داماد پا به فرار گذاشت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

داماد پا به فرار گذاشت

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث در یک اقدام عجیب در حین برگزاری مراسم عقد یک زوج، داماد از پای سفره پا به فرار گذاشت.

به گزارش رکنا، زمانی که مراسم سنتی عقد عروس و داماد در حال انجام بود تا عاقد خطبه را بخواند، داماد در آخرین لحظه موقع نشستن روی صندلی متوجه شد عروس شخص دیگری است و بعد از آن ناگهان پا به فرار گذاشت! بنا به اظهارات داماد فراری ماجرا از این قرار است که مرد جوان روز واقعه در مسیر بازگشت به زادگاهش در داخل اتوبوس تصادفی چشم اش به دختری از بستگان دورش می‌افتد و عاشق او می‌شود. مرد جوان که دختر رویاهایش تمام فکر و ذهن اش را پر کرده بود مدتی بعد از بازگشت به خانه بالاخره یک روز رازش را پیش مادرش برملا و از سیر تا پیاز قضیه را برای او تعریف می‌کند. زمانی که مادر نام و نشان عروس آینده‌اش را از پسرش سوال می‌کند، او به گمان این که عشق آینده‌اش دختر یکی از بستگان مورد نظرش است آدرس دختر را به مادرش می‌دهد.

مادر داماد فراری طبق رسم با دخترش راهی آدرس مورد نظر می‌شوند تا عروس شان را از خانواده دختر خواستگاری کنند. عروس که از قبل داماد را می‌شناخت به نشانه رضایت قلبی اش سکوت می‌کند و بعد از آن همه چیز به خوبی پیش می‌رود. داماد بی خبر از همه جا به گمان این که زن آینده‌اش همان دختری است که داخل اتوبوس دیده بعد از شنیدن جواب بله عروس سر از پا نمی‌شناسد و بی صبرانه بدون دیدار قبلی منتظر روز عقدش با دختر مورد علاقه‌اش می‌ماند.

چون طبق رسم دو خانواده، دختر و پسر تا زمان نشستن پای سفره عقد یکدیگر را ملاقات نمی‌کنند این موضوع داماد را به دردسر بزرگی می‌اندازد. بالاخره روز پیوند دختر و پسر فرا می‌رسد و همه چیز مهیای جاری شدن خطبه عقد بین عروس و داماد می‌شود. مهمان‌ها هم مانند عروس بی صبرانه منتظر ورود داماد می‌نشینند که با ورود او جیغ شادی بلند می‌شود. داماد قبل از نشستن روی صندلی ناگهان چشم اش به عروس می‌افتد و دچار گیجی می‌شود که عروس آینده‌اش چرا تغییر کرده است؟ سکوت عجیبی فضا را پر می‌کند. همه هاج و واج یکدیگر را نظاره می‌کنند که داماد چرا رنگ به رویش نمانده و به یک باره دگرگون شده است و برای نشستن پای سفره عقد تعلل می‌کند. قبل از این که مادر داماد وارد میدان شود ناگهان داماد عقب عقب برمی گردد و پا به فرار می‌گذارد! بعد از فرار داماد، مراسم عقدکنان به هم می‌خورد و بین دو خانواده شکرآب می‌شود. پدر داماد که به شدت از رفتار پسرش گیج و عصبانی است به دنبال داماد فراری می‌رود تا علت ماجرا را جویا شود. داماد فراری می‌گوید: روزی که داخل اتوبوس دختر مورد علاقه‌ام را دیدم چون دقیق او را نمی‌شناختم او را با دختر یکی از بستگان اشتباه گرفتم و به مادرم معرفی کردم که از قضا آن خانواده نیز دختر دم بخت داشتند. مادرم هم بی اطلاع از این ماجرا مراسم عقد کنان را برپا کرد تا این که روز عقدکنان با رو به رو شدن با همسر آینده‌ام شوکه و متوجه عروس اشتباهی ام شدم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

گفتگوی متفاوت با زن خائن کرجی + فیلم

رکنارکنا17 ساعت قبل
تو دستور قتل دادی؟ نه من هرگز نمی‌خواستم شوهرم به قتل برسد. باور می‌کردی؟ نه، باور نمی‌کردم، زنگ زدم به شوهرم جواب نمی‌داد و در آن لحظه خودم را بدبخترین آدم روی زمین دیدیم. تصمیم داشتی با حمید ازدواج کنی؟ نه، میخواهم یک جا دنیا بروم که هیچ کسی نباشد و با فرزندانم در آرامش زندگی کنم من یک روز خوش در زندگی ام ندیدم. به نظرت خانواده شوهرت برای حمید رضایت می‌دهند؟ نمی دانم، مادرشوهرم زنی دلسوز و مهربان است. قبل از ادواج به حمید علاقه داشتی؟ نه، من زیاد حمید را ندیده بودم و بچه بودم که ازدواج کردم.

ورود سامانه بارشی به کشور

مهرمهر23 ساعت قبل

فیلم/ اعلام تعداد آرای نهایی ۱۹ حوزه انتخابیه دیگر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم | شاهکار جدید احمدی‌نژاد؛ آموزش ساخت ماسک ضد کرونا، پای صندوق رای!

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل

همخوانی قطعه مرغ سحر مقابل محل بستری محمدرضا شجریان +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین23 ساعت قبل

کاهش ۱۹ درصدی مشارکت مردم در انتخابات مجلس+ فیلم

رکنارکنا16 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر