گل جیدون سانچو به اسلاویا پراگ (دورتموند ۱-۰ اسلاویا پراگ)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

در ادامه بخوانید

فیلم / گل اول استقلال به الریان توسط دیاباته

ایلناایلنا19 ساعت قبل

فیلم/ خلاصه بازی الریان صفر - ۵ استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل

خلاصه بازی السیلیه - شهرخودرو / ایران ۴ -AFC ۰

مهرمهر16 ساعت قبل
بازی پرافت و خیر شهرخودرو و السیلیه قطر به نفع مشهدی‌ها به پایان رسید. این بازی بعد از تساوی در ۱۲۰ دقیقه به ضربات پنالتی کشیده شد که در پایان شهرخودرو موفق شد به مرحله گروهی صعود کند.
وانانیوزوانانیوز18 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، پس از خداحافظی دراگان اسکوچیچ در رختکن پس از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان و تأکید براینکه نمی‌خواهد در ایران بماند مسئولان باشگاه نفت آبادان با وی امروز جلسه‌ای برگزار کردند. در نشست امروز هیأت مدیره که با حضور اسکوچیچ برگزار شد مدیران این تیم اصرار بر این داشتند تا اسکوچیچ طبق قراردادش به کار ادامه دهد اما این مربی کروات پاسخ صریحی به مدیران تیم آبادانی نداد. وی افزود: در نهایت قرار شد او فکرهایش را کند و به ما جواب دهد. نصراصفهانی در پاسخ به این سؤال که اسکوچیچ برای بازی با پرسپولیس روی نیمکت هست یا خیر، گفت: قرار است ظرف همین هفته اسکوچیچ به ما جواب دهد و با جواب او همه چیز مشخص می‌شود. ما به این مربی گفتیم که اگر نخواهد بماند طبق قرارداد با او رفتار می‌کنیم.

فیلم/ کاشته زیبای وریا و گل اول استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
در دقیقه ۸ بازی استقلال - الریان، وریا غفوری ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه را به تیر دروازه قطری‌ها کوبید و توپ برگشتی را دیباته به گل اول استقلال تبدیل کرد.
طرفداریطرفداری19 ساعت قبل
طرفداری- هافبک ۲۲ ساله هلندی در تابستان با مبلغ ۷۵ میلیون یورو از آژاکس راهی بارسلونا شد. حال به گزارش مارکا، گولیت در صحبت هایی که با Voetbal Primeur داشت، گفت: خیلی داستان‌ها در مورد اینکه چقدر دی یونگ در بارسلونا عالی کار می‌کند شنیده‌ام اما نسبت به این دیدگاه تردید هایی دارم. به نظرم در واقع او خیلی هم خوب کار نکرده و می‌تواند خیلی بهتر از این باشد. این را می‌گویم چون می‌دانم او می‌تواند بهتر از این باشد. هنوز هم به او اطمینان دارم چون می‌بینم که به تیم وصل شده اما چیز هایی که اتفاق می‌افتد را هم می‌بینم.

نظرها

اخبار بیشتر