محور کیاسر برفی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اجتماعی

محور کیاسر برفی است

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
محور کیاسر برفی است - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - ساری - رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران وضعیت جوی محور کیاسر در استان را برفی اعلام کرد و از مسافران و رانندگان خواست در تردد از مسیرهای کوهستانی دقت بیشتری داشته باشند.

سید محسن هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت جوی محورهای استان گفت: شاهد بارش برف در محور کیاسر هستیم و در دیگر مناطق آسمان ابری و همراه با بارش پراکنده در نوار مرکزی و شرقی است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

وی درباره وضعیت ترافیک راههای استان نیز اظهار داشت: در محورهای کیاسر، هراز، کندوان و سوادکوه تردد به صورت عادی در جریان است.

محور کیاسر برفی است - 9

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

فیلم/ لحظه هجوم طوفان گرد و غبار در استرالیا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ساعت قبل

این اسباب‌بازی هوشمند را به کودکان خلاق خود معرفی کنید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
هوشمند است و به خلاقیت بیشتر کودکان کمک می‌کند. آن‌ها را وادار به تحرک بیشتر کرده و نوآوری را به آن‌ها آموزش می‌دهد. اما بازی با آن نیاز به آموزش دارد.

آسمان برفی پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

جلسه شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
امروز شورای شهری‌ها با تصویب چندین طرح و لایحه، روز پرکاری را پشت سر گذاشتند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بررسی لایحه متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری، مهمترین دستور کار امروز شورای شهر بود که با وجود موافقان و مخالفان به تصویب رسید.

تصاویری از تهران برفی امروز

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر