انتقام وحشتناک از پیرمرد ثروتمند به خاطر رفتار شیطانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی
انتقام وحشتناک از پیرمرد ثروتمند به خاطر رفتار شیطانی

انتقام وحشتناک از پیرمرد ثروتمند به خاطر رفتار شیطانی

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
مرد جوان با ادعای عجیبی فاش کرد که سرمایه یک پیرمرد تنها را به خاطر انتقام جویی بالا کشیده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خراسان، چندی قبل مردی با حضور در دادسرای امور جنایی تهران از سناریوی مرموزی پرده برداشت و از ناپدید شدن برادر خود و برداشت میلیونی از حسابش خبر داد.

این مرد به بازپرس پرونده گفت: از سال‌ها قبل من و برادرم یک حساب بانکی مشترک باز کردیم و هر وقت می‌خواستیم پول برداشت کنیم به همدیگر اطلاع می‌دادیم اما چند روزی است که خبری از برادرم نیست و ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از حساب مان پول برداشت شده است.

بدین ترتیب، پرونده مرموز ناپدید شدن مرد ۷۰ ساله به دستور بازپرس جنایی در اختیار ماموران اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و تحقیقات پلیسی برای رسیدن به یک سرنخ کلید زده شد.

پیدا شدن پیرمرد

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا این که پس از یک هفته برادر مرد گم شده با حضور در دادسرای امور جنایی تهران ادعا کرد که برادرم با دست و پای بسته در نزدیکی میدان انقلاب پیدا شده است و نمی‌دانم چه کسانی و با چه انگیزه‌ای اقدام به ربودن وی کرده‌اند. مرد ۷۰ ساله که منصور نام دارد، پس از بهبودی به ماموران پلیس آگاهی تهران گفت: یک ماه و نیم قبل در حالی که کیسه زباله‌ای در دست داشتم از خانه خارج شدم تا زباله‌ها را داخل سطل زباله سر خیابان بیندازم که ناگهان چند مرد به سراغم آمدند و در ابتدا مرا به باد کتک گرفتند. وی افزود: حالم بد شده بود و هرچه از آن‌ها پرسیدم چرا مرا می‌زنید جوابی ندادند، سپس یک لیوان آب به من دادند که پس از خوردن آن بیهوش شدم و دیگر متوجه هیچ چیزی نشدم. وقتی به هوش آمدم، خودم را در یک خانه که فکر می‌کنم بیرون از تهران بود به حالت دست و پا بسته دیدم، نمی‌توانستم کاری کنم و فقط منتظر بودم یک نفر به کمکم بیاید. این مرد ادامه داد: صورت هیچ کسی را نمی‌دیدم و چند روزی به همین حالت بودم. پس از چند روز کارت بانکی ام را گرفتند و با تهدید و کتک رمز آن را به دست آوردند. هرچه التماس شان می‌کردم بی فایده بود تا این که یک روز چند برگ کاغذ جلوی من گذاشتند و با تهدید و شکنجه به اجبار زیر آن را امضا کردم و انگشت زدم.

پیرمرد تنها گفت: نمی‌دانستم آن‌ها چه کاری می‌خواهند با این کاغذهای امضا شده انجام دهند و پس از چند روز مرا در حالی که دست و پاهایم بسته بود در خیابان انقلاب رها کردند. سپس چند رهگذر با دیدن من که روی زمین افتاده بودم به کمکم آمدند و از آن‌ها خواستم با برادرم تماس بگیرند که او خیلی زود به کمکم آمد.

فروش خانه

پیرمرد تنها به کارآگاهان گفت: بعد از رهایی از دست مردان شکنجه‌گر وقتی به خانه‌ام رفتم متوجه شدم خانه‌ام به فروش رفته و جایی برای زندگی ندارم.

کارآگاهان در ادامه تجسس‌ها پی بردند صاحب جدید خانه پیرمرد یک مرد نمایشگاه دار است که وقتی مقابل ماموران قرار گرفت، گفت: چندی قبل یک نفر پیشنهاد معامله یک خانه با خودرو را به من داد و من که در کار فروش خودروهای لوکس هستم وسوسه شدم و چند خودروی گران قیمت را که یکی از آن‌ها خودروی لکسوس بود به فروشنده خانه دادم، او نیز خانه را تحویل من داد و همه مدارکش نیز کامل و امضا شده بود.

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران | جدیدترین اخبار حوادث ایران و جهان

تیم پلیسی در ادامه به سراغ مرد جوانی رفتندکه این معامله را فراهم کرده بود و مشخص شد خودروهای لوکس نیز در قبال پرداخت دلار به فروش رفته است.

انتقام گیری

پیرمرد تنها در تحقیقات پلیسی ادعا کرد: وقتی در اسارت مردان ناشناس بودم، جوانی را دیدم که قبلا هم در منطقه زندگی ام دیده بودم و او از من خواست زیر کاغذهایی را که پیش رویم بود، امضا کنم.

همین سرنخ کافی بود تا تیمی از ماموران برای ردیابی نخستین سرنخ وارد عمل شوند و با همکاری پیرمرد خیلی زود پسر ۳۵ ساله که جوانی متاهل و آرام در محل زندگی شان است، شناسایی شد. پسر جوان که امید نام دارد به ماموران گفت: پیرمرد ۷۰ ساله با ما در یک محل زندگی می‌کرد و او را می‌شناختم و رابطه خوبی با هم داشتیم تا این که فهمید من به زبان انگلیسی علاقه دارم و چون خودش مسلط به زبان انگلیسی بود پیشنهاد داد به خانه‌اش بروم تا به من در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. این متهم ادعا کرد: وقتی به خانه این پیرمرد رفتم او با یک لیوان آب میوه از من پذیرایی کرد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم با او درگیر شدم و پرسیدم چه اتفاقی برای من افتاده است که این پیرمرد گفت که مرا در زمان بیهوشی مورد تجاوز قرار داده است. عصبانی بودم و با او درگیر شدم که پیرمرد هوسران با پرداخت ۵۰ میلیون تومان خواست ساکت باشم و درباره این اتفاق حرفی نزنم.

من بعد از گرفتن این پول میلیونی یک خودرو خریدم و با آن در کار باربری بین شهری مشغول شدم. در این میان با چند کشاورز دوست شدم و یک روز که حال خوبی نداشتم با دو تن از آن‌ها شروع به صحبت کردم. آن‌ها وقتی فهمیدند که از سوی پیرمرد هدف تجاوز قرار گرفته‌ام پیشنهاد دادند از او انتقام بگیرم.

تصمیم به قتل

امید در اعترافاتش گفت: پس از صحبت با دو کشاورز جوان که با هم دوست بودیم چهار نقشه برای به قتل رساندن و انتقام گرفتن کشیدم. در ابتدا تصمیم گرفتم با خودرو او را زیر بگیرم که پشیمان شدم، سپس تصمیم به قتل با ضربات چاقو گرفتم که ترسیدم. در نقشه بعدی می‌خواستم مرد تنها را ابتدا بیهوش کنم و بعد به قتل برسانم که نقشه‌ام را تغییر دادم و تصمیم گرفتم با صحنه سازی مرگ او را خفگی با گاز منواکسید کربن نشان دهم اما از قتل پشیمان شدم و نقشه دیگری را طراحی کردم.

وی افزود: در این نقشه تصمیم گرفتم اموال و سرمایه پیرمرد تنها را بالا بکشم. از دو جوان کشاورز نیز کمک خواستم و این سناریو را به اجرا رساندم و همه این اتفاقات به خاطر رفتار پلید پیرمرد بود، اگر او کاری با من نداشت همه سر زندگی خودشان بودند و هیچ اتفاقی برای کسی نمی‌افتاد.

بنا به این گزارش، تجسس‌های پلیسی برای دستگیری دو همدست مرد انتقام جو ادامه دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم هواپیمای آمریکایی منهدم شده در افغانستان +جزئیات حادثه

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به نوشته خبرگزاری فرانسه، «بت ریوردان» سخنگوی فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه غرب آسیا (سنتکام) با اعلام آغاز تحقیقات در مورد این حادثه، گفت هنوز هویت هواپیمای حادثه‌دیده در منطقه «غزنی» واقع در مرکز افغانستان، مشخص نیست. صبح امروز گزارش شد که یک فروند هواپیما در منطقه غزنی سقوط کرده است. پس از آن اداره هوانوردی افغانستان نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که هیچگونه مشکلی برای پروازهای مسافربری در این کشور پیش نیامده و سقوط هواپیمای مسافربری را تکذیب کرد. در همین حال برخی گمانه‌زنی‌ها درباره پرواز این هواپیما از هرات به دهلی نو نیز قوت گرفت. قطعه‌ای گمشده که ممکن است به تکمیل پازل سقوط هواپیما در غزنی کمک کند.

تصادف موتورسوار با عابرپیاده در تایلند+فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در رسانه‌های خارجی به انتشار گذاشته شد که لحظه تصادف یک موتورسوار با عابرپیاده را در تایلند به تصویر کشیده است. ویدیو منتشر شده چگونگی این تصادف را به تصویر کشیده است. در این ویدیو نشان می‌دهد که موتورسوار با یک عابرپیاده تصادف کرد و از روی موتور به زمین افتاد اما خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس آسیب جدی وارد نشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

مجری طرح پنبه: افزایش ۴۰ درصدی تولید پنبه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
او در پاسخ به این پرسش که چرا سطح زیر کشت پنبه در ۱۷ سال اخیر کاهش یافته است؟ گفت: پنبه یکی از محصولات راهبردی است که مورد استفاده صنعت نساجی قرار می‌گیرد. در سال‌های دورتر شاهد رونق پنبه و نساجی بودیم اما به علل مختلفی از جمله واردات، مزیت اقتصادی کشت پنبه کاهش و هزینه‌های آن افزایش یافت بنابراین سال‌های پررونق کشت پنبه کم شد. وی درباره برنامه‌های وزارت جهاد کشاورزی برای پنبه کاران با اشاره به اینکه امسال سال پررونقی در تولید پنبه بود، گفت: قیمت تضمینی پنبه در سال‌های گذشته استفاده می‌شد اما در دو سال اخیر با توجه به رونق بازار و خرید پنبه به قیمت مناسب و حتی بیشتر از قیمت تضمینی از کشاورزان, دولت در قیمت گذاری, ورود نمی‌کند. آقای هزارجریبی با بیان اینکه دولت قیمت تضمینی گندم را حدود سه هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرد، افزود: این قیمت کف بازار است، امسال با توجه به رونق محصول پنبه، قمیت‌های بازار خیلی بیشتر از قیمت تضمینی آن است و کشاورزان از این بابت خوشحال هستند. مجری طرح پنبه وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه تولید پنبه از ۱۸۰ هزار تن در سال ۱۳۹۶ به ۱۶۵ هزار تن در سال ۱۳۹۷ کاهش یافت، گفت: پارسال پر آفت بود و به مزارع پنبه خسارت زد اما امسال با توجه به برنامه‌های اجرا شده، خسارات ناشی از آفات کاهش یافت و پررونق بود.

فرونشست زمین درفارس همچنان نگران کننده + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، پدیده فرونشست زمین طی چند سال اخیر و در بخش‌های مختلف استان فارس و به‌دنبال تشدید اثرات خشکسالی و افت سطح آب‌های زیرزمینی و افزایش سطح برداشت آب از چاه‌های کشاورزی و برداشت‌های بی‌رویه و بدون برنامه، آغاز شده و مدام در حال افزایش است. در جدیدترین گزارش زمین شناسی اعلام کرده که همچنان وضعیت این دشت‌ها نگران کننده است و باید تدابیری برای کنترل این پدیده انجام شود. بیشتر بخوانید: سقوط خودرو به داخل گودال پس از نشست ناگهانی خیابان + فیلمانتهای پیام/

فیلمی از یک بیمار مبتلا به کرونا در ووهان چین

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

اقدام وحشیانه راننده تریلی پس از تصادف +فیلم / برزیل

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در رسانه لایولیک به انتشار گذاشته شد که تصادف وحشتناک تریلی هجده چرخ را با یک خودرو در برزیل به تصویر کشیده است. در ویدیو منتظر شده از این حادثه لحظه وقوع این تصادف را نشان می‌دهد که راننده تریلی هجده چرخ اقدام دیوانه واری پس از تصادف با خودروی سواری کرد. همان طور که در ویدیو نشان داده می‌شود این راننده پس از تصادف، خودروی خود را متوقف نکرد. گفتنی است که پلیس در حال رسیدگی به این حادثه است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

آمریکا ارسال تسلیحات به عراق را متوقف کرد

ایرنا11 ساعت قبل

درخواست مهناز افشار از قوه قضائیه +عکس

اقتصاد آنلاین2 روز قبل

عکس | همسر و دختر ناصر حجازی کنار مجسمه او

همشهری1 روز قبل

نگاهی سخت‌گیرانه به تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران حاکم است/ بسکتبال با ویلچر ایران شانس زیادی برای کسب مدال در پارالمپیک توکیو دارد/ اعزام نشدن تیم ملی بسکتبال با ویلچر به پارالمپیک باعث مهاجرت ورزشکاران می‌شود/ کمیته ملی پارالمپیک اگر مشکل مالی دارد باید به دنبال اسپانسر برود/ ورزشکاران معلول می‌توانند برای دیگران الگو باشند

اعتمادآنلاین1 روز قبل

شناسنامه شهید حاج قاسم سلیمانی در قم رونمایی شد

ایرنا1 روز قبل

فیلم | جدیدترین گزارش‌ها از ویروس مرموز؛ افزایش قربانیان و آغاز درمان با داروی ایدز

همشهری2 روز قبل

برگزاری همه‌پرسی در فلسطین با مشارکت ساکنان اصلی آن تنها راه پایان اشغال فلسطین است

خانه ملت11 ساعت قبل

کشور را وارد آزمون و خطای بی‌نتیجه مذاکره نکنید

تسنیم1 روز قبل

پمپئو: بنگلادش، اوکراین است!

میزان‌آنلاین1 روز قبل

آخرین جزئیات از کشف و ضبط محموله میلیاردی قاچاق در استان مرکزی؛ ۴ دستگاه خودروی شوتی توقیف شد

تسنیم2 روز قبل