ترکیب نفت مسجد سلیمان و سایپا مشخص شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. ورزشی

ترکیب نفت مسجد سلیمان و سایپا مشخص شد

ایلناخبرگزاری ایلنا |
اسامی بازیکنان تیم‌‎های نفت مسجد سلیمان و سایپا تهران برای بازی امروز مشخص شد.

ترکیب نفت مسجد سلیمان و سایپا مشخص شد - 2

به گزارش ایلنا، درچارچوب مسابقات هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال تیم نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۶:۳۵ میزبان سایپا تهران خواهد بود. اسامی بازیکنان دو تیم برای این بازی را مشاهده می‌کنید:

ترکیب نفت‌ مسجدسلیمان

حامد فلاح زاده، سعید محمد فرد، روزبه شاه‌علی دوست، کمال الدین نیکخوی، مجتبی لطفی، رضا جعفری، امیرحسین حسین زاده، محمدرضا سلیمانی، آرمین سهرابیان، سعید غلامعلی بیگی و مهیار جباری

ترکیب سایپا

سوشا مکانی، محمد طیبی، حامد نورمحمدی، صادق صادقی، حسین ابراهیمی، میثم نقی زاده، پیام ملکیان، مجید عیدی، سجاد جعفری، فرزاد حاتمی و میرهادی میرجوان

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برتری ریوآوه با گلزنی طارمی + فیلم

رکنارکنا19 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، هفته هفدهم رقابت‌های سوپر لیگ پرتغال با برتری ۲ بر صفر تیم ریوآوه در خانه‌اش مقابل بوآویشتا ادامه یافت. در این بازی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی ریوآوه ۹۰ دقیقه در میدان حاضر بود و با زدن گل دوم تیمش در دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده نیمه اول نقش مهمی در برتری میزبان داشت. ریوآوه با این برد ۲۵ امتیازی شد و به رده هفتم جدول سوپر لیگ پرتغال صعود کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

واکنش علی دایی به توافق با فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی (ویدیو)

ایلناایلنا16 ساعت قبل

فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکم

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکمگروه ورزشی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۰۳۰۰۱۳مهدی طارمی گل دوم ریوآوه را با ضربه زیبا و سرضربه وارد دروازه بواویستا کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین13 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های هفته‌های اول تا سوم از دور برگشت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور ۹ تیم امروز (دوشنبه - ۳۰ دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد. با پایان رقابت‌های هفته سوم، تیم شهرداری ورامین با کسب ۲۶ امتیاز صدرنشین شد، لوازم خانگی کن با ۲۵ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و پاس با ۲۳ امتیاز رتبه سوم را به خود اختصاص داد. تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، صنعت مس کرمان، یزدان، فرمانیه، پالایش نفت آبادان و کانون تکواندوکاران مهاجر نیز به ترتیب در رده‌های چهارم تا نهم قرار گرفتند. نتایج کسب شده به شرح ذیل است: هفته اولتیم صنعت مس کرمان - استراحتتیم فرمانیه ۲ - تیم لوازم خانگی کن ۶تیم پالایش نفت آبادان - تیم دانشگاه آزاد اسلامی (با توجه به شرایط آب و هوایی، مبارزات تیم پالایش نفت آبادان به تعویق افتاد) تیم یزدان ۴ - تیم شهرداری ورامین ۴تیم کانون تکواندوکاران مهاجر ۲ - تیم پاس ۶بهترین‌هابهترین سرمربی: رضا یزدان پرست (باشگاه یزدان) بهترین داور: سیدجلال سیدمردانی (بوشهر) بهترین بازیکن: عرفان مرادی (لوازم خانگی کن) بهترین سرپرست: سیدحسن میر (شهرداری ورامین) هفته دومتیم شهرداری ورامین - استراحتتیم پالایش نفت آبادان - تیم لوازم خانگی کن (با توجه به شرایط آب و هوایی، مبارزات تیم پالایش نفت آبادان به تعویق افتاد) تیم صنعت مس کرمان ۲ - تیم پاس ۶تیم فرمانیه ۴ - تیم یزدان ۴تیم کانون تکواندوکاران مهاجر صفر - تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۸بهترین‌هابهترین سرمربی: مرتضی سلطانی (پاس) بهترین داور: ابوالفضل خدایی (زنجان) بهترین بازیکن: نیما مهرعلی (پاس) بهترین سرپرست: جاوید عاشوری (یزدان) هفته سومتیم فرمانیه - استراحتتیم صنعت مس کرمان ۳ - تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۵تیم پاس ۲ - تیم شهرداری ورامین ۶تیم یزدان یک - تیم لوازم خانگی کن ۷تیم پالایش نفت آبادان - تیم کانون تکواندوکاران مهاجر (با توجه به شرایط آب و هوایی، مبارزات تیم پالایش نفت آبادان به تعویق افتاد) بهترین‌هابهترین سرمربی: پیام خانلرخانی (شهرداری ورامین) بهترین داور: مجید مولایی (سمنان) بهترین بازیکن: کریم سام دلیری (دانشگاه آزاد اسلامی) بهترین سرپرست: کیومرث چگینی (لوازم خانگی کن) انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر