بدناروک: از همکاری فیاضی تشکر می‌کنم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. ورزشی
بدناروک: از همکاری فیاضی تشکر می‌کنم

بدناروک: از همکاری فیاضی تشکر می‌کنم

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
سرمربی تیم والیبال بنجین گفت: از بازیکن ایرانی تیمم به خاطر زحماتی که در یک ماه گذشته برای بنجین کشید و همکاری که انجام داد، تشکر می‌کنم.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پوریا فیاضی، ملی پوش والیبال ایران که در ابتدای فصل جاری پلاس لیگای لهستان به تیم «بنجین» پیوسته بود پس از نتایج ناامید کننده این تیم و عدم دریافت دستمزدش به ایران بازگشت.

سایت‌های خبری لهستان از این رویداد به عنوان یک اتفاق عجیب در پلاس لیگا یاد می‌‌کنند که در ابتدا با مشکل ویزا و تاخیر به تیم «بنجین» ملحق شد و در نهایت، رفتار او مورد تایید باشگاه قرار نگرفت. فیاضی در حالی قرار بود در تمرین روز دوشنبه تیمش حاضر شود، باشگاه را غافلگیر کرد و به ایران برگشت.

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار ورزشی روز را آنلاین بخوانید

رئیس هیئت مدیره باشگاه بنجین در این مورد گفت: پوریا فیاضی در تمرین صبح دوشنبه تیم حضور پیدا نکرد و ظهر به طرف ایران پرواز کرد. ما هنوز تصمیمی برای جذت بازیکن جایگزین نگرفته‌ایم. جزئیات بیشتر در این مورد به زودی منتشر خواهد شد.

جاکوب بدناروک، سرمربی بنجین و مربی تیم ملی والیبال لهستان اما در مورد جدایی فیاضی گفت: از فیاضی به خاطر زحماتی که در یک ماه گذشته برای بنجین کشید و همکاری که انجام داد، تشکر می‌کنم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا23 ساعت قبل

آخرین جزئیات از ماجرای تحریم لیگ قهرمانان آسیا توسط تیم‌های ایرانی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان نمی‌توانند از حریفان خود در این رقابت‌ها میزبانی کنند. پس از اعلام رسمی این خبر توسط فدراسیون فوتبال، مدیران باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال، شهرخودرو و سپاهان به این موضوع واکنش نشان دادند و هر کدام به نحوی مخالفت خود را با برگزاری بازی تیمشان در کشور ثالث اعلام کردند. بیشتر بخوانید: واکنش سرپرست باشگاه استقلال به میزبانی تیم‌های ایرانی در زمین بی‌طرف / تن به ذلت نمی‌دهیم + فیلمانتهای پیام/

فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوس

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوسگروه ورزشی الف، ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۲۱:۰۷ ۳۹۸۱۰۲۸۱۵۰مهرداد محمدی بعد از ارسال پاس گل دوم، گل سوم تیمش را نیز به ثمر رساند.

ویدیو؛ پاس گل میلاد محمدی مقابل ماسکرون (خنت - ماسکرون)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

گل و پاس گل مهرداد محمدی مقابل پورتیموننزه

ایلناایلنا1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما14 دقیقه قبل
پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان تیر و مرداد سال آینده در ۱۴ رشته ورزشی در بخش دختران و ۱۸ رشته ورزشی در بخش پسران به میزبانی دانشگاه گیلان برگزار خواهد شد. همچنین آقای دکتر صدیقی طی سخنرانی در نشست هماهنگی پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان بر نقش المپیاد ورزشی در تقویت شور و نشاط دانشجویی و ایجاد انگیزه به ورزش تأکید کرد. معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در نشست هماهنگی پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان گفت: برگزاری مسابقات ورزشی و المپیاد دانشجویی ضمن ایجاد شور و نشاط در محیط دانشگاهی باعث ایجاد علاقه مندی و انگیزه بیشتر در بین دانشجویان به ورزش می‌شود. همچنین آقای احمد رضی، رئیس دانشگاه گیلان نیز در آیین انعقاد تفاهم نامه برگزاری پانزدهمین المپیاد ورزش قهرمانی دانشجویان گفت: نگاه دانشگاه گیلان به رویداد المپیاد یک نگاه فرهنگی است و آن را بستری برای تقویت کار تیمی، همکاری و رقابت سالم در بین دانشجویان می‌داند. پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان تیر و مرداد سال آینده در ۱۴ رشته ورزشی در بخش دختران و ۱۸ رشته ورزشی در بخش پسران به میزبانی دانشگاه گیلان برگزار خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر