رقابت شیخ دیاباته و یک دروازه‌بان لیگ برتری برای عنوان نچسب!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. ورزشی

رقابت شیخ دیاباته و یک دروازه‌بان لیگ برتری برای عنوان نچسب!

ایلناخبرگزاری ایلنا |
دیاباته و لک خشن ترین بازیکنان حال حاضر لیگ هستند.

رقابت شیخ دیاباته و یک دروازه‌بان لیگ برتری برای عنوان نچسب! - 1

به گزارش ایلنا، تا پایان هفته چهاردهم، چند بازیکن بیشتر از سایرین با کارت داور جریمه شدند. هر چند که ۸ تیم یک بازی کمتر و ۲ تیم هم دو بازی عقب افتاده دارند، اما در بین بازی‌هایی که برگزار شده، حامد لک، مصطفی احمدی و حسن نجفی خشن‌تر از بقیه بودند. نکته جالب این لیست حضور حامد لک دروازه‌بان است. بازیکنی که البته نه بخاطر خشونت، بلکه بابت وقت تلف کردن‌هایش انقدر با کارت داور جریمه شده است.

حامد لک در همان هفته نخست مقابل استقلال با کارت داور جریمه شد. در هفته ششم و بازی با تیم فصل قبلش، کارت زرد گرفت و در پایان مسابقه هم بابت درگیری با هواداران از داور کارت قرمز دریافت کرد. سپس در هفته دوازدهم و بازی با سایپا که سابقه حضور در این این تیم را هم دارد، داور به او اخطار داد.

خبری: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

دفاع راست شاهین نیز شرایط مشابهی دارد. حسن نجفی در هفته سوم و بازی با پیکان ابتدا با کارت زرد و سپس با کارت قرمز جریمه شد. نجفی در هفته هفتم و نهم هم اخطار گرفت تا در کنار حامد لک جزو خشن‌ترین بازیکنان لیگ باشد. روح‌الله سیف‌اللهی و محمد محبی هم دیگر بازیکنانی هستند که با کارت قرمز داور و دو کارت زرد جریمه شدند.

بازیکنان زیادی هم تا این مقطع از فصل هر چند که کارت قرمز نگرفتند اما ۴ مرتبه با کارت زرد داور جریمه شدند. سامان نریمان‌جهان بین هفته‌های پنجم تا نهم ۴ مرتبه با کارت داور جریمه شد. در این هفته شیخ دیاباته هم با دریافت چهارمین کارت زردش بازی بعدی استقلال را از دست داده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل

فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکم

الفالف7 ساعت قبل
فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکمگروه ورزشی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۰۳۰۰۱۳مهدی طارمی گل دوم ریوآوه را با ضربه زیبا و سرضربه وارد دروازه بواویستا کرد.

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری18 ساعت قبل
ایسناایسنا1 ساعت قبل
از جمع ۶ نماینده ورزشکاران در مجمع عمومی کمیته ملی المپیک، تنها الهه احمدی و یوسف کرمی در این مجمع حاضر شدند. به گزارش ایسنا، جلسه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است. در حالی که نام ۶ نفر به عنوان نماینده ورزشکاران در این مجمع تعیین شده بود، تنها ۲ نماینده در جلسه مجمع حاضر شدند و ۴ نفر دیگر غایب بودند. الهه احمدی و یوسف کرمی ۲ ورزشکاری بودند که در جلسه مجمع حاضر شدند اما قاسم رضایی، مهدی کامرانی، زهرا نعمتی و علیداد ساوه شمشکی ۴ ورزشکاری بودند که در این جلسه حاضر نشدند. انتهای پیام
فوتبالیفوتبالی17 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- فرهاد مجیدی امروز یک بازیکن جدید را جهت حضور در استقلال به مسئولان این باشگاه معرفی کرد. به گزارش فوتبالی، پس از منتفی شدن حضور ایبینی در استقلال، فرهاد مجیدی به دنبال انتخاب یک گزینه جدید بود که در نهایت پس از بررسی کارنامه چند بازیکن، او نفر مدنظرش را انتخاب و به باشگاه استقلال معرفی کرد تا مذاکرات با این بازیکن آغاز شود. مسئولان باشگاه استقلال از امروز با بازیکن مورد نظر مجیدی وارد مذاکره شدند تا در صورت توافق نهایی هافبک مورد نظر آبی پوش شود. باشگاه استقلال ترجیح می‌دهد تا نهایی شدن حضور این بازیکن در تهران فعلا نامی از بازیکن مورد نظر مجیدی نبرد.

نظرها

اخبار بیشتر