انجمن حرفه‌ای موسسات آموزشی گردشگری خراسان رضوی تشکل می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. سرگرمی
انجمن حرفه‌ای موسسات آموزشی گردشگری خراسان رضوی تشکل می‌شود

انجمن حرفه‌ای موسسات آموزشی گردشگری خراسان رضوی تشکل می‌شود

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از تشکیل انجمن حرفه‌ای موسسات آموزشی گردشگری خراسان رضوی خبر داد.

ابوالفضل مکرمی‌فر با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای ماده ۲۵ آیین‌نامه ایجاد، اصلاح، تکمیل، درجه‌بندی و نرخ‌گذاری تاسیسات گردشگری و نظارت بر فعالیت آن‌ها مصوب ۶/۴/۹۴ هیات محترم وزیران و بر طبق ضوابط مندرج در دستورالعمل نحوه ایجاد و فعالیت انجمن‌های حرفه‌ای صنعت گردشگری ایران، این انجمن حرفه‌ای تشکیل می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین به منظور حفظ حقوق و منافع مشروع و قانونی؛ همکاری و همیاری با وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و نیز بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی، کوشش در بالا بردن سطح آگاهی‌های اعضای انجمن حرفه‌ای موسسات آموزشی استان خراسان رضوی از اهداف تشکیل این انجمن حرفه‌ای است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

مکرمی‌فر اظهار کرد: هیات موسس این انجمن حرفه‌ای تشکیل شده و به زودی اولین آگهی مربوطه نیز در روزنامه به چاپ خواهد رسید.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی یادآور شد: تاکنون سه تشکل حرفه‌ای از این اداره کل پروانه فعالیت دریافت کرده‌اند و توسعه تشکل‌ها در بخش‌هایی مانند، هتل آپارتمان. ها، مهمان‌پذیرها، مراکز رفاهی و پذیرایی گردشگری نیز مراحل نهایی تشکیل را می‌گذرانند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرز تهیه خورش ملا قرمه

تابناکتابناک18 ساعت قبل
خورش ملاقرمه یکی از انواع خورش‌های ایرانی است که ریشه آن به گیلان بازمی‌گردد. این خورش به خورش قورمه سبزی شباهت‌هایی دارد و در آن بادمجان استفاده می‌شود. طرز تهیه این خورش را در تابناک فرامی‌گیرید.

فیلم | داستان آتش‌نشانی که کولبر شد

همشهریهمشهری13 ساعت قبل
روزنامه شهروند با انتشار فیلمی از کولبران کرد ایرانی در مرز سلیمانیه با بیانی تاثیرگذار و نقب زدن به زندگی پیام، مرد جوانی که دوره آتش‌نشانی دیده اما نتوانسته است در این سازمان شغلی پیدا کند و منابع طبیعی هم زمین کشاوری آبا و اجدادیش را از او گرفته به سختی‌های زندگی این قشر از جامعه ایرانی می‌پردازد. دریافت ۷ MB کد خبر ۴۸۰۳۵۷
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز20 ساعت قبل
مارک برایان کارتونیست آمریکایی، با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود درباره ابعاد شخصیت دونالد ترامپ نوشت: من می‌دانم که اختاپوس‌ها موجودات شگفت انگیز و باهوشی هستند و نباید در کنار افراد ناچیز قرار گیرند. ترامپ نمونه‌ای غم انگیز از بدترین ویژگی‌های بشریت و شرمساری برای آمریکا است.
همشهریهمشهری18 ساعت قبل
در ادامه لیست‌ غذاهایی را که به گفته گارسون‌های فست‌فودها بهتر است سفارش ندهیم، آورده شده است. انواع سالاد سبزیجاتحدود ۵ سالی است که در فست‌فودها به منوی غذاها، سالادها را هم به منظور داشتن غذاهای سالم اضافه کردند. سالادهای تن ماهی دارتن‌ ماهی به علت مواد نگه‌دارنده‌ای که دارد باید قبل از مصرف، در داخل ظرف آکبند خودش ۲۰ دقیقه در آب جوش بجوشد و بعد سرو شود. از سفارش دادن میگوسوخاری و انواع دیگر غذاهای دریایی در فست‌فودها پرهیز کنید. آن چیزی را سفارش دهید که همه تعریف می‌کنندهر رستوران و فست‌فودی به یکی از غذاهایش خیلی معروف است.

فیلم | ویروس کرونا چه می‌کند؛ رقت انگیز است

همشهریهمشهری1 روز قبل

بازسازی سایت فرهنگی ایران؛ «پرسپولیس» در قاب‌های مینیمالیستی +تصاویر

9+
انتخابانتخاب14 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر