گل سزار آزپیلیکوئتا به لیل (چلسی ۲-۰ لیل)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

در ادامه بخوانید

اتفاق جالب در فوتبال ترکیه/ پنالتی که سه بار تکرار شد اما گل نشد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران9 ساعت قبل
ایرناایرنا1 روز قبل
پیش از این اعلام شده بود که استراماچونی با ارسال نامه‌ای از طریق وکلای خود به باشگاه استقلال خواستار دریافت تمام پول قراردادش تا پایان سال دوم قراردادش شده است. «اسماعیل خلیل‌زاده» سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در این‌باره، اظهار داشت: نمی‌دانم چه صحبتی در این زمینه شده و این مربی چه خواسته است، ولی چیزی در این زمینه به دست من نرسیده است. استراماچونی پس از مشکلاتی که باشگاه استقلال پیدا کرد قراردادش را با آبی‌پوشان تهرانی به صورت یکطرفه فسخ کرد و تلاش مدیران این تیم برای بازگشت او نتیجه‌ای نداشت.
ورزش۳ورزش۳11 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، بهداد سلیمی که بعد از کنار رفتن از دنیای قهرمانی توسط رییس کمیته ملی المپیک به خوبی حمایت شد و به کلاس مربیگری بین‌المللی در مجارستان هم رفت، این روزها کار مدیریتی خود را در کمیته المپیک آغاز کرده و به عنوان مشاور امور المپین‌ها در کنار صالحی امیری فعالیت می‌کند. بهداد که در مجمع دیروز کمیته ملی المپیک هم نظاره‌گر اتفاقات بود، با چهره‌ای در هم و اخمو در گوشه‌ای از سالن دیده می‌شد. اتفاق جالب درباره قهرمان سابق وزنه برداری المپیک کاهش وزن چشمگیر او در ماه‌های اخیر بوده که باعث شده ظاهر متفاوتی را برای او رقم بزند. رژیم غذایی بهداد همچنان ادامه دارد تا بعد از پایان دوران قهرمانی به خاطر وزن بالا دچار مشکل نشود.
ورزش۳ورزش۳11 ساعت قبل
او شب گذشته میهمان برنامه فوتبال برتر بود و در ارتباط با نیم فصل اول گفت: " در صنعت نفت واقعا نیم فصل خیلی سختی داشتیم. با این وجود نیم فصل اول از نظر نتیجه خیلی خوب بود و امیدوارم در نیم فصل دوم مسئولین حمایت کنند تا تیم بتواند این روند را ادامه بدهد. " بازیکن دزفولی تیم صنعت نفت در ادامه به کارنامه فوتبالی اش اشاره کرده و گفت: " من بچه میانرود در شهر دزفول هستم. فوتبالم را از شهرداری دزفول شروع کردم و بعد از آن استقلال اهواز، شهرداری بندرعباس، پیکان، نفت تهران و دوباره در پیکان بازی کردم. تیم کویتی از نظر مالی فوق العاده بود اما اولویت خودم پرسپولیس بود و دوست نداشتم به کویت بروم. "

نظرها

اخبار بیشتر