وزیر آموزش و پرورش به وضعیت نامناسب معیشتی فرهنگیان توجه کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سیاسی

وزیر آموزش و پرورش به وضعیت نامناسب معیشتی فرهنگیان توجه کند

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: طاهر خانی نماینده مردم تاکستان در مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواستار توجه به وضعیت نامناسب معیشتی فرهنگیان، تعیین تکلیف حق التدریسی ها و نهضتی ها و تامین تجهیزات آموزشی شد.

وزیر آموزش و پرورش به وضعیت نامناسب معیشتی فرهنگیان توجه کند - 1

به گزارش رکنا، به نقل از خبرگزاری خانه ملت، بهمن طاهرخانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۱۹ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی، در با تبریک ۱۶ آذر روز دانشجو، تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور درخصوص بی برنامگی و حوادث پیش آمده اخیر گفت: نیاز است تدابیری اتخاذ شود تا امنیت اجتماعی و معیشتی مردم تامین شود.

نماینده مردم تاکستان در مجلس به وزیر آموزش و پرورش درخصوص توجه به وضعیت نامناسب معیشتی فرهنگیان، تامین سرانه آموزش و پرورش و دانش آموزان، امکان بهسازی و نوسازی سیستم گرمایشی و سرمایشی مدارس، تامین تجهیزات آموزشی، تعیین تکلیف حق التدریسی‌ها و نهضتی‌ها و اجرا و تسریع طرح طبقه بندی فرهنگیان تذکر داد و تصریح کرد: تدابیری اتخاذ شود تا با تعامل سازنده مجلس، وزارت آموزش و پرورش و دولت اقدام شایسته‌ای در جهت رفع مشکلات فرهنگیان انجام شود.

وی به وزیر راه و شهرسازی در مورد تامین اعتبارات مورد نیاز مربوط به راهسازی روستایی و بین شهری و تامین قیر رایگان روستاها تذکر داد.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری خطاب به وزیر کشور، خواستار تامین اعتبار مورد نیاز شهرداری‌های حوزه انتخابیه شد.

طاهرخانی به رئیس بنیاد مسکن کشور درخصوص تامین قیر رایگان برای آسفالت مناطق روستایی و اجرای طرح هادی تذکر داد.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی به وزیر نیرو برای اصلاح شبکه‌های داخل روستایی، انتقال برق و تامین روشنایی معابر و افت فشار برق که باعث خسارات شدید و سوختن وسایل برقی مردم شده، تذکر داد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی به سرپرست جهاد کشاورزی برای تامین کود مورد نیاز باغداران، کشاورزان و تامین و پرداخت حق بیمه محصولات کشاورزی و باغی حوزه انتخابیه تذکر داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | قاضی سراج: بارها به مرگ تهدید شده‌ام

همشهریهمشهری17 ساعت قبل

«دلایل رد صلاحیت ۹۲ نماینده مجلس» در هفته‌ای که گذشت

10+
ایسناایسنا1 روز قبل

تجلیل از ژنرال قاسم سلیمانی در ونزوئلا

آخرین خبرآخرین خبر19 ساعت قبل
الفالف23 ساعت قبل
این ازهم‌گسستگی و ناسازگاری در هیچ زمینه‌ای به اندازه سیاست دولت ترامپ در برابر ایران آشکار نیست. بنابراین از آنجا که واشتنگتن نمی‌تواند حتی به یک هدف محقق شده استناد کند باید گفت که سیاست فشار اقتصادی به پایان خود رسیده است. افزایش تحریم‌ها، ارزیابی‌های ایران را تغییر نمی‌دهد و فشار اقتصادی هیچ یک از تغییرات مورد نظر واشنگتن در ایران را محقق نخواهد کرد. ادامه سیاست فشار حداکثری، ابزاری خطرناک در دستان تهران است که تلاشش برای بقا بیش از تلاش ایالات متحده برای نابودی آن است. اما اگر آسیا اولویت دولت ترامپ است، واشنگتن نمی‌تواند سیاست تغییر رژیم در ایران را دنبال کند.
ایرناایرنا1 ساعت قبل
فهرست رویایی شانا اما باید به سی نفر تقلیل یابد. عنوانی که گرچه نام اصولگرایی ندارد اما به امید نخست این جریان برای پیروزی در انتخابات تبدیل شده است. در این لیست انتخاباتی چهره‌ها و مسئولان ارشد دولت نهم و دهم و جمعی از چهره‌های اقتصادی و همچنین جوانان عدالتخواه حضور دارند و این یعنی جریان بهار جدا از اصولگرایان شانا در سودای مجلس هستند. جبهه پایداری و احمدی‌نژادی‌ها هیات رئیسه و احیانا ریاست مجلس را بدست می‌آورند. گرچه در زبان و سخن اصولگرایان سهم‌خواهی واژه‌ای ممنوعه است اما سابقه این سهم‌خواهی نگرانی‌هایی را درباره سرلیستی در گام نخست و ریاست مجلس در گام بعدی ایجاد می‌کند و نگرانی‌ها درباره میدان بی‌رقیب و شکست از خودی را تقویت.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
اخبار سیاسی - در این گزارش آمده است: این یگان عملیات خارجی حزب‌الله لبنان است که به صورت مستقیم به امنیت نظامی آن مرتبط است و مسؤولیت اجرای عملیات‌های حزب‌الله در خارج خاک لبنان را بر عهده دارد. مسؤولیت این یگان را (سید) حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله شخصا برعهده دارد. «طلال حمیه» فرمانده یگان ۹۱۰ کیست؟ الجزیره درباره طلال حمیه فرمانده یگان مذکور نوشت: وی «طلال حسین حمیه» با کنیه «ابی جعفر» فرمانده اجرایی فعلی یگان ۹۱۰ است که فرماندهان نظامی اسرائیلی به او لقب «شبح» داده‌اند زیرا هیچ سند رسمی از وی در لبنان وجود ندارد و به کلی از زندگی اجتماعی و ظهور علنی به دور است و احتیاط‌های امنیتی را شدیدا رعایت می‌کند. حمیه اکنون این یگان را در منصبی اداره می‌کند که پیشتر فرمانده مشهورتر حزب‌الله «عماد مغنیه» بر عهده داشت، کسی که در سال ۲۰۰۸ در دمشق ترور شد. در پایان این گزارش ادعا شده، از سناریوهای احتمالی ایران برای گرفتن انتقام ترور سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه به دست آمریکا، واگذاری مأموریت به یگان ۹۱۰ حزب‌الله است.

نظرها

اخبار بیشتر