جشنواره تشکل‌های مردم‌نهاد حوزه دفاع مقدس در اردبیل برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. فرهنگ
جشنواره تشکل‌های مردم‌نهاد حوزه دفاع مقدس در اردبیل برگزار می‌شود

جشنواره تشکل‌های مردم‌نهاد حوزه دفاع مقدس در اردبیل برگزار می‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل گفت: جشنواره تولیدات و آثار فرهنگی و هنری تشکل‌های مردم‌نهاد در حوزه دفاع مقدس در استان اردبیل تا پایان امسال برگزار می‌شود.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، علی واحد بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی جشنواره تشکل‌های مردم نهاد در حوزه دفاع مقدس در اردبیل اظهار داشت: با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته امسال جشنواره تولیدات و آثار فرهنگی و هنری تشکل‌های مردم‌نهاد در حوزه دفاع مقدس در استان اردبیل برگزار می‌شود.

واحد با بیان اینکه این جشنواره هنری و فرهنگی در ۱۰ محور مختلف برگزار می‌شود افزود: هدف اصلی از برگزاری این جشنواره شناسایی تشکل‌های مردم نهاد در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس، شناسایی و معرفی تشکل‌ها و تقدیر و تجلیل از آنان و حمایت از تولیدات و آثار این سازمان‌های مردم نهاد است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه یک اولویت مهم و اساسی است و در این زمینه باید با تاسی از راه و اهداف شهدای والامقام گام برداشته و به تمامی اهداف خود در راستای پاسداری از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی دست یابیم.

خبری: اخبار فرهنگی و هنری روز

واحد اظهار کرد: تبیین اهداف و ارزش‌های دفاع مقدس باید مورد توجه واقع شود و برگزاری جشنواره‌ها و مراسمات با محوریت دفاع مقدس در جامعه پررنگ شود تا بتوانیم در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام به اهداف خود جامه عمل پوشانده و این مسیر را برای جوانان هموار کنیم.

در ادامه جلسه نمایندگان ادارات و نهاهای فرهنگی حاضر در جلسه به بحث در مورد محورهای جشنواره پرداختند و تصمیماتی اتخاذ شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ماجرای تنبیه دانش آموز در مدرسه رونقی فهرج!

رکنارکنا19 ساعت قبل
به گزارش رکنا، اسماعیلی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد گفت: در سایت‌های خبری و فضای مجازی مطلبی تحت عنوان ضرب و شتم دانش آموز پایه دوم ابتدایی دبستان رونقی فهرج به دست معلم وی منتشر شد که بلافاصله با حساسیت کامل, تیمی از کارشناسان این اداره مسئول پیگیری مساله شدند. او ادامه داد: پس از بررسی تیم کارشناسی مشخص شد که این خبر کذب است و به دلیل مشکلات شخصی والدین یکی از دانش آموزان با مدیر مدرسه، این خبر را در خبرگزاری‌ها و فضای مجازی منتشر کردند. مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد بیان کرد: بخشنامه‌های متعددی در خصوص ممنوعیت تنبیه بدنی در آموزش و پرورش صادر شده و کلاس‌های آموزشی هم برای آموزگاران و مدیران در خصوص تبیین این بخشنامه‌ها برگزار شده است. اسماعیلی درخواست کرد: خبرگزاری‌ها قبل از انتشار این گونه اخبار صحت آن را از روابط عمومی آموزش و پرورش استعلام کنند. او اظهار داشت: والدین دانش آموزان در صورت مشاهده هر گونه موارد تنبیه بدنی موارد را به صورت حضوری و از طریق سایت شکایات طرح کنند تا سریعا رسیدگی شود.

زنگ همدلی در مدرسه‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

(ویدئو) آموزش بستن زنجیر چرخ

فراروفرارو23 ساعت قبل
نحوه بستن زنجیر چرخزنجیر چرخ یکی از ملزومات سفر در جاده‌های برفگیر زمستانی است. پیشنهاد ما به شما این است که اگر اهل مسافرت هستید از همین حالاتا پایان زمستان زنجیر چرخ خود را در صندوق عقب ماشین قرار بدهید. با این حال برای بستن زنجیر چرخ ابتدا باید وضع ظاهری زنجیر چرخ را کنترل کرده و پیچ خوردگی‌های آن را باز کنید. ۱- زنجیر چرخ را همیشه تمیز و در جای خشک در صندوق عقب خودرو نگهداری کنید، اگر خودروی شما تک دیفرانسیل (جلو یا عقب) است دو زنجیر چرخ برای خودرو کافیست که برای دیفرانسیل جلو به چرخ‌های جلو می‌بندیم و برای خودرو‌های دیفرانسیل عقب به دو چرخ عقب؛ اگر خودروی شما دیفرانسیل جلو و عقب است بهتر است هر چهار چرخ را مجهز به زنجیر کنید. ۲- زنجیر چرخ را بر روی زمین طوری پهن کنید تا خار‌های زنجیر به سمت زمین و سطح صاف زنجیر با لاستیک در تماس باشد، سپس خودرو را به وسط آن هدایت کنید.

کشف کوسه هایی که در آب راه می‌روند

مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، دانشمندان ۴ گونه جدید کوسه کشف کرده‌اند که به شیوه عجیبی در آب حرکت می‌کنند. محققان متوجه شده‌اند این آبزیان با استفاده از باله هایشان کف دریا راه می‌روند. کوسه‌ها به ندرت در آب چنین حرکتی از خود نشان می‌دهند. این ۴ گونه کوسه جدید، در آب‌های بین اندونزی و استرالیا کشف شده‌اند. پژوهشگران معتقدند کوسه‌های تازه کشف شده، مدت‌ها پیش از همتایان خود جدا شده‌ و به گونه‌های جدیدی تبدیل شده‌اند.

گردهمایی شتابدهنده‌های برتر

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل

معرفی کتاب هفته

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر