تاکید آیت‌الله جنتی بر عدم تائید صلاحیت برخی نامزدها/ انتقاد واعظی از قالیباف/جناب پناهیان! مسئله علی مطهری نیست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. سیاسی
تاکید آیت‌الله جنتی بر عدم تائید صلاحیت برخی نامزدها/ انتقاد واعظی از قالیباف/جناب پناهیان! مسئله علی مطهری نیست

تاکید آیت‌الله جنتی بر عدم تائید صلاحیت برخی نامزدها/ انتقاد واعظی از قالیباف/جناب پناهیان! مسئله علی مطهری نیست

الفخبرگزاری الف |
هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

قالیباف عملکرد آنچنانی ندارد/ دولت را خود مقصر می‌داند

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور امروز در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران به موضوعات مختلفی اشاره کرد که در ادامه به آنها اشاره شده است:

* {جزئیات حوادث ماهشهر} بر اساس تصاویری که از این اتفاقات وجود دارد، عده‌ای مسلح به نیروی انتظامی و مردم تیراندازی می‌کردند که کار خیلی عجیبی بود. در ماهشهر و عسلویه شاهد بودیم که اینها سنگربندی کرده بودند و اسلحه داشتند که موضوع عجیبی بود؛ عده‌ای از کشتارها هم توسط همین‌ها انجام شده است.

* {بیانیه محمدباقر قالیباف} ایشان باید به گذشته و عملکرد خود برگردد. این که نه خودش جوان است و نه عملکرد آنچنانی دارد. اگر عملکردی هم در شهرداری داشته خیلی روشن است. این همه بدهکاری که در آنجا به بار آورده و با این دولت که در این تحریم‌ها این همه پروژه‌ها انجام می‌دهد قابل مقایسه نیست. به نظر می‌رسد حرفی برای مردم ندارند و این گونه حرف زدن تبلیغات انتخاباتی است. به جای این که برنامه و سیاست‌های خود را بگویند و از خودشان حرف بزنند فکر می‌کنند که اگر به دولت حمله کنند مردم به آنها اقبال نشان می‌دهند، در حالی که اشتباه می‌کنند چون مردم ما فهیم هستند و یادشان نرفته است که دیگران که در مسئولیت بودند چه کار کردند، بنابراین این روش‌ها جواب نمی‌دهد.

* {آیا دولت خود را در قضیه اطلاع‌رسانی سهمیه‌بندی بنزین مقصر می‌داند؟} بله، مسئولیت همه اینها با دولت است؛ وقتی آقای رحمانی‌فضلی فرمانده این مسائل می‌شوند و جلسات متعددی را برگزار می‌کنند، موضوع مشخص است. ایشان کمیته تعیین کرده‌اند از جمله کمیته اطلاع‌رسانی.

بیشتر بخوانید:

واعظی: دولت در اطلاع رسانی تصمیم بنزینی مقصر است/ مسئولیت خود را گردن صداوسیما نمی‌اندازیم

توضیحات واعظی درباره ماهشهر، FATF،‌ تبادل زندانیان و قالیباف

علی رغم صحبت‌های واعظی اما عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در خصوص‌ انتقادها از نحوه اطلاع رسانی سهمیه بندی بنزین، گفت: این سوال را از صداوسیما بپرسید.

***

افراد فاسد تأیید صلاحیت نشوند

آیت الله جنتی، دبیر شورای نگهبان امروز گفت: در بررسی صلاحیت‌ها، حق کاندیدا‌ها و حق مردم هر دو باید حفظ شود و داوطلبانی که دارای شرایط هستند، در هیات‌های اجرایی رد صلاحیت نشوند و افرادی که آلوده به فساد یا فاقد شرایط هستند نیز تأیید نشوند.

وی خطاب به هیات‌های اجرایی متذکر شد: اگر دقت کافی در بررسی صلاحیت‌ها صورت بگیرد و نسبت به فساد اقتصادی و فساد اخلاقی و ضدیت با حاکمیت، مسامحه‌ای نشود، دیگر شاهد شکایت کمتر داوطلبان به شورای نگهبان در بررسی صلاحیتهایشان خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

آیت‌الله جنتی: هیئت‌های اجرایی انتخابات مراقبت کنند افراد فاسد تأیید صلاحیت نشوند

***

یزدی کاندیدای مجلس خبرگان رهبری شد

پیش از ظهر امروز نماینده آیت الله یزدی با حضور در فرمانداری قم به نمایندگی از وی در انتخابات میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه استان قم ثبت‌نام کرد. گفتنی است تا پایان وقت ثبت نام روز گذشته ۷۵ نفر برای این انتخابات در قم ثبت نام کرده بودند.

در ماهشهر می‌خواستند به خطوط اصلی انتقال انرژی کشور صدمه بزنند

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: در ماهشهر تعداد زیادی از افراد کشته شده‌اند، دقیق می‌دانیم چه کسانی بوده‌اند، سلاح از کجا رفته است، می‌خواستند به خطوط اصلی انتقال انرژی کشور صدمه بزنند بعد آنجا مسئول امنیت آن خطوط باید چه کار می‌کرد؟ آیا کسی نمی‌داند وقتی می‌خواهد به خطوط اصلی انرژی کشور حمله کند چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

وی در ادامه خاطرنشان کرد: به هر حال دستگاه‌هایی که باید پیشگیری می‌کردند مثل شورای امنیت کشور خیلی بد عمل کردند، مطرح شدن استیضاح وزیر کشور و وزیر نفت هم از همین زاویه است چون مقدمات کار را باید فراهم می‌کردند، روش اجرا و نوع اجرا و نوع گفت و گو با مردم درست نبود.

بیشتر بخوانید:

قاضی‌زاده هاشمی: شورای اقتصادی سران سه قوه فراقانونی نیست/ در ماهشهر تعداد زیادی کشته شده‌اند که می‌دانیم چه کسانی بوده‌اند

***

واکنش زنگنه به استعفا

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در حاشیه جلسه هیئت دولت در واکنش به سوال باشگاه خبرنگاران جوان، مبنی بر شایعه استعفا از وزارت نفت، سکوت کرد. امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس در توئیتی نوشته بود که «استیضاح زنگنه با سوالاتی که مطرح شده باید به نتیجه برسد. اما بنابر اخبار واصله ژنرال به دنبال سرنوشتی مشابه حجتی و آخوندی است. استیضاح زنگنه شاید آخرین فرصت نمایندگان برای دفاع از حیثیت مجلس است.»

* صداوسیما نیز در کمیته اطلاع‌رسانی حضور داشت اما با این حال، ما مسئولیت خود را گردن صداوسیما نمی‌اندازیم ولی وقتی کمیته‌ای تشکیل می‌شود، کمیته‌ها متناسب با موضوع کار می‌کنند. به نظر می‌رسد این وسط چند موضوع باهم قاطی شده است، ضمن اینکه صداوسیما کار خودش را انجام داده است البته اگر منظور از اطلاع‌رسانی این باشد که ما پنجشنبه ساعت ۱۲ شب اعلام می‌کردیم، قراری بر این مسئله نبوده است.

***

روی خوش شورای نگهبان به همه‌پرسی!

شرق نوشت: هادی طحان‌نظیف، عضو حقوق‌دان شورای نگهبان در سخنانی در جمع دانشجویان دانشگاه قم با دفاع از برگزاری رفراندوم، از استفاده‌نکردن از ظرفیت برگزاری همه‌پرسی برای گرانی بنزین انتقاد کرده است. او گفته است: اصل ۵۹ و مسئله رفراندوم یکی دیگر از ظرفیت‌های قانون اساسی است، چرا از این ابزار قانونی به‌عنوان اهرم سیاسی استفاده می‌شود؟ چرا در موضوع بنزین که مستقیما بر زندگی مردم اثر گذاشت و موجب اعتراض گسترده شد، از این ظرفیت استفاده نشد؟ این اولین بار نیست که یک عضو شورای نگهبان از رفراندوم سخن می‌گوید اما اولین بار است که یک عضو شورای نگهبان بر تأثیر مثبت رفراندوم در اداره کشور صحه می‌گذارد و حتی برای عبور از بحران‌های مدیریتی آن را پیشنهاد می‌دهد. موضوع رفراندوم و ضرورت برگزاری همه‌پرسی با تکرارهای چندباره روحانی در سال‌های اخیر به سوژه روز بدل شده است و هرازگاهی به دلایلی مختلف پیشنهاد می‌شود که البته در شورای نگهبان موافقی نداشته و همین امر با توجه به ظرفیت قانونی موجود برگزاری رفراندوم را دور از دسترس قرار داده است.

***

رحمانی‌فضلی استیضاح می‌شود؟

فرارو نوشت: نمایندگان مجلس به خاطر عملکرد ضعیت عبدالرضا رحمانی فضلی در اجرای طرح گران شدن بنزین، استیضاح وزیر کشور را به جریان انداخته‌اند. در همین راستا رحمانی فضلی روز گذشته در کمیسیون امور داخلی مجلس حاضر شد و به سوالات نمایندگان استیضاح کننده پاسخ داد … بسیاری معتقدند رحمانی فضلی سهمیه علی لاریجانی از دولت روحانی است. اگر این ادعا درست باشد، استیضاح رحمانی فضلی کار بسیار دشواری خواهد بود. چرا که نبض مجلس در دستان رییس مجلس است …

خبری: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

محمدجواد ابطحی، نماینده اصولگرای خمینی‌شهر در این باره می‌گوید که مایل نیست طرح استیضاح رحمانی فضلی را امضا کند چرا که معتقد است نباید بار همه چیز را روی دوش وزیر ریخت و اگر بنا به استیضاح باشد باید رئیس‌جمهور استیضاح شود.

***

جزییات اختلاف جهانگیری با حسن روحانی

سایت دیده بان ایران از طرفداران دولت مدعی شد: عدم اظهار نظر معاون اول رئیس جمهور درباره طرح جدید سهمیه بندی بنزین شائبه بروز اختلاف میان اسحاق جهانگیری و روحانی را دوباره در میان رسانه‌ها مطرح کرده است. اطلاعات جدیدی که عصر خبر و عصر ایران منتشر کرده‌اند نشان می‌دهد؛ اسحاق جهانگیری با نحوه اجرای طرح سهمیه بندی بنزین مخالف بوده و دلیل خروج وی از جلسه سوم تیر ماه امسال مخالفت او با طرح جهانگیری برای مدیریت سهمیه بندی بنزین بر اساس هر نفر (دریافت سهمیه بر اساس کد ملی) سهمیه مشخص و قیمت دو هزار تومانی بنزین بوده است. جهانگیری در آن جلسه به دلیل اظهارات روحانی از جلسه خارج می‌شود و با وساطت علی لاریجانی به جلسه باز می‌گردد.

***

اصولگرایان با چند لیست وارد انتخابات می‌شوند؟

آفتاب یزد نوشت: …اصولگرایان از برنده شدن خود در انتخابات آتی به دلیل جایگاه کنونی اصلاح‌طلبان در بدنه اجتماعی مطمئن هستند به جای رقابت با رقیب، اکنون می‌خواهند به رقابت با خود بپردازند اما وجود سه لیست در تهران شاید فراتر از حد تصورات در رقابت‌های درون جناحی است. پرسش اینجاست که اگر چنین اتفاقی بیفتد و در نهایت جناح محافظه کار به این نتیجه برسد که دو یا سه لیست در تهران داشته باشد، آیا این موضوع می‌تواند برای اصلاح‌طلبان امیدوارکننده باشد؟ و شکسته شدن آرای اصولگرایان به دلیل لیست‌های متعددشان باعث ورود دوباره اصلاح‌طلبان به پارلمان یازدهم شود؟

صادق زیباکلام می‌گوید: اساسا در انتخابات آینده با توجه به عملکرد فراکسیون امید و روحانی اصلاح‌طلبان شانسی نداشتند اما وقایع آبان ماه امسال، تیر خلاصی بود که بر پیکره اصلاح‌طلبان خورد، بعد از این تاریخ اگر اصلاح‌طلبان مختصر کورسویی برای انتخابات داشتند، این کورسو به صورت کلی از بین رفت. وی اظهار کرد: بنابراین انتخابات ۹۸، میان خود اصولگرایان است. اکثریت بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان دراین انتخابات شرکت نمی‌کنند …

زیباکلام در ادامه به نکته دیگری نیز اشاره می‌کند و آن اینکه دراین میان باید گفت اصولگرایان میانه و معتدل نیز هیچ شانسی برای موفقیت ندارند و عملا پیروز انتخابات جریانات تندرو اصولگرا هستند و در این میان طرفداران احمدی نژاد هم به میدان می‌آیند.

الیاس حضرتی، نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی نیز به ایسنا گفت: برای ثبت نام انتخابات مجلس با شناختی که دارم چهره‌های خوبی از هر دو طرف آمدند … اگر شورای نگهبان سعه صدر داشته باشد و به اصل قانون عمل کند و نظارت استصوابی را با تفسیر تنگ نظرانه پیش نبرد و بدسلیقگی نکند ما قدرت انتخاب سه برابر مورد نیاز در تهران را خواهیم داشت.

حضرتی درباره احتمال شکل گیری دوقطبی اصولگرا - اصلاح طلب در رقابت‌های انتخابات آینده مجلس نیز یادآور شد: اگر تدابیر عاقلانه در اردوگاه دو طرف شکل بگیرد، دو لیست ۳۰ نفره برای اصولگرایان و اصلاح‌طلبان را شاهد خواهیم بود اما حدس می‌زنم هم در بین اصولگرایان و هم در بین اصلاح‌طلبان لیست‌های متعددی شکل خواهد گرفت.

***

جناب پناهیان! مسئله علی مطهری نیست!

پرویز امینی در کانال شخصی خود نوشت: جناب پناهیان در توئیتی به قول معروف به شورای نگهبان گرا داده‌اند که علی مطهری را رد صلاحیت کند! … جناب پناهیان این گزاره شما، تخفیف دادن جمهوری اسلامی است. حدود اپوزسیون‌ها، یک معیار اهمیت و شناخت موقعیت نظم‌های سیاسی است. بالا بردن علی مطهری‌ها در سطح اپوزسیون جمهوری اسلامی، پایین آوردن شأن و منزلت جمهوری اسلامی است. به نظر شما این زیادی مبتذل نیست که حکومتی اپوزسیون خارجی‌اش زم و اپوزسیون داخلی‌اش علی مطهری‌ها باشند؟! باور کنید این گراها خدمت نیست!

از اینها گذشته، جناب پناهیان! الان مسئله مردم، مسئله جمهوری اسلامی و مسئله مجلس آینده، بود و نبود علی مطهری در انتخابات است؟! در آبان ۹۸ تصمیمی درباره بنزین اجرا شد که معیشت و بقای طبقه ضعیف و محروم را به توپ بست! بین حاکمیت و مردم شکاف حداکثری ایجاد کرد. سرمایه اجتماعی جمهوری اسلامی را بر باد داد‌. به دشمن گرا داد که تحریم‌ها کاملا مؤثر بوده است‌. نارضایتی و اعتراض را در کشور گسترده‌تر و عمیق‌تر کرد. عده‌ای در این حوادث، بی‌گناه جان باختند و …، آنوقت شما نگران تأیید و رد شدن علی مطهری هستید؟! کمی بدقوارگی در هندسه نظام مسائل خود احساس نمی‌کنید؟ گرا برای رد صلاحیت علی مطهری‌ها که هزینه‌ای ندارد، نوعی ضعیف‌کشی است و خوب بود جایی به میدان می‌آمدید که لااقل هزینه‌ای هم داشته باشد.

جناب پناهیان! راستی می‌دانستید این آزادسازی شوک‌آور قیمت بنزین و تصمیمات شبیه به این، پیامد اجرایی همان گزاره‌هایی است که در ماه محرم سال گذشته در دانشگاه امام صادق (ع) به عنوان سبک زندگی در اقتصاد بیان می‌کردید؟ آری جناب پناهیان! نئولیبرالیزم اینجوری به کف خیابان منتهی می‌شود. همینقدر و بلکه بیشتر خشن است و بحران، برایش عامل تغییر و پیش بردن نئولیبرالیزه کردن جامعه و حکمرانی است.

جناب پناهیان من اگر جای شما بودم و احتمال می‌دادم که علی مطهری ممکن است رد صلاحیت شود، برعکس شما شورای نگهبان را توجیه می‌کردم که این کار را نکند و راه را برای حضور علی مطهری و افراد متفاوت‌تر از او در انتخابات باز کند. کار دومی که می‌کردم این بود که با جامعه گفتگو می‌کردم که در سیاست و حکمرانی، ابوذر زمانه‌ات را بشناس! اگر کسانی بودند که حتی از نظر فضائل اخلاقی و اسلامی در حد ابوذر بودند یا معرفی شدند اما در حکمرانی مثل ابوذر بودند که پیامبر (ص) درباره‌اش فرمود حتی سرپرستی دو نفر را قبول نکن، اینها اصلح نیستند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برخورد چند راکت در نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد+فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، منابع خبری از برخورد چند موشک کاتیوشا به منطقه سبز و نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد خبر می‌دهند. خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع امنیتی خبر داد که دست کم ۲ راکت به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد اصابت کرده است. اسکای‌نیوز خبر داد که سه موشک نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد برخورد کرده و آژیرهای هشدار در سفارت آمریکا به صدا در آمده است. الحدث مدعی شد دو موشکی که به منطقه سبز بغداد برخورد کرده از منطقه الزعفرانیه در جنوب شرق پایتخت عراق شلیک شده است. طی هفته‌های اخیر منطقه سبز بغداد شاهد حملات راکتی متعددی بوده است.

همدردی وزیر خارجه کانادا با یک نانوا ایرانی که خانواده‌اش در حادثه هواپیما فوت شدند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

:: باکو - بررسی همکاری‌های مرزی ایران و جمهوری آذربایجان

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از باکو؛ در دیدار ژنرال «الچین قلی اف» فرمانده مرزبانی جمهوری آذربایجان و سردار سرتیپ «قاسم رضایی» فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان برگزار شد دو طرف درباره آخرین وضعیت امنیت مرزها‌ی دو کشور، شرایط فعلی منطقه، فعالیت دوجانبه در زمینه‌ مبارزه با جرایم فرامرزی، وضعیت اجرای توافقات و توسعه همکاری‌های متقابل تبادل نظر کردند. در این دیدار دو طرف همچنین با در نظر گرفتن طرح‌های حمل و نقل بین المللی اجرا شده با همکاری دو کشور بر تحکیم زیرساخت‌های مرزی و سرعت بخشی به فرایند نظارت بر زمینه‌ گذر از مناطق گمرکی مشترک تاکید کردند. برگزاری نشست سه جانبه فرماندهان مرزبانی جمهوری اسلامی ایران، ترکیه و جمهوری آذربایجان در آینده نزدیک و ایجاد گذرگاه‌های مرزی جدید بین ایران و جمهوری آذربایجان از جمله توافقات این نشست صمیمی بود. در این دیدار همچنین طرفین درخصوص توسعه همکاری‌های دوجانبه، ادامه‌ دیدار‌های کاری و تبادل نظر درخصوص مسایل مورد علاقه دو طرف توافق کردند.

الیزابت وارن خواستار توقف اخراج دانشجوی ایرانی شد+فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، الیزابت وارن نامزد پیشتاز حزب دموکرات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در ارتباط با جلوگیری از ورود یک دانشجوی ایرانی از سوی اداره گمرکات و حفاظت مرزی این کشور، رفع بازداشت و جلوگیری از روند اخراج او از آمریکا را خواستار شد. مقام‌های کاخ سفید در حالی که مدعی حمایت از مردم ایران هستند، ویزای معتبر برخی از دانشجویان را باطل و در ورود ایرانی‌ها بسیار سختگیری می‌کنند. این مساله سبب شد تا مدافعان مهاجرت، شامگاه دوشنبه (۳۰ دی‌ماه) در فرودگاه بین‌المللی بوستون لوگان در اعتراض به بازداشت و ابطال روادید معتبر یک دانشجوی ایرانی گردهم آمدند. این دانشجو قرار بود نیم‌سال تحصیلی خود را در دانشگاه نورث ایسترن آغاز کند. در همین رابطه الیزابت وارن روز سه‌شنبه (یکم بهمن‌ماه) در حساب توئیترش در انتقاد به این اقدام خصمانه دولت ترامپ علیه ایرانیان نوشت: این یک دانشجوی ایرانی با روادید از نوع اف‌۱ (F۱ - ویزای درجه اول دانشجویی در آمریکا) و برای پایان تحصیلاتش به آمریکا بازگشته بود.

فیلم و تصاویر | جزئیات دیدار وزیران امور خارجه ایران و عمان

همشهریهمشهری1 روز قبل
دو طرف در این دیدار ضمن تاکید بر روابط برادرانه، ممتاز و راهبردی دو کشور در خصوص آخرین تحولات منطقه‌ای گفت وگو و تبادل نظر کردند. سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه روز گذشته از سفر مهم یکی از مقامات کشورهای منطقه خبر داده بود. این دیدار در حالی انجام می‌شود که وزیر امور خارجه روز جمعه در بازگشت از سفر هند در توقف کوتاهی که در مسقط داشت، با همتای عمانی خود دیدار کرده بود. همچنین ظریف هفته گذشته با حضور در مسقط برای شرکت در مراسم گرامیداشت سلطان فقید عمان، با سلطان هیثم بن طارق پادشاه جدید عمان و دیگر مقامات عالی‌رتبه این کشور دیدار کرد. حدود دو هفته پیش نیز یوسف بن علوی برای شرکت در مجمع گفت‌وگوی تهران، به ایران سفر کرده بود.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
بلکه به بهانۀ آن می‌خواهم چند مورد دیگر از تعیین جایزه هایی این‌گونه را در تاریخ معاصر ایران یادآور شوم و مشخصا این سه فقره:۱. شاهین نجفی و ۱۰۰ هزار دلار/ چند سال قبل پایگاه خبری «شیعه آنلاین» برای کشتن شاهین نجفی مبلغ ۱۰۰ هزار دلار جایزه تعیین کرد. این گونه جایزه تعیین کردن‌ها در آمریکا هم سابقه دارد. در فروردین امسال هم هواپیماهای نظامی عراق اعلامیه‌هایی بر فراز استان «الانبار» پخش کردند و در آن‌ها برای هر گونه اطلاعاتی که منجر به دستگیری سرکردۀ داعش شود ۲۵ میلیون دلار جایزه تعیین شده بود. -----------------------------------------------------------------بیشتر بخوانید: نماینده مجلس: اگر همه کرمانی‌ها در راه حاج قاسم شهید شوند، ابایی ندارند/ هر کس ترامپ را بکشد ۳ میلیون دلار جایزه نقدی می‌گیرد

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری1 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری1 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری1 هفته قبل

انفجار عامدانه موشک توسط اسپیس ایکس‌؛ چرا ایلان ماسک یک فالکون ۹ را منفجر کرد؟

تکراتوچند ثانیه قبل

رئیس سامسونگ موبایل تغییر کرد؛ مدیرعامل جدید سامسونگ کیست؟

تکراتوچند ثانیه قبل

برای کمک به سیل زدگان باید به تکمیل زیرساخت‌ها توجه ویژه شود

مهر4 دقیقه قبل

هوشیاری مدیران، مانع از ایجاد فساد اقتصادی در دستگاه اجرایی می‌شود

ایسنا4 دقیقه قبل

حمله موشکی نیروهای حفتر به فرودگاه بین‌المللی معیتیقه

مهر4 دقیقه قبل

تسلط ارتش و کمیته‌های مردمی یمن بر مناطق جدیدی در شرق صنعا

مهر4 دقیقه قبل

گوایدو خواستار تشدید تحریم‌های اروپا علیه دولت مادورو شد

ایرنا4 دقیقه قبل