سطح جاده‌های زنجان لغزنده است/وجود مه غلیظ
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
سطح جاده‌های زنجان لغزنده است/وجود مه غلیظ

سطح جاده‌های زنجان لغزنده است/وجود مه غلیظ

مهرخبرگزاری مهر |
زنجان-رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: با توجه به بارش برف سطح جاده های استان زنجان خیس و لغزنده است.

سرهنگ عباس مظفری در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت تردد در جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر مه‌ غلیظ و کولاک در تمام جاده‌های استان زنجان حاکم است که در این میان رانندگان آستانه دید خود را تقویت کنند.

وی اظهار کرد: کولاک در گردنه‌های کوهستانی استان زنجان حاکم است که در این میان به شهروندان توصیه می‌شود در این مسیرها تردد نکنند و رانندگان برای تردد در جاده‌های استان تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: با توجه به بارش برف سطح جاده‌های استان زنجان خیس و لغزنده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
نرخ تورم بزرگ‌ترین اقتصاد اروپایی یعنی آلمان در ۱۲ ماه منتهی به دسامبر با ۰٫۴ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه ماه قبل به ۱٫۵ درصد رسید. اعتمادآنلاین|‌ نرخ تورم آلمان تا پایان ماه دسامبر به ۱٫۵ درصد رسید. نرخ تورم بزرگ‌ترین اقتصاد اروپایی یعنی آلمان در ۱۲ ماه منتهی به دسامبر با ۰٫۴ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه ماه قبل به ۱٫۵ درصد رسید. متوسط نرخ تورم آلمان در سال‌های ۱۹۵۰ تا ۲۰۱۹ برابر با ۲٫۳۷ درصد بوده است که بالاترین رقم مربوط به اکتبر ۱۹۵۱ با ۱۱٫۵۴ درصد و کمترین نرخ تورم نیز تورم منفی ۷٫۶۲ درصدی ماه ژوئن سال ۱۹۵۰ بوده است. بر مبنای ماهانه نیز تورم آلمان در ماه نوامبر منفی ۰٫۱ درصد اندازه‌گیری شده که ۰٫۹ درصد بیشتر از تورم ماه قبل بوده است.

اولین فیلم از زلزله سهمگین ترکیه

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

واکنش حوزه‌های علمیه به آتش کشیدن کتاب علمی توسط فردی در لباس روحانیت + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران5 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که در آن فردی، کتابی علمی را در آتش می‌سوزاند و این فرد در لباس روحانیت است. پس از انتشار این فیلم هیچ کدام یک از مراکز علمی و حوزه‌های علمیه این عمل را تایید نکردند و به شدت آن را محکوم کردند. بیشتر بخوانید: سرنوشت کتابخانه‌ای که در آتش جهل آشوب طلبان خاکستر شدانتهای پیام/

یخ بستن آب پشت سد حسنلوی در شهر نقده آذربایجان غربی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل

موقعیت گلزنی استقلال مقابل الکویت که دیاباته آن را از دست داد

طرفداریطرفداری5 ساعت قبل

بازار‌های مالی در هفته‌ای که گذشت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، اجرای عملیات بازار باز در نظام بانکی به تازگی کلید خورد، در این روش بانک مرکزی با خرید و فروش اوراق بهادار دولتی به بانک‌ها، عرضه و تقاضای پول، میزان نقدینگی و تورم را کنترل می‌کند. در تالار شیشه‌ای، زنگ پایان معاملات با رشد ۵ هزار و ۲۰۲ واحدی زده شد. اگرچه شاخص کل بورس اوراق بهادار در تهران، در دو روز گذشته با کاهش روبرو بود، اما دماسنج شاخص در آخرین روز معاملات هفتگی بر روی رقم ۴۱۱ هزار و ۲۱۱ واحد ایستاد. بانک‌ها، خوروسازان و صنایع فلزی از جمله نماد‌های پربیننده تالار شیشه‌ای این هفته بودند.

نظرها

اخبار بیشتر