یگان ویژه آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدی را دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

یگان ویژه آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدی را دارد

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا: یکی از یگان‌های نظامی انتظامی که در عرصه نظم و امنیت در کشور به خوبی ایفای نقش می‌کند و آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدی را دارد، یگان ویژه است.
یگان ویژه آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدی را دارد - 0

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار حسن کرمی در مراسم تودیع و معارفه معاون آماد و پشتیبانی، بازرسی و دفتر فرماندهی یگان‌های ویژه ناجا، گفت: یگان ویژه در تمامی صحنه‌ها یار و یاور رهبری و نظام بوده است و تا به امروز نیز توانسته افتخار آفرین باشد.

وی افزود: تربیت و آموزش امر بسیار ارزنده‌ای است که باید تمامی ابعاد آن در همه زمینه‌های نظامی‌گری و حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با روحیه انقلابی و جهادی در نظر گرفته شود.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، گفت: یگان ویژه، یگانی راهبردی برای امنیت نظام در شرایط خاص است.

وی افزود: امروز شاهد یک پیشرفت و توسعه چشمگیر و جهش دار همراه با آمادگی رزمی مطلوب در مجموعه نیرو‌های مسلح هستیم که همه فرماندهان و معاونان ستاد و صفی در این حوزه تلاش کرده‌اند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به برنامه ریزی سازمان یافته دشمنان برای فتنه انگیزی در کشور، گفت: این بار دشمنان با شبکه سازی‌های گسترده و با بهره گیری از روش‌ها و تاکتیک‌های جدید اقتدار امنیتی نظام را نشانه گرفتند.

در خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

وی ادامه داد: بحمداله با صلابت و آمادگی و درایت دلاور مردان یگان ویژه، رهنمود‌های مقام معظم رهبری، مردم بصیر و آگاه و با جدا شدن صف آن‌ها از اغتشاش گران، شعله آشوب‌ها فروکش کرد که گواه و موید این اقتدار تقدیم شهید رضا صیادی مدافع امنیت مردم و چندین جانباز در این اغتشاش‌ها بود.

سردار کرمی گفت: دشمن این بار نیز بیشتر و بدتر از قبل طعم شکست را چشید.

وی ادامه داد: یگان ویژه ناجا در راه مقابله با توطئه گران، اغتشاشگران و هنجار شکنان و سلب کنندگان آرامش و امنیت مردم لحظه‌ای درنگ نخواهد کرد و همواره در این راه از جان مایه می‌گذارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

زجرکش کردن یک الاغ با کامیون + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل

پرستار شجاع

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما احمد محمدی سال ۹۴ به عنوان پرستار برای امداد و کمک به مدافعان حرم عازم سوریه میشود و در اذر همان سال در پست امداد به اسارت داعشی‌ها در می‌اید. تعداد بازدید: ۱۳ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

نیمه نخست بهمن سردتر از همیشه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیمحمد اصغری در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: امسال نیمه نخست بهمن در تمام کشور از میانگین سال‌های گذشته سردتر است، اما در نیمه دوم بهمن شرایط به حالت عادی بازخواهد گشت هرچند پیش بینی در این زمینه به زمان نیاز دارد و باید منتظر اتفاقات جوی ماند. کارشناس هواشناسی افزود: سامانه خوبی در کشور بود و به مناطق جنوب شرقی کشور رسیده و اکنون شهروندان هرمزگان و سیستان و بلوچستان در بیشتر شهر‌ها شاهد بارش باران خواهند بود و بهترین باران در جزیره ابوموسی در حال بارش است. وی اضافه کرد: سامانه سردی از شمال غربی کشور در حال ورود است و ابر‌های باران زا وارد کشور شده‌اند که استان‌های آذربایجان غربی و کردستان را در بر گرفته است. اصغری با بیان این که بیشتر بارش‌های این سامانه به صورت برف خواهد بود، گفت: با گذشت زمان، مناطق بیشتری از این سامانه تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. وی گفت: استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل خزر با کاهش دما و بارش برف مواجه می‌شود. اصغری اضافه کرد: استان‌های کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و شمال و غرب استان فارس نیز تحت تاثیر این بارش‌ها خواهند بود. کارشناس هواشناسی گفت: هسته بارش‌های این سامانه سرد در سواحل غربی خزر متمرکز است، اما کوه‌های زاگرس رانیز در بر خواهد گرفت. اصغری گفت: دمای تهران تا روز دوشنبه کاهش می‌یابد و به منهای ۴ درجه سانتی گراد زیر صفر خواهد رسید. کارشناس هواشناسی گفت: دمای چهاردرجه زیر صفر برای تهران غیر معمول نیست.

ایران همچنان برفی و سرد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداو سیما، بیشتر شهر‌های ایران بار دیگر سفید پوش شدند که با توجه به افزایش سرما و احتمال یخ زدگی و ترکیدگی کنتور و لوله‌های بیرونی آب، بهترین کار عایق بندی لوله‌ها می‌باشد همچنین از حرارت مستقیم و ریختن آب جوش روی کنتور و لوله‌ها خودداری زیرا باعث ترکیدگی خواهد شد. مدیر کل مدیریت آبفای کشور از طرح پرداخت پاداش برای مشترکین خوش مصرف گاز و برق خبرداد. تعداد بازدید: ۳ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

ساخت و ساز‌هایی که روز و شب را از مردم گرفته‌اند

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
ساخت و ساز‌هایی که با وجود قوانین درباره زمان و شیوه ساخت و ساز در شهرها، آسایش را از مردم گرفته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بیش از ۱۸ هزار کارگاه ساختمانی در تهران فعال است که در هر ساعت از شبانه روز تولید صدا می‌کنند، به نظر می‌رسد با توجه به شکایت‌های مکرر مردم در این خصوص مسئولان شهری باید اقدامی فوری و اساسی اتخاذ کنند.

فیلم | روایت تازه از پلاسکو؛ چرا آتش خاموش نشد

همشهریهمشهری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر