حجت‌الاسلام پناهیان: تفاوتی بین نمایندگان لیبرال با داعش نیست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. سیاسی

حجت‌الاسلام پناهیان: تفاوتی بین نمایندگان لیبرال با داعش نیست

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
حجت‌الاسلام پناهیان: تفاوتی بین نمایندگان لیبرال با داعش نیست - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - اهواز - مشاور رییس نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه‌ها گفت: هیچ تفاوتی بین نمایندگان مجلس لیبرال مسلک با داعشی‌ها نیست چرا که یکی خنجر را از رو و دیگری خنجر از زیر بسته است.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام‌ علیرضا پناهیان عصر سه شنبه در دومین یادواره شهدای مدافع حرم ایران و عراق و دهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز بیان کرد: در اتفاقات اخیر در کشورهای ایران، عراق و لبنان مردم دلسوز به خیابان‌ها آمدند اما در هر سه کشور صف مردم عادی از اغتشاشگران جدا بود.

وی افزود: بسیاری از دغدغه‌ها و خواسته‌های مردم این سه کشور مشابه یکدیگر بود و این نشان دهنده یکپارچگی ملت‌های اسلامی است.

وی گفت: اتحادیه ملل اسلامی درحال شکل‌گیری است و عمده مشکلات مردم ایران و عراق نسبت به سایر کشورهای اسلامی مشابه است.

وی ادامه داد: برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم ایران و عراق در قالب یک برنامه، نشان دهنده اتحاد دو کشور است و هر یک از این کشورها دشمنان مشترکی نیز دارند.

حجت الاسلام پناهیان بیان کرد: انتظار می‌رود مراسم مشترکی نیز برای شهدای دوران دفاع مقدس دو کشور برگزار شود تا این اتحاد و همبستگی بیشتر شود.

وی افزود: هر مکتب و مرامی که ضد محبت است، مقابل ملت ما ایستاده است و امروز اینها داعشی‌ها، روشنفکران غرب زده و لیبرال‌ها هستند.

رییس حوزه علمیه دارالحکمه گفت: نمایندگان مجلسی که همفکر با غرب گرایان هستند هیچ تفاوتی با داعشیان ندارند و هر دو خون ریز هستند.

وی یادآور شد: سند ما سخنان امام خمینی (ره) در سخنرانی‌های ایشان است چرا که ایشان ۱۱ بار از کلمه لیبرال‌ها استفاده کرده‌اند که در صحیفه امام موجود است؛ در مصاحبه سال ۱۳۵۷ در پاریس نیز به کلمه لیبرال و منافقین اشاره کردند و هیچ تفاوتی بین این دو قایل نشدند.

وی گفت: یکی در جنگ، با اسلحه زنان و کودکان را به اسارت می‌برد و دیگری با کنسرت و ابزار جهنمی تهاجمی همین اقدام را انجام می‌دهد که هر دو دشمن محبت هستند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

حجت الاسلام پناهیان ادامه داد: سبک زندگی غربی محبت را از بین می‌برد اما سبک زندگی اسلامی موجب عاشقی می‌شود؛ دختران، پسرانی را انتخاب می‌کنند که اهل دین و ایمان باشند.

وی ادامه داد: بی بند و باری موجب از بین رفتن محبت و عشق می‌شود و متاسفانه در کشور ما حتی نتوانستیم از طریق رسانه ملی فیلم هایی بسازیم که بیانگر این مهر و محبت باشد.

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: همچنین سلبریتی هایی که مظهر تهاجم فرهنگی هستند در بین مردم به پایگاه‌های اجتماعی همان نمایندگان غربگرا تبدیل شده‌اند که هیچ فرقی با داعشی‌ها ندارند.

وی بیان کرد: شورای نگهبان نیز در ۳۰ سال گذشته انتخابات را به وضعی رسانده که همیشه رقابت بین غرب زده‌ها و غیر غرب زده‌ها است.

وی ادامه داد: در هیچ نقطه‌ای از جهان انتخابات میان افرادی که نظام را قبول دارند و آنهایی که نظام را نمی‌پذیرند، برگزار نمی‌شود و دلیل اصلی آن اقدامات فرهنگی است که تاکنون انجام نداده‌ایم.

حجت الاسلام پناهیان افزود: دانشجویان امروز جلوه‌ای از اتحاد ملت‌های ایران و عراق را به نمایش گذاشته‌اند و اگر دشمن مشترک را نشان ندهیم کار نیمه تمام می‌ماند.

وی بیان کرد: لیبرال‌ها و به ویژه نمایندگان لیبرال در کشور ما از داعش دفاع می‌کردند و دستان آنها نیز به خون شهدای مدافع حرم آغشته است.

وی گفت: مجلس شورای اسلامی باید از وجود چنین نمایندگانی پاک شود و شورای نگهبان عرصه جامعه را از لیبرال‌های غرب زده تطهیر کند.

حجت الاسلام پناهیان افزود: باید به دین محبت بیشتر بها دهیم؛ هرچیزی ضد محبت بود مقابل آن ایستادگی کنیم؛ اگر موسیقی محبت می‌آورد که خوب است اما اگر ضد محبت است آن را کنار بگذاریم.

برچسب‌ها

دانشگاه خوزستان اهواز علیرضا پناهیان

حجت‌الاسلام پناهیان: تفاوتی بین نمایندگان لیبرال با داعش نیست - 27

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | هویت کسی که از ترامپ برای ترور سردار سلیمانی تشکر کرد فاش شد

همشهریهمشهری20 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه اینترنتی بازفید نیوز، ساغر اریکا کسرایی، زن ایرانی که ویدئویی را منتشر کرده و از رئیس‌جمهور آمریکا برای ترور سردار قاسم سلیمانی تشکر کرده بود در واقع یک لابی‌گر فروش اسلحه به یک گروه شبه نظامی در لیبی از کار درآمد. وی در سال ۲۰۱۹ برای یک شرکت لابی‌گر مستقر در تگزاس به نام لیندن گاورمنت سولوشنز کار می‌کرد. این شرکت از سوی ارتش ملی لیبی تحت فرماندهی خلیفه حفتر، افسر سابق دولت معمر قذافی که حدود ۲ دهه اخیر ساکن ویرجینیا بوده و در این ایام برای سازمان سیا کار می‌کرده، اجیر شده بود.

فیلم | جدیدترین تصاویر از حمله موشکی به عین الاسد | از حمله داعش به مجلس تا عملیات شهید سلیمانی

همشهریهمشهری14 ساعت قبل

استقرار هاشمی در کاخ مرمر درست نبود/ با جروبحث کاخ را تخلیه کردیم

مهرمهر21 ساعت قبل
پرویز فتاح: استقرارمرحوم هاشمی بعنوان دبیر مجمع تشخیص درکاخ مرمر درست نبود، بعدازفوت او کاخ را به سختی وباجروبحث تخلیه کردیم. این تخلیه ازمواردی بودکه نمی‌دانستیم شکایتمان را پیش چه کسی ببریم.

فیلم/ حضور آشوبگران نفوذی در لبنان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
پس از اتفاقات رخ داده اکثر گروه‌ها و جناح‌های لبنان، اقدام آشوبگران در تخریب اموال عمومی و حمله به نیروهای امنیتی و مردمی را محکوم کردند.

فیلم | انتقاد رئیس بنیاد مستضعفان از استقرار هاشمی در کاخ مرمر | تخلیه کاخ با جر و بحث و حمایت بیت رهبری

همشهریهمشهری21 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، پرویز فتاح در برنامه نگاه یک گفت: استقرار آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان دبیر مجمع تشخیص در کاخ مرمر درست نبود، بعد از فوت او کاخ را به سختی و با جر و بحث تخلیه کردیم. در نهایت بیت رهبری حمایت کردند و کاخ تخلیه شد. کاخ مرمر یکی از کاخ‌های تاریخی تهران در دوره پهلوی است که در مرکز تهران جای گرفته‌ و در ۳۰ خرداد ۱۳۵۷ با شمارهٔ ثبت ۱۶۰۶ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌ است. این کاخ پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مدتی به عنوان مقر کمیته انقلاب اسلامی استفاده می‌شد اما چندی بعد بدون کاربرد ماند تا اینکه در میانه‌های دهه ۱۳۷۰ پس از پایان ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی دفتر هاشمی رفسنجانی به این کاخ نقل مکان کرد. بخش‌هایی از کاخ مرمر در سال ۱۳۸۷ مرمت و بازسازی شد.

لحظاتی از بازی کردن شهید سردار سلیمانی با یک نوزاد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر