فرهاد را می‌شناسد و از او بدگویی می‌کرد و می‌گفت فرهاد هرزه است. حرف‌های او من را نسبت به همسرم بدبین کرد و تصمیم گرفتم با کمک علیرضا، فرهاد را به قتل برسانم. بعد از اعترافات المیرا، علیرضا دستگیر شد و در اعتراف به قتل گفت: روز حادثه المیرا به بهانه پنچر شدن ماشینش، همسرش را به اتوبان کشاند و من به او شلیک کردم. حتی یک بار علیرضا یک پودر کشنده به من داد که به فرهاد بخورانم و او را بکشم، اما قبول نکردم. قضات دادگاه بعد از مشورت، المیرا را به تحمل ۱۵ سال حبس و علیرضا را به قصاص نفس محکوم کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم لحظه تصادف شاخ به شاخ در جاده برفی / روسیه

رکنارکنا16 ساعت قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، اخیرا ویدیویی در رسانه‌های روسیه به انتشار گذاشته شد که تصادف شاخ به شاخ دو خودرو را در جاده به تصویر کشیده است. در ویدیو منتشر شده مشاهده می‌شود دو خودرو به سرعت با یکدیگر برخورد کرده و مقصر این اتفاق هولناک راننده ۷۳ ساله بوده که با ورود ناگهانی به لاین مخالف این تصادف را رقم زد. گفتنی است که در پی این حادثه دو نفر از سرنشینان خودرو‌ها در جا کشته و راننده‌ها به بیمارستان منتقل شدند و تحت درمان قرار گرفتند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اطفای آتش سوزی در بازار تاریخی سراب

مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، این تیمچه در دوره قاجاریه احداث شده و بر اساس بررسی‌های اولیه هیچ آسیبی به بافت تاریخی این بازار وارد نشده است.

بن سلمان از افشا کننده قتل خاشقچی انتقام گرفت + فیلم

رکنارکنا18 ساعت قبل
به گزارش رکنا، شاهزاده سعودی با هک موبایل افشاکننده قتل خاشقچی از او انتقام گرفت و گران‌ترین طلاق تاریخ را این‌گونه رقم زد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از انجام ۵۲۷ مأموریت ویژه اورژانس پیش‌بیمارستانی طی هقته گذشته خبر داد. همچنین ۴۶ درصد علل ماموریت‌های حوادث غیر ترافیکی ویژه طی هفته گذشته مربوط به مسمومیت با گاز CO، ١٨ درصد مربوط به نزاع و درگیری، شش درصد مربوط به آتش سوزی، چهار درصد انفجار و ٢۶ درصد مربوط به سایر حوادث بوده است. سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: همچنین کل مصدومان ١٣٧٠نفر بوده‌اند که ٨۴ درصد از آن‌ها به مراکز درمانی منتقل شدند. به گفته خالدی از کل ماموریت‌های اورژانس پیش بیمارستانی ١٢۴نفر جان خود را از دست داده‌اند که ٣٣ درصد از آن‌ها مربوط به حوادث ترافیکی بوده است. وی درباره ماموریت‌های اورژانس هوایی نیز گفت: طی هفته گذشته اورژانس هوایی ۲۸ ماموریت انجام داده که ۸ مورد آن مربوط به حوادث ترافیکی و ۲۰ مورد مربوط به حوادث غیر ترافیکی بوده است.

نظرها

اخبار بیشتر