عروس و داماد در مشهد به دار آویخته شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. حوادث
عروس و داماد در مشهد به دار آویخته شدند

عروس و داماد در مشهد به دار آویخته شدند

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
زنی که در سومین ازدواج خود برای خواستگارش شرط گذاشت تا خواهر شوهر اولش را به قتل برسانند، سپیده دم یک شنبه گذشته به همراه تازه داماد در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد.

سوم تیر سال ۹۲، مردی که نگرانی در چهره‌اش موج می‌زد، با تسلیم شکواییه قضایی به کارآگاهان پلیس آگاهی، از آنان برای پیدا کردن همسر گم شده‌اش کمک خواست. این مرد در اظهاراتش به نیروهای انتظامی گفت: همسرم که «معصومه- م» نام دارد از روز یک شنبه گذشته (دوم تیر ۹۲) از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است. او ادامه داد: به هر جایی که احتمال حضور همسرم می‌رفت، سرزدیم اما هیچ اثری از او نیافتیم!

در پی اعلام این گزارش، تلاش کارآگاهان با ردیابی‌های اطلاعاتی و تحقیقات میدانی برای پیدا کردن سرنخی از ماجرای گم شدن زن ۵۲ ساله آغاز شد. بررسی‌های تخصصی و غیرمحسوس کارآگاهان نشان می‌داد که «معصومه» برای آخرین بار در صبح دوم تیر با زن ۳۲ ساله‌ای به نام «مریم» دیده شده است. ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که «معصومه» خواهرشوهر اول مریم است.

بنابر گزارش خراسان، درحالی که پیگیری همه سرنخ‌ها به مریم می‌رسید، کارآگاهان او را با دستور قضایی بازداشت کردند و مورد بازجویی‌های تخصصی و فنی قرار دادند.

متهم ۳۲ ساله که سعی می‌کرد خود را خونسرد و آرام نشان دهد، درباره ارتباطش با معصومه گفت: ما از همان روزهای آغازین زندگی مشترک با همسر اولم، ارتباط خوبی با یکدیگر داشتیم به طوری که این ارتباط دوستانه بعد از طلاق هم ادامه یافت. «مریم» افزود: صبح روز یک شنبه دوم تیرماه نیز معصومه با من تماس گرفت که من از او خواستم برای خرید لباس مرا همراهی کند! او هم قبول کرد و ما با یکدیگر به فروشگاه رفتیم اما بعد از خرید لباس از هم جدا شدیم و دیگر از او اطلاعی ندارم!

با این حال، کارآگاهان احتمال می‌دادند او حقیقت ماجرا را کتمان می‌کند چرا که استرس خاصی در چهره‌اش نمایان بود و از سوی دیگر نیز مدارک و شواهد مستند در تحقیقات غیرمحسوس حکایت از آن داشت که «معصومه» (زن گم شده) بعد از رفتن با مریم برای خرید، دیگر ناپدید شده و کسی از او اطلاعی ندارد! به همین دلیل بازجویی‌ها ادامه یافت تا این که متهم ۳۲ ساله لب به اعتراف گشود و راز قتل معصومه را فاش کرد. او که دیگر همه راه‌های فرار از مجازات را بسته می‌دید، در اقاریری تکان دهنده گفت: شوهر اولم زمانی که با من زندگی می‌کرد با راهنمایی خواهرش (معصومه) و دخالت‌های او تن به ازدواج مجدد داد. من هم که نمی‌توانستم این وضعیت را تحمل کنم به ناچار از او طلاق گرفتم و با مرد دیگری ازدواج کردم ولی باز هم معصومه وارد زندگی ام شد و آشیانه‌ام را خراب کرد.

او باعث شد من اسفند سال ۹۱ از همسر دومم نیز طلاق بگیرم. بعد از این ماجرا کینه عجیبی از معصومه به دل گرفتم چرا که فکر می‌کردم او موجب همه بدبختی‌های من است و او را عامل از هم گسیختن دو زندگی مشترکم می‌دانستم به همین دلیل همواره به انتقام از او می‌اندیشیدم تا این که «مهدی- ر» به خواستگاری ام آمد. او مردی ۳۳ ساله بود و از چند ماه قبل که با هم آشنا شدیم، به من ابراز علاقه می‌کرد ولی من ماجرای «معصومه» را برایش بازگو کردم و شرط گذاشتم که اگر می‌خواهد با من ازدواج کند باید «معصومه» را از میان برداریم! «مهدی» هم بدون تامل، شرطم را پذیرفت و این گونه در حالی که به تازگی به عقد او درآمده بودم، نقشه قتل «معصومه» را طرح کردیم!

خبری: اخبار حوادث و جنایت

با این حال، خانواده‌ام به شدت مخالف ازدواج من با مهدی بودند. آن‌ها می‌گفتند: «او مردی سابقه دار و خلافکار است و نباید با او ازدواج کنی! چرا که این زندگی عاقبتی نخواهد داشت! اما همه وجود من سرشار از کینه و نفرت بود و تنها به «مرگ» خواهر شوهر اولم می‌اندیشیدم. بالاخره روز انتقام فرا رسید. صبح روز دوم تیر طبق نقشه قبلی از معصومه خواستم تا برای خرید لباس مرا همراهی کند.

او هم قبول کرد و ما در حالی که سوار بر خودروی پیکان سفیدرنگ مهدی بودیم به بهانه خرید به راه افتادیم.

متهم این پرونده جنایی در ادامه اعترافات وحشتناک خود اضافه کرد: تعدادی قرص خواب آور را درون شربت متادون حل کردم و به او خوراندم. وقتی به حالت خواب عمیق مانند بیهوشی فرو رفت، پیکرش را با پیکان مهدی به سمت چاه‌های منطقه خرو نیشابور بردیم و او را دو نفری درون چاه انداختیم!

گزارش خراسان حاکی است: در پی اعترافات این زن، بلافاصله کارآگاهان همدست او (مهدی) را نیز دستگیر کردند و بدین ترتیب با کشف جسد از درون چاه، این پرونده جنایی وارد مرحله جدیدی شد. پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بازسازی صحنه جرم، پرونده قتل زن ۵۲ ساله به شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد و زیرنظر قضات زبده این شعبه مورد رسیدگی دقیق قرار گرفت. بنابر گزارش اختصاصی خراسان، قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی پس از برگزاری چندین جلسه محاکمه در نهایت، جرم هر دو متهم این پرونده را محرز دانستند و عروس و داماد را به قصاص نفس محکوم کردند. این رای، پس از تایید در شعبه هفدهم دیوان عالی کشور، برای اجرا به یکی از شعب اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارسال شد تا این که سپیده دم روز یک شنبه گذشته، با فراهم شدن مقدمات اجرای حکم و پرداخت تفاضل دیه، دو متهم این پرونده جنایی در حضور قاضی زرگر (قاضی با تجربه اجرای احکام دادسرای مشهد) پزشک قانونی و دیگر مسئولان ذی ربط پای چوبه دار رفتند و به مجازات رسیدند. این گونه بود که فقط سوء ظن‌های زنانه و تصمیمات شتاب زده بر اثر کینه‌ای شیطانی، جان سه نفر را گرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

تصادف مرگبار پراید و کامیون در بوشهر

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین23 ساعت قبل

فرو نشست آب در زاهدان (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل

پاسخی به حاشیه سازی‌های اخیر اردکانیان: برنامه رییس مجلس، بازدید از مناطق سیل زده بود/ ما از فرصت حضور ایشان در استان برای افتتاح طرح آبرسانی استفاده کردیم

الفالف1 روز قبل
گروه اقتصادی الف، ۲۹ دی ۱۳۹۸، ۱۱:۴۵ ۳۹۸۱۰۲۹۰۸۷به گزارش الف، وزیر نیرو به حاشیه سازی در فضای مجازی درباره افتتاح طرح آبرسانی توسط رییس مجلس در سیستان و بلوچستان پاسخ داد. فیلم را ببینیدگفتنی است د کتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی (۲۳ دی ماه) در پی بارندگی شدید در استان سیستان و بلوچستان و برخی نقاط دیگر در جنوب شرقی کشور که به آب‌گرفتگی مشکل‌ساز برای مردم و در مواردی ویرانگر و خسارت‌بار انجامید، عازم سیستان و بلوچستان شد. رییس قوه مقننه در بدو ورود مورد استقبال رسمى استاندار و مقامات استان قرار گرفت و جمع خبرنگاران هدف از سفر خود به این استان را وقوع سیل اخیر در این استان عنوان کرد. دکتر لاریجانی ادامه داد: با توجه به گزارش‌های واصله از استان درباره سیل اخیر، مجموع نیازهای فوری استان و سایر نیازهای استان در زمینه زیرساخت‌ها از جمله ساخت راه آهن، بزرگراه‌ها و همچنین ایجاد اشتغال از دیگر اولویت‌های این سفر است. وی بازسازی منازل، تعمیر و نوسازی زیرساخت‌ها را اولویت اصلی در این شرایط برشمرد و تاکید کرد: خسارات وارده ناشی از سیل اخیر در حوزه کشاورزی نیز نیازمند برآورد و رسیدگی است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- به دستور فرمانده نیروی زمینی ارتش اولین محموله دارویی نیروی زمینی ارتش، به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال به منطقه سیل زده روستایی بخش نوبندیان چابهار ارسال شد. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، امیر سرتیپ دوم پزشک بهزاد موذن با بیان اینکه به دستور فرمانده نیروی زمینی ارتش اولین محموله دارویی نیروی زمینی ارتش، به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال به منطقه سیل زده روستایی بخش نوبندیان چابهار ارسال شد، گفت: فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید میدانی از منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان یکی از نیاز‌های اولیه مردم را کمبود دارویی احساس کرد و بلافاصله دستور ارسال یکصد قلم داروی پر مصرف و خاص را به منطقه صادر کرد. بیشتر بخوانید: همچنین امیر سرتیپ دوم معمار باشی ارشد نظامی ارتش در منطقه جنوب شرق در خصوص دارو‌های ارسالی گفت: با توجه به سیل و شیوع بیماری‌های فصلی، نیازمند به برخی دارو‌ها برای تجویز مردم در گروه‌های سنی بودیم که با دستور فرمانده نیروی زمینی ارتش و همکاران عزیزمان در اداره بهداشت و درمان و داروخانه ۲۹ فروردین نزاجا این دارو‌ها به منطقه نوبندیان جابهار ارسال شد. وی افزود: بیمارستان صحرایی نیروی زمینی ارتش با تیم پزشکی مجرب در منطقه روستایی از بخش نوبندیان چابهار مستقر است و روزانه صد‌ها نفر از مردم منطقه را ویزیت می‌کند. ارشد نظامی ارتش در منطقه جنوب شرق خاطرنشان کرد: یگان‌های ارتش تا زمانی که مردم منطقه نیاز داشته باشند در کنار آن‌ها خواهند بود و بیمارستان صحرایی نیز تا پایان ماموریت در منطقه مستقر است.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین4 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
ترور دانشمندان مسلمان همزمان چند هدف اساسی را برای اسراییل محقق می‌کند. او در این کتاب نشان می‌دهد که قتل دانشمندان هسته‌ای ایران با هدایت موساد و به وسیله گروه‌های معارض ایرانی انجام شده است. در مرحله دوم سازمان‌های اطلاعاتی به قتل دانشمندان غیرهمکار دست می‌زنند. بزرگترین پروژه ترور علمی دانشمندان مسلمان در خارج از جهان عرب نیز مربوط به ایران است. در قضیه ترور دانشمندان هسته‌ای ایران نیز شائبه اهمال آژانس بین المللی انرژی اتمی به طور جدی وجود دارد.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

ه ایجاد گرمخانه بخشی از وظایف شهرداری‌هاست

افکارنیوز1 روز قبل

تداوم ناپایداری‌های جوی در کرمان/ بارش‌ها از امروز آغاز می‌شود

مهر1 روز قبل

مدیریت بحران خوزستان نسبت به ورود سامانه بارشی هشدار داد

خوزستان آنلاین1 روز قبل

مادورو: تحریم‌ها نمی‌تواند ما را متوقف کند

برترین‌ها1 روز قبل

رد صلاحیت نامزدها به دلیل اظهارنظرشان آزادگی را از بین می‌برد/ نباید آزادی بیان را محدود کرد/ با این رد صلاحیت‌ها، مجلس دیگر نماینده کل جامعه نخواهد بود/ حتی مخالفان نظام هم باید در مجلس نماینده داشته باشند/ مجلس باید نماینده همه افکار و گرایش‌های اجتماعی و سیاسی باشد/ صحبت اخیر آقای کدخدایی در پاسخ به رئیس‌جمهور منطقی نبود/ آقای کدخدایی نگاه خوبی به جایگاه مجلس، نظارت استصوابی و آزادی بیان ندارد

اعتمادآنلاین4 ساعت قبل

صدراعظم آلمان و لیعهد ابوظبی درباره تحولات لیبی گفت وگو کردند

ایرنا1 روز قبل

از ماجرای حراج میلیاردی آثار هنری تا واکنش کاربران ایرانی به لفاظی رئیس‌جمهور فرانسه + فیلم

باشگاه خبرنگاران1 روز قبل

طبخ روزانه ۹ هزار پرس غذای گرم در مناطق سیل‌زده

فارس5 ساعت قبل

دفاع لاریجانی از نمایندگان رد صلاحیت شده

دنیای اقتصاد16 ساعت قبل

استعداد عجیب مرد نابینا در سمنان + عکس

رکنا1 روز قبل