قتل دختر جوان در درگیری خیابان اندرزگو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. حوادث
قتل دختر جوان در درگیری خیابان اندرزگو

قتل دختر جوان در درگیری خیابان اندرزگو

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
عصبانیت پسر جوان از رابطه دوستش با دختری جوان چنان خشم او را برانگیخت که دختر را با واردآوردن ضربات چاقو به قتل رساند. متهم در دادگاه ادعا کرد متوجه برخورد چاقو به مقتول نشده بود.

مردادماه دو سال قبل شهروندان منطقه اندرزگو با مأموران پلیس و اورژانس تماس گرفتند و اعلام کردند دختری جوان که به‌شدت خون‌ریزی دارد روی زمین افتاده است.

وقتی تکنیسین‌های اورژانس بالای سر دختر رسیدند متوجه شدند ضربه چاقو به یکی از شاهرگ‌های او برخورد کرده است.

آن‌ها با اینکه تلاش کردند خون‌ریزی را متوقف کنند، اما موفق نشدند و دختر جانش را از دست داد. سپس پلیس تحقیقات محلی خود را آغاز کرد. مأموران متوجه شدند درگیری بین این دختر با مرد جوانی بوده است.

یکی از شاهدان به پلیس گفت: وقتی دختر هراسان از ماشین پیاده شد من شماره ماشین را برداشتم.

با شماره‌ای که در اختیار پلیس قرار گرفت، مأموران موفق شدند راننده ضارب را پیدا کنند. این جوان اعتراف کرد دختر را با چاقو زده است.

او گفت: من با مقتول رابطه‌ای نداشتم. کسی که با او رابطه داشت دوستم بود. من از کاری که آن‌ها کردند عصبانی و با رکسانا درگیر شدم و همین درگیری هم باعث شد او جانش را از دست بدهد. پرونده با صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه ۲ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

با توجه به اینکه مادر مقتول در آمریکا زندگی می‌کرد، وکیل او در دادگاه حاضر شد و برای متهم درخواست قصاص کرد. سپس متهم در جایگاه قرار گرفت.

او گفت: من اتهام قتل عمدی را قبول ندارم. آنچه اتفاق افتاد یک درگیری ناخواسته بود.

روز حادثه من از ورامین با دوستم به سمت اندرزگو رفتیم، رکسانا هم همراه ما بود. در آنجا شام خوردیم. بعد از شام دوستم سوئیچ ماشین را از من گرفت تا با رکسانا کمی صحبت کند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث فوری

آن‌ها به داخل ماشین رفتند. یک ربع طول کشید. من به سراغ دوستم رفتم و گفتم کلافه شده‌ام، برویم، او گفت: برو من یک ربع دیگر می‌آیم، نیم‌ساعت طول کشید تا دوستم بیاید. وقتی آمد، سرووضعی آشفته داشت.

آن‌قدر این موضوع من را عصبانی کرد که با دوستم جروبحث کردم، بعد سوئیچ را گرفتم و سوار ماشین شدم.

به رکسانا گفتم پیاده شود و خودش به خانه برود. قبول نکرد. او فحاشی کرد و درگیری ایجاد شد. کارد میوه‌خوری روی داشبورد بود، آن را برداشتم و حین درگیری یک ضربه به پایش خورد و به‌شدت خون‌ریزی کرد. من ترسیدم، گفتم صبر کن با هم به دکتر برویم، او هم وحشت کرده بود، پیاده شد و دوید و حین دویدن زمین خورد و من هم فرار کردم.

در این هنگام قاضی گفت: شما مدعی هستید یک ضربه به پا زده‌اید و متوجه نشدید ضربه به سفید‌ران مقتول برخورد کرده،، اما پزشکی‌قانونی گفته ضربات دیگری به مقتول برخورد کرده است و این نشان می‌دهد که درگیری شما ادامه‌دار بوده و تو خودت به عمد او را زده‌ای.

متهم این حرف‌ها را قبول نکرد و تکرار کرد که متوجه نشده ضربه به دختر جوان وارد شده است.

قضات بعد از گفته‌های متهم و وکیلش برای تصمیم‌گیری دراین‌باره وارد شور شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

سلامت نیوزسلامت نیوز4 ساعت قبل
سلامت نیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، از وقوع یک حادثه رانندگی در بزرگراه نیایش خبر داد که دو کشته و سه مصدوم داشت. ملکی گفت: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی و استفاده از سه دستگاه جرثقیل دستی تیفور عملیات رهاسازی را آغاز کردند و بعد از دقایقی هر سه نفر را خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند. ملکی اعلام کرد: در نهایت در این حادثه دو مرد جوان فوت شده و سه نفر دچار مصدومیت شدند. خودرو به محل امن منتقل شد و محل ایمن‌سازی و تحویل عوامل راهور شد. جدای از روند حقوقی خواهش می‌کنیم برای اینکه عملیات امدادرسانی مختل نشود و تأخیر در کار آتش‌نشانان ایجاد نشود مسیر حرکت خودروها و محل حادثه را خالی و خلوت نگه دارند تا نیروها بتوانند امدادرسانی کنند.

هر نیم ساعت یک نفر در کشور براثر تصادف فوت می‌کند

رکنارکنا4 ساعت قبل
رئیس پلیس راهور کشور اظهار داشت: نقش خانواده در نهادینه کردن فرهنگ ترافیک از همان اوایل کودکی از طریق کارکردهای آموزشی و فرهنگ سازی بسیار موثر است. وی افزود: ۸۲درصد از تصادفات در کشور تحت تاثیر سرعت غیر مجاز، سبقت غیر مجاز، نداشتن توجه به جلو و خستگی و خواب آلودگی است. وی، ۱۵درصد از تصادفات کشور به دلیل سرعت غیر مجاز است، گفت: متاسفانه در استان فارس این میانگین به ۱۶ درصد رسیده است. رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه بستن کمربند ایمنی در جاده‌های برون شهری برای همه سرنشینان الزامی است، عنوان کرد: ۱۲ درصد از جان باختگان حوادث جاده‌ای، کودکان هستند که هیچ نقشی در تصادف نداشته‌اند. وی تصریح کرد: ۹۲ درصد علت وقوع حوادث رانندگی عامل انسانی است که نیازمند آموزش و فرهنگ سازی است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به حوادث یک ماه گذشته، گفت: طی این مدت نیروهای هلال احمر به ۱۶۱ مورد حادثه، امدادرسانی کرده‌اند. محمدرحیم شهریاری، امروز پنج شنبه ۳ بهمن، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۴۰ درصد از این ماموریت‌ها در حوادث جاده‌ای، ۱۲ درصد سیل و آبگرفتگی، ۲۴ درصد برف و کولاک و ۲۴ درصد دیگر موارد بوده است. به گزارش ایسنا، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه طی ماموریت‌های یک ماه گذشته به ۶۵۰ حادثه دیده امدادرسانی شده است، تصریح کرد: ۵۲ درصد از این افراد در حوادث جاده‌ای، ۱۶ درصد در حوادث برف و کولاک، ۱۹ درصد در حوادث سیل و آبگرفتگی و ۱۳ درصد در دیگر زمینه‌ها خدمات گرفته‌اند. شهریاری با بیان اینکه ۵۳۶ نیروی عملیاتی در قالب ۲۲۰ تیم به این حوادث یک ماهه گذشته امدادرسانی داشته‌اند، افزود: همچنین ۲۰۶ دستگاه ناوگان ترابری در این حوادث به کارگیری شده است. مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی یادآور شد: همچنین از رانندگان خواستاریم در مسیر جاده‌ها با رعایت نکات راهنمایی و رانندگی و عمل به توصیه‌های پلیس و نیروهای راهداری از بروز حوادث دلخراش خودداری کنند.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه هر نیم ساعت یک نفر بر اثر تصادفات در کشور فوت می‌کند، بیان کرد: متاسفانه روزانه در کشور ۴۵ الی ۶۰ نفر بر اثر تصادفات جان خود را از دست می‌دهند. رئیس پلیس راهور کشور اظهار داشت: نقش خانواده در نهادینه کردن فرهنگ ترافیک از همان اوایل کودکی از طریق کارکردهای آموزشی و فرهنگ سازی بسیار موثر است. وی افزود: ۸۲درصد از تصادفات در کشور تحت تاثیر سرعت غیر مجاز، سبقت غیر مجاز، نداشتن توجه به جلو و خستگی و خواب آلودگی است. وی، ۱۵درصد از تصادفات کشور به دلیل سرعت غیر مجاز است، گفت: متاسفانه در استان فارس این میانگین به ۱۶ درصد رسیده است. رییس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه سال گذشته، ۱۷هزار و ۱۸۳نفر بر اثر تصادفات رانندگی در جاده‌های کشور کشته شده‌اند، گفت: ۳هزار راننده از این آمار عامل مرگ افراد و مقصر حادثه بوده‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری فرانسه، شمار قربانیان طوفان گلوریا در مناطق ساحلی شرقی و جنوبی اسپانیا به ۱۱ نفر رسید و گروه‌های امداد و نجات همچنان سرگرم تلاش برای شناسایی ۴ نفر از افراد ناپدید شده هستند. مسئولان خدمات شهری در منطقه کاتالونیا در شمال شرقی اسپانیا اعلام کردند، تازه‌ترین قربانی این حادثه فردی ۵۰ ساله است. همچنین از زمان وقوع طوفان گلوریا که سبب وقوع تندباد، باران‌های موسمی و بارش سنگین برف شده است بیش از ۷ نفر در اثر حوادث مربوط به طوفان جان خود را از دست داده‌اند. بارش شدید باران به همراه وزش باد با سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت مناطق شرقی اسپانیا را در هم نوردید. مقامات اداره مقابله با حوادث غیرمترقبه با اشاره به ۴ نفر ناپدید شده در کاتالون و جزایر بالریک درباره افزایش قربانیان هشدار دادند. در پی جاری شدن سیل در جزیره مالورکا در ۲۰۱۸ سیزده نفر جان خود را از دست دادند. در پی وقوع طوفان گلوریا در بخش‌هایی از جنوب فرانسه، ۱۵۰۰ نفر از ساکنانی که پیشتر ناگزیر به ترک منازل خود شده بودند از امروز عملیات بازگشت را آغاز کردند.
ایسناایسنا1 روز قبل
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از پرداخت دو ماه حقوق به مستمری‌بگیران عضو صندوق که در حادثه سیل سیستان و بلوچستان آسیب دیده‌اند، خبر داد. به گزارش ایسنا، علی شیرکانی در سفر به استان سیستان و بلوچستان که به‌منظور بررسی دقیق‌تر آسیب‌های وارده به خانواده این صندوق در مناطق سیل‌زده انجام شد، همراه با مسئولان محلی به بخش‌های مرکزی چابهار و پلان رفت. شیرکانی از پرداخت دو ماه مستمری به مستمری‌بگیران عضو صندوق که در حادثه سیل سیستان و بلوچستان آسیب دیده‌اند، خبر داد و گفت: با هدف حمایت از مستمری‌بگیران صندوق در استان سیستان و بلوچستان که در حادثه سیل اخیر دچار خسارت شده‌اند، تصمیم گرفتیم دو ماه مستمری به این خانوارها پرداخت کنیم و امیدواریم این پرداخت، گرهی از مشکلات آنها باز کند. به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این سفر، با مهرداد آرام بخشدار پلان، شمسیه شیرخانزهی بخشدار مرکزی چابهار و آیت‌الله سلیمانی نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری، دیدار و گفت‌وگو کرد. انتهای پیام

نظرها

اخبار بیشتر