بانک پاسارگاد از نفرات اول تا سوم کنکور سراسری سال ۹۸ تقدیر کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. اقتصادی
بانک پاسارگاد از نفرات اول تا سوم کنکور سراسری سال ۹۸ تقدیر کرد

بانک پاسارگاد از نفرات اول تا سوم کنکور سراسری سال ۹۸ تقدیر کرد

فارسخبرگزاری فارس |
دوازدهمین آیین تجلیل از برترین‌های کنکور سراسری توسط بانک پاسارگاد با حضور نفرات اول تا سوم گروه‌های آزمایشی پنجگانه در دانشگاه خاتم برگزار شد.

اخبار شرکتها؛ دوازدهمین آیین تجلیل از برترین‌های کنکور سراسری توسط بانک پاسارگاد با حضور نفرات اول تا سوم گروه‌های آزمایشی پنجگانه در دانشگاه خاتم برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سعید سهراب‌پور عضو هیأت‌امنای دانشگاه خاتم با تبریک به برترین‌های کنکور گفت: این موفقیت شما با حمایت و زحمات پدر و مادر شما به ثمر نشسته و باید بیش از هر چیزی قدردان آن‌ها باشید.

وی با بیان اینکه در مؤسسات بزرگ مانند بانک‌ها و بنگاه‌های بزرگ دنیا موضوعی به نام مسؤولیت اجتماعی مطرح است، ادامه داد: این بنگاه‌ها علاوه بر کارهای تخصصی خود نسبت به جامعه یک سری وظایف دارند که اغلب به آن‌ها می‌پردازند و در ایران نیز می‌توان به بانک پاسارگاد اشاره کرد که در این زمینه و همچنین حمایت از هنر، عرصه ورزش و مسائل علمی بسیار فعال است.

رئیس سابق دانشگاه شریف با یادآوری اینکه این بانک تلاش می‌کند دانشگاه خاتم را به استنفورد ایران تبدیل کنند، خاطرنشان کرد: یکی از خدمات علمی و اقدامات مهم در این راستا حمایت از نخبگانی است که‌ از بهترین‌ها و سرمایه‌های کشور هستند که باید مورد توجه و پشتیبانی همگان قرار بگیرند.

سهراب‌پور خطاب به نخبگان و دانشجویان گفت: از مرحله نوجوانی به جوانی رسیده‌اید و حالا در این مرحله زندگی مسؤولیت شما سنگین‌تر شده است و در ادامه اعتقاد داشت: ساختن و آبادی و سربلندی کشور به دست همین جوانان و نخبگان است که شرکت‌های دانش‌بنیان، از اقدامات و ثمرات نخبگان است که امید ما نیز برای آینده به همین شرکت‌ها بوده چرا که علاوه بر تولید و تأمین نیازهای داخلی، صادرات زیادی هم در پی خواهد داشت.

* بازگشت تعدادی از نخبگان به کشور

مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد و رئیس دانشگاه خاتم در ادامه این همایش با تقدیر و تبریک به پدران و مادران برای رشد و تربیت چنین فرزندانی ابراز داشت: در ۱۱ سال گذشته نزدیک به ۱۸۰ بورسیه در رشته‌های مختلف داشته‌ایم که حدود ۵۶ نفر در مقطع کارشناسی، ۴۷ نفر در مقطع کارشنایی ارشد و مابقی در مقطع دکتری و دکترای تخصصی مشغول تحصیل هستند، البته ۲۵ نفر برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفتند.

وی با بیان اینکه از سوی بنیاد ملی نخبگان اقدامات خوبی برای رجعت نخبگان انجام شده است، اضافه کرد: دانشگاه خاتم توانسته در حوزه اقتصاد تعدادی از نخبگانی که برای ادامه تحصیل به آمریکا رفته بودند را به کشور بازگرداند و مجوز رشته اقتصاد نظری برای مقطع کارشناسی‌ارشد را به عنوان چهارمین دانشگاه کشور کسب و به طوری فعال و موفق شود که رتبه‌های زیر ۳۰ را جذب کند.

رئیس دانشگاه خاتم با اعلام اینکه ما سالی ۱۸ نفر در این رشته دانشجو می‌پذیریم که اغلب رتبه‌های یک تا سی کنکور هستند، یادآور شد: سال گذشته ۱۱ نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته اول را در دانشگاه خاتم انتخاب کردند، چهار نفر از دانشگاه تهران و بقیه هم از سایر دانشگاه‌های معتبر کشور بودند. جذب این دانشجویان و نخبگان مقدماتی داشته و چند سالی طول کشیده تا این روند برنامه‌ریزی و اجرا شود.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ زود پیدا و پدیده‌ای لحظه‌ای نیست، اذعان داشت: سه سال پیش در یک بررسی ۲۷ نفر از نخبگانی که به خارج از کشور رفته بودند را شناسایی و دعوت کردیم تا با آنها دیداری داشته باشیم که در نشست ما با نخبگان در تهران میثاق بستیم که برنامه راهبردی دانشگاه خاتم عبور از استنفورد است‌ که برای آن شش پروژه و شش گروه کار برای این کار تعریف شد و بعد آن‌ها به محل اقامت خود برگشتند اما جلسات خود را به صورت مجازی ادامه دادیم و توانستیم طی این تدابیر نخبگان زیادی را در مدارس تابستانی جذب کنیم.

رئیس دانشگاه خاتم در ادامه اظهار داشت: در حوزه جدید فناوری‌های همگرا ما یک برنامه مشترک با فرانسه در نظر گرفتیم و توانستیم که برای سومین سال دانشجویانی در مقطع کارشناسی ارشد بگیریم که نیمی از کلاس‌های خود را در ایران و نیمی دیگر را در سوربن فرانسه بگذرانند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

قاسمی همه این دانشجویان را دارای مقاله‌هایی در برترین سطح ارزیابی‌های جهان معرفی کرد و گفت: این دانشگاه توانسته با تلاش‌های صورت گرفته آن ریل هدف‌گذاری خود را به خوبی طی کند و دانشجویان نخبه کشور این مرکز را باور، اعتماد و قبول دارند.

وی به نقش گروه مالی پاسارگاد در حمایت و حفظ این نخبگان اشاره و ادامه داد: در این بانک چندین هلدینگ بزرگ دارد. به طور مثال هلدینگ میدکو توانسته است ظرف یازده سال ۳۵ پروژه را با سرمایه‌گذاری ۵ میلیارد دلار اجرا کند و محصول سالانه ۵/۲ میلیارد دلاری داشته باشد.

رئیس دانشگاه خاتم با بیان اینکه همه این اتفاقات خوب در زمان تحریم رخ داده است، خاطرنشان کرد: یکی از واحدها سنگ مسی تولید می‌کند که هیچ واحد فناوری سنگ مس در دنیا قابل رقابت با آن نیست و حتی دولت شیلی از این مسأله تجلیل می‌کند.

حمایت بانک پاسارگاد از نخبگان و جلوگیری از فرار مغزها، خدمتی به همه ملت ایران است

فرزانه شمیرانی مدیرکل دفتر آموزش عالی غیردولتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این مراسم عنوان کرد: در وزارت علوم حدود ۳۱۰ موسسه غیر انتفاعی داریم که تنها ۱۸ مرکز موفق شدند به دانشگاه تبدیل شوند و این به دلیل شرایط دشواری است که باید به دانشگاه خاتم برای کسب این موفقیت تبریک گفت.

وی دانشگاه خاتم را از نظر وزارت‌خانه معتبر و تعداد اعضای هیأت علمی این دانشگاه را استاندارد و حتی بالاتر عنوان کرد و افزود: دانشگاهی که اقدام به بورسیه دانشجویان حتی تا مقطع دکترا می‌کند و از مغزهایی در حال فرار که به دوره لیسانس رسیده جلوگیری کرده، نه تنها جای تشکر و تقدیر دارد بلکه این خدمت و محبتی به همه ملت ایران است که نخبگان و استعدادهای ناب ایرانی در مملکت و کشور بمانند و به وطن خود خدمت کنند چرا که خروج آن‌ها به ضرر جمعیت و استعداد کشور است.

مدیرکل دفتر آموزش عالی غیردولتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پایان از دانشجویان خواست در آینده با یاد این روزهایی که بورسیه شدند با خاطره شیرین آن به عنوان بنیانگذاران این فکر جلو بروند و دست دیگری را بگیرند تا به شکل تکثیری در کشور شیوع یابد.

بانک پاسارگاد همواره پشتیبان ما است

الهه اسماعیلی که رتبه یک کنکور سراسری در رشته هنر را در سال ۹۵ کسب کرده است، در ادامه با تبریک و خداقوت به نفرات برتر کنکور سال جاری گفت: به خوبی می‌دانم چه سختی کشیدید و در ادامه راه سختی‌های زیادتری پیش رو دارید و باید با همین جدیت و پشت‌کاری که کنکور را پشت سر گذاشتید مسیر را باید سپری کنید.

وی که هم اکنون دانشجوی رشته سینما در دانشگاه هنر است، ادامه داد: از بانک پاسارگاد تشکر می‌کنم که بدون توقع ما و اینکه وظیفه‌ای در قبال ما داشته باشند با حمایت آن‌ها کمک کردند با دغدغه مالی کمتری تمرکز روی یادگیری و کسب علم داشته باشیم و این تسهیل راه و دلگرمی بسیار ارزشمند است و می‌دانیم اگر طرح و ایده نو و خاصی داشته باشیم همواره پشتیبان ما خواهد بود.

در پایان مراسم، از علیرضا سخایی راد از اهواز، محمد صادق مجیدی یزدی از تهران، دانا افاضلی از تهران در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، ایزدمهر احمدی نژاد از تهران، محسن راستکار از تبریز، فرهنگ امیری از شیراز، در گروه آزمایشی علوم تجربی، فاطمه شب‌خیز از لار، مریم اسماعیلی از تهران، امین ایمانپور از تبریز درگروه آزمایشی علوم انسانی، سارا سادات کریمی از تهران، صبا محمدی مفرح از تهران، پریا سینائیان از تهران در گروه آزمایشی هنر و امیرشایان چادگانی پور از اصفهان در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی تقدیر شد.

بانک پاسارگاد از نفرات اول تا سوم کنکور سراسری سال ۹۸ تقدیر کرد - 24

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

شفافیت مالی، راهکار جلوگیری از امضا فروشی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیتعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ محمد اسلامی امروز در حاشیه مراسم آیین معارفه و تکریم رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بیش از ۵۰۰ هزار نفر در سطح کشور عضو سازمان نظام مهندسی هستند، گفت: این افراد با مدیریت و نظارت در ساخت و ساز‌ها و ساخت خانه‌های با کیفیت در طرح اقدام ملی مسکن نقش آفرینی می‌کنند. وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: از مردم می‌خواهیم که در چارچوب پروانه صادرشده اقدام به ساخت و ساز کنند و مهندسین اجازه ندهند خلاف پروانه ساخت و سازی صورت گیرد. وی بیان کرد: شفافیت مالی و مقابله با فساد یکی از کار‌های آقای خرم، رئیس جدید شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور است و وی در تعاملی که با دولت و سایر دستگاه‌ها دارد دوره امضا فروشی را خاتمه دهد و با رویکرد جدید، جایگاه نظام مهندسی را نزد جامعه ارتقا دهد. اسلامی گفت: روز گذشته جلسه ستاد ملی باز آفرینی برگزار شد و بزودی در استان‌های مختلف شاهد شروع طرح‌های مختلفی توسط توسعه گران در بافت فرسوده خواهیم بود. وزیر راه و شهرسازی بااشاره اینکه ۲۰ هزار واحد برای نوسازی بافت‌های فرسوده به بانک معرفی شدند و ۲۰ هزار واحد نیز برای دریافت پروانه اقدام کردند، تصریح کرد: تسهیلات و تمهیداتی اندیشیده‌ایم که از محل تبصره ۱۸ یارانه به آن‌ها پرداخت می‌کنیم تا مردم بتوانند خانه‌ها را در بافت فرسوده بسازند. اسلامی افزود: تسهیلات پرداختی به بافت فرسوده ۱۸ درصد است که ۹ درصد آن را دولت پرداخت می‌کند. وی بیان کرد: ۶۰ هزار واحد از ۱۰۰ هزار واحد بافت فرسوده را در استان‌های مختلف کلنگ زنی خواهیم کرد. اسلامی افزود: شناسایی و خرید اراضی در بافت فرسوده از دلایل تاخیر در طرح‌های نوسازی این بافت‌ها است. وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه برخی از بافت‌های فرسوده واجد ارزش هستند، گفت: تا سال ۱۴۰۰ چند محله از محلات هدف از فهرست نوسازی خارج می‌شوند. اسلامی درباره محله سیروس گفت: این محله متاسفانه مشکلات حقوقی وجود دارد که در حال رفع آن هستیم. وی درباره قیمت مسکن بیان کرد: قیمت مسکن اساسا تابع مولفه‌های اقتصادی کشور است برنامه جدید ما رونق تولید است و تسهیلاتی هم تصویب شد برای اوراق حق تقدم تا از این طریق سرمایه در گردش صندوق تامین مسکن مهیا شود.

مجری طرح پنبه: افزایش ۴۰ درصدی تولید پنبه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
او در پاسخ به این پرسش که چرا سطح زیر کشت پنبه در ۱۷ سال اخیر کاهش یافته است؟ گفت: پنبه یکی از محصولات راهبردی است که مورد استفاده صنعت نساجی قرار می‌گیرد. در سال‌های دورتر شاهد رونق پنبه و نساجی بودیم اما به علل مختلفی از جمله واردات، مزیت اقتصادی کشت پنبه کاهش و هزینه‌های آن افزایش یافت بنابراین سال‌های پررونق کشت پنبه کم شد. وی درباره برنامه‌های وزارت جهاد کشاورزی برای پنبه کاران با اشاره به اینکه امسال سال پررونقی در تولید پنبه بود، گفت: قیمت تضمینی پنبه در سال‌های گذشته استفاده می‌شد اما در دو سال اخیر با توجه به رونق بازار و خرید پنبه به قیمت مناسب و حتی بیشتر از قیمت تضمینی از کشاورزان, دولت در قیمت گذاری, ورود نمی‌کند. آقای هزارجریبی با بیان اینکه دولت قیمت تضمینی گندم را حدود سه هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرد، افزود: این قیمت کف بازار است، امسال با توجه به رونق محصول پنبه، قمیت‌های بازار خیلی بیشتر از قیمت تضمینی آن است و کشاورزان از این بابت خوشحال هستند. مجری طرح پنبه وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه تولید پنبه از ۱۸۰ هزار تن در سال ۱۳۹۶ به ۱۶۵ هزار تن در سال ۱۳۹۷ کاهش یافت، گفت: پارسال پر آفت بود و به مزارع پنبه خسارت زد اما امسال با توجه به برنامه‌های اجرا شده، خسارات ناشی از آفات کاهش یافت و پررونق بود.

ویدئو / خروج هواپیما از باند فرودگاه ماهشهر

ایسناایسنا19 ساعت قبل
یک فروند هواپیمای بوئینگ MD، صبح امروز (دوشنبه) از باند فرودگاه ماهشهر خارج شد. تمام ۱۳۵ مسافر این هواپیما در سلامت کامل هستند و این سانحه هیچ قربانی و مصدومی نداشته است. این هواپیمای متعلق به شرکت کاسپین از تهران به ماهشهر رفته بود که پس از فرود در فرودگاه مقصد از باند خارج شد. سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفته هنوز هیچ علتی برای این حادثه نمی‌توان ارائه کرد.

برای سود بیشتر، سال آینده کجا سرمایه گذاری کنیم؟

3+
تابناکتابناک1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، آقای مرتضی رضایی در جلسه کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران با بیان اینکه رقابت و مشارکت تشکل‌ها و تعاونی‌های تولیدی کشاورزی در پیشرفت اجرای طرح‌های بخش کشاورزی موثر است گفت: تشکل‌ها باید در کار‌ها و امور مرتبط با بخش کشاورزی ورود پیدا کنند و با بخش دولتی تعامل داشته باشند. وی افزود: اتحادیه‌ها و تشکل‌ها باید مطالبه‌گر باشند تا مشکلاتشان به گوش مسئولان برسد. رضایی تأکید کرد: اتحادیه‌های اقتصادی و کشاورزی، فعالانه در تولید درگیر شوند و شفاف‌سازی را مد نظر قرار دهند چراکه همه ما از شفاف‌سازی نفع می‌بریم. معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در رابطه با آزادسازی توزیع سبوس گفت: سبوس متعلق به خوراک دام است و سهمیه بندی نباید در کار باشد، امیدواریم آزادسازی در رابطه با خوراک دام اتفاق بیفتد. وی افزود: باید رقابت در تشکل‌ها وجود داشته باشد تا رشد و پیشرفت اتفاق بیفتد. رضایی در رابطه با هویت گذاری دام و نقش اتحادیه‌ها در انجام این کار گفت: در خصوص هویت گذاری ما باید از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کردیم و بسیار کار پیچیده‌ای بود، به همین دلیل از اتحادیه‌ها هم برای انجام این کار کمک گرفتیم. معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در رابطه با واگذاری ایستگاه‌های تحقیقاتی به بخش خصوصی، افزود: ایستگاه‌های تحقیقاتی را به بخش خصوصی و تشکل‌ها واگذار خواهیم کرد، اما به شرط آن که از زمان واگذاری به بعد به درستی از آن استفاده کرده و آن را نابود نکنند. رضایی در رابطه با سامانه مدیریت اطلاعات صنعت طیور (سامانه سماصط) تصریح کرد: سامانه سماصط در اکثر برنامه‌ریزی‌های ما در رابطه با طیور موثر است و تمام مشخصات تعاونی‌های مرتبط با تولید و تغذیه طیور در آن ثبت می‌شود. وی افزود: باید در رابطه با سامانه سماصط، اتحادیه‌ها جدیت بیشتری داشته باشند و همه اعضا را در این سامانه ثبت نام کنند، همچنین تشکل‌ها باید در جلسات مشورتی ما در وزارت جهاد کشاورزی حضور فعال داشته باشند. رضایی در رابطه با واردات نهاده‌های دامی در سال جدید گفت: امروز برای اختصاص ارز سال بعد جلسه‌ای با معاون اول رئیس جمهور داریم تا برای نهاده‌های دامی و کشاورزی ارز ۴۲۰۰ تومانی کماکان برقرار باشد. وی افزود: منابع ارزی کشور محدود شده و دولت باید تنش‌های قیمتی را مدیریت کند. معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی اضافه کرد: ما مقابل اتحادیه‌ها نیستیم و از همه حمایت می‌کنیم.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ آقای سعید زرندی در جمع رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه معدن ایران افزود: در اقتصاد ملی باید جایگاه معدن ارتقا یابد و به دلیل شرایط اقتصادی کشور این مهم بیش از پیش مورد توجه همه مسئولان عالی کشور نیز قرار گرفت. وی اضافه کرد: با افزایش تعداد واحد‌های صنعتی و معدنی، ارزش‌افزوده متناسب با آن رشد نکرده است و این نشان‌دهنده این است که تولیدات با ارزش‌افزوده بالا در کشور نداشته‌ایم. زرندی تأکید کرد: به این دلیل، باید نگاه زنجیره ارزش در بخش صنایع معدنی مورد توجه جدی قرار گیرد و این از سیاست‌های راهبردی وزارتخانه است. معاون طرح و برنامه همچنین گفت: دو نگرانی اصلی برای بخش تولید وجود دارد، اول کاهش سرمایه‌گذاری‌های بزرگ در بخش صنعت و معدن و دوم موضوع فناوری در تولید است. وی افزود: اقتصاد ایران دچار تضاد (پارادوکس) نقدینگی شده به‌طوری که حجم نقدینگی در کشور بالاست و از طرفی تولید به شدت از کمبود نقدینگی رنج می‌برد. زرندی تأکید کرد: بخش معدن و صنایع معدنی قابلیت جذب نقدینگی را دارد و یکی از برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت جمع‌آوری سرمایه‌های مردمی به سوی تولید است. معاون طرح و برنامه از خانه معدن خواست بر روی این موضوع فعال شود و بتواند در سال ۹۹ در این بخش شاهد سرمایه‌گذاری با سرمایه‌های مردمی باشیم. وی توضیح داد: البته تا وقتی بازار‌های موازی جذابیت بیشتری از تولید برای سرمایه‌های مردم دارد، این کار دچار سختی‌هایی است، اما بخش معدن و صنایع معدنی توان این کار را دارد. زرندی گفت: اعضای خانه معدن که از افراد خوشنام تشکیل شده، ظرفیت ابتکار عمل در این موضوع را دارند. معاون طرح و برنامه همچنین افزود: بخش اکتشاف برای وزارتخانه از اهمیت بالایی برخوردار است و در سال ۹۹ برای آن برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته است. زرندی ادامه داد: باید نگاه‌های جدید هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی شکل بگیرد تا بتوانیم از این وضعیت اقتصادی عبور کنیم. معاون طرح و برنامه و رئیس کمیسیون نظارت بر تشکل‌های صنعتی و معدنی تأکید کرد: رویکرد وزارتخانه مشارکت بخش خصوصی در همه برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌هاست. رئیس کمیسیون نظارت بر تشکل‌های صنعتی و معدنی تصریح کرد: معتقد به واگذاری برخی اختیارات به تشکل‌های خصوصی هستیم و در سال جاری قدم مهمی در این راستا برداشتیم و آمادگی داریم موضوعات بیشتری را در سال آینده به تشکل‌های تخصصی واگذار کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری2 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری2 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری2 هفته قبل

تصاویری از خروج هواپیمای کاسپین از باند فرودگاه

خوزستان آنلاین3 ساعت قبل

روایت یکی از مسافران کاسپین از حادثه امروز

خوزستان آنلاین3 ساعت قبل

مدیر عامل باشگاه صنعت نفت: باشگاه در جریان استعفای دراگان اسکوچیچ نیست

خوزستان آنلاین3 ساعت قبل

خروج هواپیمای مسافربری شرکت کاسپین از باند/ مسافران آسیب ندیدند

خوزستان آنلاین3 ساعت قبل

اقدام هیات فوتبال استان تهران علیه هافبک سابق استقلال

خوزستان آنلاین3 ساعت قبل

بررسی فنی حادثه خروج هواپیما از باند فرودگاه ماهشهر آغاز شد

خوزستان آنلاین3 ساعت قبل

میزبانی رقابت‌های فوتوالی کشور به اهواز واگذار شد

خوزستان آنلاین3 ساعت قبل