رژیم صهیونیستی در نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۰ دبی شرکت می‌کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تابناک
  4. سیاسی

رژیم صهیونیستی در نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۰ دبی شرکت می‌کند

تابناکخبرگزاری تابناک |
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از سفر رسمی هیئتی از این رژیم به امارات و دیدار با مسؤولان ارشد این کشور و نیز امضای توافقنامه‌ای برای شرکت در نمایشگاه اکسپو در سال ۲۰۲۰ خبر داد.

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از سفر رسمی هیئتی از این رژیم به امارات و دیدار با مسؤولان ارشد این کشور و نیز امضای توافقنامه‌ای برای شرکت در نمایشگاه اکسپو در سال ۲۰۲۰ خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه خبری الجزیره، این وزارتخانه تاکید کرد: هیئت اسرائیلی به ریاست یووال روتم، دبیرکل وزارت امور خارجه روز یکشنبه به صورت محرمانه‌ به امارات سفر و در دبی با مسؤولان عالی‌رتبه این کشور دیدار کرد.

این هیئت توافق‌نامه رسمی برای مشارکت اسرائیل در نمایشگاه اکسپو که امارات سال آتی میزبان آن است به امضا رساند و یک هفته دیگر کارهای ساخت غرفه این رژیم در نمایشگاه آغاز خواهد شد.

همچنین وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد: در هیئت یاد شده مسؤولان برجسته از دفتر نخست وزیری و وزارتخانه‌های مختلف حضور داشتند.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

یسرائیل کاتس، وزیر خارجه این رژیم با انتشار بیانیه‌ای در صفحه خود در فیسبوک اعلام کرد: حضور اسرائیل در این نمایشگاه فرصت ویژه‌ای برای به نمایش گذاشتن توانایی‌ها و دستاوردهایش را می‌دهد.

شبکه عبری زبان کان نیز اعلام کرد: گفت‌وگوها در امارات شامل احتمال اعطای ویزا به مسؤولان اسرائیلی برای سفر به دبی در دوره نمایشگاه بود اما در این مرحله به صورت قطعی درباره موضوعی توافق نشد.

نمایشگاه بین‌المللی اکسپو هر پنج سال یکبار به مدت شش ماه برگزار می‌شود و میلیون‌ها بازدیدکننده از سراسر جهان دارد، این نمایشگاه اکتبر ۲۰۲۰ در دبی آغاز به کار خواهد کرد.

امارات تا این لحظه واکنش رسمی نسبت به بیانیه وزارت خارجه رژیم صهیونیستی نداشته است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خوانندگی و رقص خانم‌ها در ستاد انتخاباتی! / فیلم

خبر فوریخبر فوری18 ساعت قبل

رقص و پایکویی در ستاد انتخابی یکی از نامزدها و در حضور یک روحانی / فیلم

خبر فوریخبر فوری19 ساعت قبل

پاسخ به شبهه‌ای درباره کشتار مردم زمان محمدرضا پهلوی

مهرمهر18 ساعت قبل

تعطیلات آغاز سال در بلاتکلیفی بنزین نوروز/تخصیص سهمیه ٣هزار میلیارد تومان بار مالی دارد

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین19 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، از ٢۶ آبان ماه که بنزین سهمیه بندی شده و قیمت آزاد آن با رشد سه برابری مواجه گشت، به اذعان مسئولین افت قابل توجهی در گردشگری ایران نفت افتاده که به احتمال زیاد ادامه این روند تعطیلات و گردشگری نوروز را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. در این بین روز جاری علی ربیعی سخنگوی دولت روز جاری و در حاشیه نشست هیات دولت در پاسخ به پرسش سهمیه بندی بنزین نوروز گفت: اگر خواسته باشیم ۴۰ لیتر به سهیمه فعلی اضافه کنیم حدود ۳ هزار میلیارد تومان بار مالی دارد که برای تامین آن شاید مجبور باشیم از بسته معیشتی ۶۰ میلیون نفر کم کنیم. به همین خاطر تصمیم دشواری است و ما به تصمیم روشنی برای محل تامین بنزین نوروزی نداریم. معتقدیم کاهش کمک معیشتی نیز به مصلحت نیست. از سوی دیگر محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور نیز در حاشیه هیئت دولت گفت: موضوع سهمیه بنزین نوروز در حال بررسی است اما نباید پیش از نهایی شدن این بررسی‌ها، به مردم امید دهیم.

فیلم/ ماشین‌سواری امروز روحانی و جهانگیری

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
همشهریهمشهری19 ساعت قبل
حالا چند روز تا آغاز رای‌گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس یعنی دوم اسفند ماه باقی مانده، اما حواشی آن با شروع تبلیغات انتخابات رونق گرفته است. نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرهای مختلف هر کدام به روشی در تلاشند تا توجه مردم را به خود جلب کنند. این موارد بخش از وعده‌های این نامزد انتخابات مجلس است. وعده «ارضای حلال غریزه جنسی جوانان» روزنامه جمهوری اسلامی در شماره امروز خود از «ابتذال در تبلیغات انتخاباتی برخی نامزدهای انتخابات مجلس» انتقاد کرده و نوشته است: «تبلیغات انتخاباتی نامزدهای مجلس در مواردی به ابتذال کشیده شده. یکی از نامزدهای ورود به مجلس در تابلوی تبلیغاتی خود «ارضای حلال غریزه جنسی جوانان» را وعده داده است.

نظرها

اخبار بیشتر