مسجد کانون هم‌فکری و هم‌افزایی نیروهای مومن و انقلابی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
مسجد کانون هم‌فکری و هم‌افزایی نیروهای مومن و انقلابی است

مسجد کانون هم‌فکری و هم‌افزایی نیروهای مومن و انقلابی است

مهرخبرگزاری مهر |
پلدختر- امام جمعه پلدختر با اشاره به اینکه مسجد پایگاه مقاومت و جایگاه بصیرت است، گفت: مساجد کانونی برای هم‌فکری و هم‌افزایی نیروهای مومن و انقلابی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محسن موسوی روز سه شنبه در همایش تبیین گفتمان سازی در راستای مسجد محوری شهرستان پلدختر اظهار داشت: گفتمان‌های مسجد محوری و آبروی محله از زیباترین و برجسته‌ترین جلسات

است که به ویژه باید با برنامه ریزی در شهرها و روستاها برگزار شوند.

وی افزود: گفتمان‌های مسجد محور با حضور اقشار مختلف، بسیجیان، دانشجویان، اصناف، بازاریان و جامعه پزشکی هر چند با تعداد کم حائز اهمیت است و باید برگزار شود.

امام جمعه پلدختر گفت: باید برنامه‌های مسجد محوری بسیار کلیدی برگزار شود که در این صورت موفق، نتیجه بخش و حضور در مساجد برای اقشار مختلف باعث ایجاد نشاط و شادابی می‌شود.

حجت الاسلام موسوی افزود: چهار مسجد پلدختر شامل مسجد جامع، امام حسین (ع)، امیرالمومنین (ع) و مسجد اعظم در جریان سیل دچار آب گرفتگی شدند.

وی یادآورشد: مسجد محل اجتماع سیاسی و سنگری است که رفتن به سوی تمدن اسلامی و هدف اصلی و نهایی در گفتمان مسجد نهادینه می‌شود.

امام جمعه پلدختر افزود: همچنان که مقام معظم رهبری در دیدار بسیجیان فرمودند بسیج و مسجد هیچ جدایی از هم ندارند، در دوران دفاع مقدس نیز بر اساس آمار امور مساجد کشور، ۹۷ درصد شهدا از دل مسجد برخاستند.

حجت الاسلام موسوی گفت: مسجد پایگاه مقاومت و جایگاه بصیرت است که بصیرت افزایی می‌کند؛ مسجد مهم است و همواره در طول تاریخ اسلام و انقلاب، کانونی برای همفکری و هم افزایی نیروهای مومن و انقلابی بوده است که امروز می‌تواند هدایت خانواده‌ها و جامعه را برقرار کند.

وی افزود: به تاکید مقام معظم رهبری، دانش آموزان، جوانان و به طور کلی مدرسه را باید با نماز و مسجد مانوس کرد و از این رو اجلاس سراسری نماز و مدرسه در کشور در حال اجرا است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پیشرفت ۵۰ درصدی برخورد با پرونده‌های کلان اقتصادی

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری در حاشیه نخستین همایش نقش امنیت اقتصادی به بحث مبارزه با قاچاق سازمان یافته اشاره کرد و افزود: پلیس امنیت اقتصادی از ابتدای امسال به طور رسمی کار خودش را شروع کرده و تاکنون نیز توفیقات خوبی در رسیدگی به پرونده‌های بزرگ و کوچک داشته است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیسردار اشتری ادامه داد: با حمایت دستگاه قضایی در بحث مبارزه و مقابله با مفاسد اقتصادی به صورت جدی، هوشمندانه و مقتدرانه به حرکت خود ادامه می‌دهیم. فرمانده ناجاگفت: در ورودی‌های کشور بویژه در حدود ۱۳ گمرگ کشور نیروی پلیس امنیت اقتصادی و پلیس گمرک مستقر است و طی ماه‌های آینده نیز بر تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیسردار اشتری با بیان اینکه اولویت ما برخورد با باند‌های سازمان یافته و بحث فساد اقتصادی است، گفت: البته این کار‌ها کفایت نمی‌کند و باید بیشتر از این حمایت شویم ضمن اینکه دستگاه‌های مختلف نیز از ظرفیت‌های خود برای مقابله با مفاسد اقتصادی به کمک ما بیایند. فرمانده ناجا درباره همکاری دستگاه‌های اقتصادی با پلیس امنیت اقتصادی نیز افزود: دستگاه‌های مربوطه تاکنون با پلیس امنیت اقتصادی همکاری کرده‌اند، اما توقع داریم بیشتر از این با ما همکاری و پلیس را در انجام وظایف خود یاری کنند.

فیلمی که کاربران شبکه‌های اجتماعی را خشمگین کرد

همشهریهمشهری17 ساعت قبل
الفالف11 ساعت قبل
مفتح عروق کرونر قلبی و عروق مغزیستاز دیگر فواید سیرترشی می‌توان به باز کردن عروق کرونر قلبی و عروق مغزی اشاره کرد. مصرف سیر ترشی از حمله قلبی، سکته قلبی، سکته مغزی، آلزلیمر و پارکینسون پیشگیری می‌کند. ️ دفع‌کننده سنگ کیسه صفراجالب است بدانید که مصرف ناشتای سیر ترشی باعث دفع راحت سنگ کیسه صفرا و سنگ کلیه خواهد شد. ضدعفونی‌کننده محیط معدهاز دیگر خواص سیر ترشی می‌توان به تنظیم سیستم دستگاه گوارش، ضدعفونی کننده معده، بهبود نفخ معده و راحت هضم کردن غذا اشاره کرد. البته حتما به یاد داشته باشید که در صورت زیاد بودن نمک در سیر ترشی مصرف آن برای افراد دارای فشار خون بالا بسیار خطرناک و مضر است.

فیلم | مراقب باشید؛ این پمپ بنزین‌ها هوا به مشتریانشان می‌فروشند!

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم دیده نشده از تلاش آتش‌نشانان برای خروج از پلاسکو

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل

فیلم | اظهارات مهم رئیس بانک مرکزی درباره رمز دوم کارت‌های بانکی | تا چه به مبلغی نیاز به رمز پویا نیست؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر