خنثی‌سازی ۱۰۰ بمب در کرکوک توسط حشد شعبی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. سیاسی
خنثی‌سازی ۱۰۰ بمب در کرکوک توسط حشد شعبی

خنثی‌سازی ۱۰۰ بمب در کرکوک توسط حشد شعبی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
حشد شعبی عراق از خنثی سازی ۱۰۰ بمب در کرکوک خبر داد.

حشد شعبی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد، تیم ویژه خنثی سازی مواد منفجره وابسته به تیپ ۱۶ حشد شعبی عراق، ۱۰۰ بمب باقی مانده را در استان کرکوک خنثی کردند.

در این بیانیه همچنین آمده است: این بمب‌ها در منطقه «تل احمد» واقع در استان کرکوک از زمان جنگ و حمله داعش برجای مانده بود.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | تظاهرات میلیونی ضد اشغال در بغداد | عراقی‌ها چه شعارهایی می‌دادند؟

همشهریهمشهری22 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مردم شهرهای مختلف عراق به ویژه پایتخت از نخستین ساعت‌های صبح امروز جمعه خود را به بغداد رساندند تا در تظاهرات میلیونی علیه نیروهای اشغالگر آمریکایی شرکت کنند. اکنون همه خیابان‌ها و مسیرهای منتهی به محل برگزاری تظاهرات در خیابان جادریه مملو از جمعیت است و همه جا این مناطق به جوش و خروش علیه اشغالگران تبدیل شده است. تظاهرات میلیونی مردم عراق در پایتخت با شعارهای «کلا کلا آمریکا، کلا کلا اسرائیل» - نه به آمریکا و اسرائیل - آغاز شد و در ادامه سیل جمعیت از مناطق مختلف و خیابان‌های بغداد به تظاهرات کنندگان پیوستند. حضور گسترده مردم کفن پوش با در دست داشتن پرچم‌های عراق و شعارهای ضد آمریکا، اسرائیل و حکام مزدور عرب جلوه‌ای دیدنی به تظاهرات میلیونی بغداد داده است. تصاویری از این راهپیمایی را در ویدئوی زیر ببینید:
مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
پیام مازند - نوشهر - مدیر شبکه بهداشت و درمان نوشهر از رهاسازی یا سرریز فاضلاب مجتمع‌های مسکونی و تجاری در کوچه و خیابان‌ها به عنوان معضلی فراگیری در این شهرستان یاد کرد و گفت که تاکنون پرونده تخلف ۱۰ مجتمع مسکونی و تجاری برای رسیدگی به دستگاه قضایی ارسال شده است. سیدرحیم سیدپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رهاسازی فاضلاب در کوچه‌ها و خیابان‌ها نه تنها به لحاظ قانونی تخلف محسوب می‌شود، بلکه تهدید جدی برای سلامت جامعه است. سیدپور با اعلام این که بقیه پرونده‌ها هم مراحل قانونی را در دستگاه قضایی طی می‌کنند، افزود: دست اندرکاران ساخت و ساز و صاحبان مجتمع‌ها باید پاسخگوی سرزیر شدن فضلاب در خیابان باشند. سیدپور گفت‌: سرریز شدن فاضلاب این مجتمع‌ها در معابر عمومی و برای ساکنان، همسایگان و شهروندان نوشهری چالش بهداشتی ایجاده کرده است و همواره مورد اعتراض ساکنان این مناطق قرار می‌گیرد. برچسب‌هانوشهر آب و فاضلاب مازندران
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از میزان، زمزمه واردات خودرو چند هفته‌ای است که مجددا بر سر زبان‌ها افتاده است و برخی از نمایندگان به دنبال این هستند که واردات مجددا از سر گرفته شود. این در حالی است که دولت در بودجه سال ۹۹ هیچ ردیف درآمدی در قبال واردات خودرو در نظر نگرفته است. این در حالی است که دولت به منظور مدیریت ارز واردات خودرو و برخی کالاهای دیگر ممنوع کرده است. این کارشناس صنعت خودرو با بیان اینکه این موضوع به نفع اقتصاد کشور نیست، افزود: دولت از مردادماه ۹۶ مانع واردات خودرو به کشور شد تا بتواند درآمد ارزی کشور را مدیریت کند. این کارشناس صنعت خودرو اظهار کرد: در حالی که طرح نوسازی ناوگان فرسوده خودروهای سنگین سه سال است به دلیل نبود بودجه اجرایی نشده است اختصاص ارز برای واردات خودرو مفهومی ندارد.

:: لندن - پول آمریکایی، سیاست انگلیسی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین19 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ علی محمد شاعری، عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با اشاره به پایان زمان معرفی وزیر جهاد کشاورزی به مجلس گفت: هنوز گزینه‌ای برای وزارت جهاد کشاورزی از سوی دولت معرفی نشده است. او افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی منتظر هستند که رئیس جمهور هر چه سریعتر گزینه مورد نظر خود را برای تصدی سمت وزارت جهاد کشاورزی معرفی کند. شاعری تصریح کرد: گمانه زنی‌های متفاوتی برای این وزارت خانه وجود دارد، اما ما در نهایت منتظر گزینه نهایی دولت هستیم. عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی درباره ینکه تا چه میزان احتمال دارد سرپرست فعلی وزارت جهاد کشاورزی گزینه نهایی این وزارت خانه باشد، اظهار کرد: احتمال اینکه آقای کشاورز، گزینه نهایی تصدی این وزارت خانه باشد وجود دارد، زیرا یکی از گزینه‌های اصلی برای این سمت اوست. منبع: باشگاه خبرنگاران

نظرها

اخبار بیشتر