برخورد وحشتناک کامیون و اتوبوس در تقاطع خیابان + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. حوادث

برخورد وحشتناک کامیون و اتوبوس در تقاطع خیابان + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
بی‌احتیاطی راننده‌های اتوبوس و کامیون و سرعت زیاد در تقاطع خیابان، به وقوع تصادفی وحشتناک منجر شد.
برخورد وحشتناک کامیون و اتوبوس در تقاطع خیابان + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، راننده‌های خودروهای کامیون و اتوبوس، هنگام رسیدن به تقاطع خیابان، سرعت دستگاه‌ها را کم نکردند و تصمیم داشتند با سرعت زیاد از تقاطع عبور کنند که این مسئله به برخورد شدید دو دستگاه با یکدیگر منجر شد.

این حادثه در یکی از شهرهای ایتالیا به وقوع پیوست و مرگ یک زن بیمار و مجروحیت ۱۱ تن دیگر از مسافران اتوبوس را به دنبال داشت.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث ناگوار

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ادامه خدمت طلاب و روحانیون در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

مهرمهر12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، روحانیون از همان روزهای ابتدایی وقوع سیل در سیستان و بلوچستان از استان‌های مختلف کشور به همت سازمان تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان به صورت گروهی و انفرادی در حال خدمت به سیل زدگان هستند. در این فیلم، بسته بندی مواد غذایی، بهداشتی و پتو جهت کمک رسانی به سیل زدگان منطقه بلوچستان در حسینیه یزدی‌های چابهار توسط گروه جهادی روحانیون و طلاب «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» در روز دهم حضور آنها را مشاهده می‌کنید.

خبرنگار العالم چطور حاج قاسم را مجبور به مصاحبه کرد؟ +عکس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
به گزارش مشرق، فاطمه بویرده، خبرنگار العالم روایت دیدار خود با سردار سلیمانی را اینگونه توصیف کرده است: در ایام عید نوروز، روزها و شب‌های خیس و غرق شده در سیل را در خوزستان سپری می‌کردیم. در همین حال و هوا باخبر شدیم سردار سلیمانی به منطقه آمده است؛ من باید با سردار سرافراز اسلام، مردی که نامش دشمن را به لرزه در می‌آورد مصاحبه می‌کردم. از صبح سر آفیش حاضر می‌شدم و برای مصاحبه با سردار سلیمانی تلاش می‌کردم اما متاسفانه موفق نمی‌شدم؛ نا امید شدم ازبس تلفن زدم و پیگیری کردم. غروب شد؛ دلهره داشتم، سرانجام خبر رسید سردار به موکب می‌آید؛ راه افتادیم، من از بس که به بن‌بست خورده بودم، گریه کردم. وسط جاده بودیم که تماس گرفتند و گفتند: سردار به موکب رسیده است.

(ویدئو) لحظه برخورد یک گوزن با موتورسوار

فراروفرارو1 روز قبل
گوزن به سرعت از جا برخواسته و به مسیرش ادامه می‌دهد. اما موتور سوار، موتورش خاموش و خودش شوکه شده است. موتور سوار که گیج از حادثه است، از جا برمی خیزد و کمی به دور خود می‌چرخد تا این که هوشیاری خود را باز می‌یابد. این ویدئو از دید موتورسوار پشت سری گرفته شده است. منبع: نیوزفلر

هجوم اخبار دروغین از مناطق سیل زده / از حمله گاندو‌ها تا بچه گرفتار در سیل + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
۱) وبسایت را چک کنید: سایتهای خبری جعلی غالبا از یک URL واقعی استفاده می‌کنند، اما این کار را انجام می‌دهند. پسوندهای غیر معمول مانند «. com. co» به جای «. com» بپرسید از کجا آمده است؟ در مورد چگونگی یافتن منبع فکر کنید. نمونه بارز اخبار بی هویت و کذب را در سیل سیستان و بلوچستان شاهد بودیم. این فیلم متعلق به سیل پاکستان بود و خیلی زود با اطلاع رسانی درست جلوی فضاسازی‌ها گرفته شد. حمله گاندوهاحمله گاندوها به مناطق روستایی نیز دیگر شایعه‌ای بود که در فضای مجازی منتشر شد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور، حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، به همراه اسدالله حیدری مدیر کل بهزیستی استان البرز، سلیمی رئیس مجمع خیرین کشور و جمعی از خیرین کشوری و استانی از بخش‌های مختلف شیرخوارگاه امام علی (ع) بازدید کردند. رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به رویه امروز کشورهای پیشرفته مبنی بر عدم توسعه شیرخوارگاه‌ها و حمایت و نگهداری از کودکان فاقد سرپرست و دارای سرپرست غیر مؤثر در خانواده‌های جایگزین، تصریح کرد: سیاست سازمان بهزیستی نیز همین است و هدف ما توسعه شیرخوارگاه‌ها نیست. وی در خصوص نحوه پرداخت‌ها در بهزیستی نیز تصریح کرد: در حال حاضر، بیش از ۹۰ درصد پرداخت‌های سازمان بهزیستی الکترونیکی است که بر اساس کد ملی روی کارت بانکی افراد شارژ می‌شود. همچنین ماهانه بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان برای موضوع مستمری، موضوع یارانه‌ها و … توسط سازمان بهزیستی پرداخت می‌شود که پرداختی‌ها کاملا مشخص بوده و به شکل مستقیم روی کارت افراد واریز می‌شود. این مبالغ هرچند اندک اما برای افرادی که دچار سیل شده‌اند و مبلغ درآمد سالانه آنها شاید به ۸ میلیون تومان هم نرسد، رقم قابل توجهی است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴15 ساعت قبل
ساعت۲۴- پسرجوان که پدرانشان ۱۶ سال قبل در یک کارگاه نجاری به طرز مرموزی کشته شده بودند از پیدا شدن قاتلان ناامید شدند. رسیدگی به این پرونده از ۳۱ تیر ۸۳ به دنبال تماس صاحب یک کارگاه نجاری در ازگل با پلیس آغاز شد. وی که هراسان بود به ماموران گفت: من سال هاست یک کارگاه نجاری در خیابان ازگل دارم که یک مرد افغانستانی نگهبان آن جاست. صبح وقتی به کارگاه رفتم متوجه غیبت نگهبان شدم. پسر یکی از قربانی‌ها گفت: وقتی پدرم کشته شد من سه ساله بودم. ۱۶ سال از این ماجرا می‌گذرد و هنوز مرگ پدرم برایم یک معماست.

نظرها

اخبار بیشتر