فیاضی از تیم بژین لهستان جدا شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. ورزشی
فیاضی از تیم بژین لهستان جدا شد

فیاضی از تیم بژین لهستان جدا شد

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
دریافت‌کننده ملی‌پوش والیبال ایران، از تیم بژین لهستان جدا شد.

اعتمادآنلاین|پوریا فیاضی که در این فصل به تیم بژین لهستان ملحق شده بود، امروز به طور رسمی از این تیم جدا شد.

بژین در این فصل از لیگ والیبال لهستان با ۹ باخت، یک برد و کسب فقط ۲ امتیاز در قعر جدول رده‌بندی قرار دارد. فیاضی در چند مسابقه اول فصل به دلیل مشکلات خروجی و در چند بازی هم به دلیل مصدومیت غایب بود اما در دیگر مسابقات، در ترکیب اصلی بژین به میدان می‌رفت. با این وجود این باشگاه امروز اعلام کرد که قرارداد فیاضی فسخ شده و او راهی تهران شده است.

خبری: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

تمرینات تیم ملی والیبال ایران از ۱۳ آذر آغاز شده است و فیاضی هم ممکن است پس از بازگشت به تهران به اردوی این تیم ملحق شود.

منبع: ایرنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نودنود2 ساعت قبل
سرمربی تیم فوتبال سپاهان از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رسما شکایت کرد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، محمد حسن انصاری فرد طی دیروز و امروز اظهاراتی را به خاطر اتفاقات به وجود آمده در حاشیه مسابقه سپاهان و پرسپولیس در مورد امیر قلعه‌نویی و باشگاه سپاهان مطرح کرد که این مسأله واکنش سپاهان و سرمربی زردپوشان را در پی داشت. امیر قلعه‌نویی و همچنین باشگاه سپاهان از محمدحسن انصاری‌فرد به دلیل توهین و افترا، رسما به دادگاه فرهنگ و رسانه شکایت کردند. سیامک قلیچ‌خانی مدیررسانه‌ای تیم سپاهان این خبر را تایید کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
در این بین، برخی سرمربیان با فرستادن دستیاران خود به نشست‌های خبری عملا این مراسم را بی ارزش می‌خوانند. بیشتر بخوانید: حمله تند اسماعیلی فر به سرمربی ذوب آهنجدیدترین نوع بی نظمی و بی اعتنایی در لیگ برتر توسط رادولوویچ سرمربی ذوب‌آهن صورت گرفته است. سرمربی تیم اصفهانی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال شرکت نکرد و به بهانه کسالت حسن استکی را به کنفرانس خبری فرستاد اما ظاهرا کسالت وی ادامه دار بود! این مربی در نشست خبری بعد از مسابقه هم شرکت نکرد تا عملا به کنفرانس‌های خبری قبل و بعد از بازی و خبرنگارانی که در سالن کنفرانس حضور پیدا کرده‌اند، توهین کند. به نظر می‌رسد سازمان لیگ باید در این باره با قاطعیت و جدیت ورود کند تا بدیهیات یک برگزاری حرفه‌ای در حوزه رسانه و اطلاع رسانی، به درستی و کامل انجام پذیرد.
جام نیوزجام نیوز3 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن انتقاد از وضعیت برگزاری دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان و لغو این دیدار از سوی میزبان، اعلام کرد که تنها در شرایطی رضایت به تصمیم نهایی خواهد داد که نتیجۀ این نبرد ۳_۰ به سودشان به پایان برسد.
ایرناایرنا1 ساعت قبل
فوتبال حرفه‌ای است و در فوتبال حرفه‌ای چیزی به عنوان دیر رسیدیم و این مسائل قابل پذیرش نیست. وی افزود: متاسفانه از وقتی برخی‌ها به سپاهان آمدند همیشه بازی با پرسپولیس با حاشیه‌های خاصی همراه بوده است. ما در همان اتوبوس لباس عوض کردیم و تمرینات و گرم کردن پیش از بازی را در همان اتوبوس انجام دادیم. میناوند تاکید کرد: یک سال خیلی خوب را در سپاهان پشت سر گذاشتم و چه بازیکنان قدیمی سپاهان و چه مردم خوب این شهر و هواداران سپاهان می‌دانند که من چقدر این شهر را دوست دارم. فوتبال حرفه‌ای است و جای طرح این مسائل در آن نیست.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: محمد حسن انصاری فرد طی دیروز و امروز اظهاراتی را به خاطر اتفاقات به وجود آمده در حاشیه مسابقه سپاهان و پرسپولیس در مورد امیر قلعه‌نویی و باشگاه سپاهان مطرح کرد که این مسأله واکنش سپاهان و سرمربی زردپوشان را در پی داشت. امیر قلعه‌نویی و همچنین باشگاه سپاهان از محمدحسن انصاری‌فرد به دلیل توهین و افترا، رسما به دادگاه فرهنگ و رسانه شکایت کردند. سیامک قلیچ‌خانی مدیررسانه‌ای تیم سپاهان این خبر را تایید کرد.

نظرها

اخبار بیشتر