اینجا اهواز است شهری فرو رفته در فاضلاب / مسئولان هنوز خوابند! + فیلم تکاندهنده
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

اینجا اهواز است شهری فرو رفته در فاضلاب / مسئولان هنوز خوابند! + فیلم تکاندهنده

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا : همچنان مردم کوت عبدالله در محاصره فاضلاب و آب باران هستند.

اینجا اهواز است شهری فرو رفته در فاضلاب / مسئولان هنوز خوابند! + فیلم تکاندهنده - 1

حجم ویدیو: 14.67M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۲:۲۲

به گزارش رکنا، با گذشت چند روز از اتمام بارش‌ها در خوزستان همچنان مردم این استان در وضعیت اسفناکی قرار دارند. آبگرفتگی‌ها در سطح خیابان‌ها و حتی خانه‌ها آنها را به دردسر انداخته است.

برخی از اهالی منطقه کوت عبدالله که در اثر بارش‌های فراوان به مشکلات زیادی خوردند از گرفتاری هایشان گفتند.

به گفته آنها بیش از ۳ سال است که منطقه زندگی شان دستخوش آبگرفتگی شده است و متاسفانه به هر بخشی که رجوع می‌کنند به نوعی پاسکاری می‌شوند.

به فرمانداری مراجعت کرده‌اند که آنها را به استانداری هدایت کرد. شهرداری اظهار نداشتن بودجه کرد و حتی به امام جمعه محله شان نیز رجوع کردند. اما متاسفانه هیچ کس پاسخگو نیست.

آنها در اظهارات شان گفتند که پس از گذشت ۴، ۵ سال از این وضعیت بحرانی در منطقه سکونت شان، سال گذشته مسئولان چادر در اختیار آنها قرار دادند ولی هنوز وسایل ضروری زندگی را ندارند. نه خبری از کمد است و نه خیلی از وسایل مهم دیگر.

حتی فرزندان شان نمی‌توانند به مدرسه بروند. بسیاری از بچه‌های آنها مریض شده‌اند و به عبارتی، خانه آنها تبدیل به داروخانه شده است.

امیدواریم که هرچه زودتر مسئولان فکری به حال وضعیت این بخش از خوزستان کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

مرگ لحظه‌ای قربانیان ویروس کرونا

تابناکتابناک10 ساعت قبل
«کروناویروس‌ها / Coronaviruses» خانواده بزرگی از ویروس‌ها هستند که از ویروس سرماخوردگی معمولی تا عامل بیماری سارس را شامل می‌شود. از علایم اصلی این بیماری می‌توان به تب، سرفه، تنگی نفس و مشکلات حاد تنفسی اشاره کرد. در موارد حاد مشکلات گوارشی نظیر اسهال، نارسایی حاد تنفسی، اختلالات انعقادی خون و نارسایی کلیه نیز گزارش شده‌است که این مورد می‌تواند بیمار را به همودیالیز نیازمند کند. نسخه جهش یافته این بیماری اکنون در چین قربانی می‌‌گیرد و در حال سرایت به دیگر کشورها است. نحوه وقوع مرگ آنی در مبتلایان را می‌بینید.

۱۵ سال زندان برای خائن شدن المیرا / اعدام علیرضا در قتل سریال ستایش+ فیلم گفتگو

رکنارکنا7 ساعت قبل
او که با یک خانم دکتر ازدواج کرده، می‌گفت همسرم فرهاد را می‌شناسد و از او بدگویی می‌کرد و می‌گفت فرهاد هرزه است. حرف‌های او من را نسبت به همسرم بدبین کرد و تصمیم گرفتم با کمک علیرضا، فرهاد را به قتل برسانم. بعد از اعترافات المیرا، علیرضا دستگیر شد و در اعتراف به قتل گفت: روز حادثه المیرا به بهانه پنچر شدن ماشینش، همسرش را به اتوبان کشاند و من به او شلیک کردم. حتی یک بار علیرضا یک پودر کشنده به من داد که به فرهاد بخورانم و او را بکشم، اما قبول نکردم. قضات دادگاه بعد از مشورت، المیرا را به تحمل ۱۵ سال حبس و علیرضا را به قصاص نفس محکوم کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آمریکایی‌ها «اینجا را ترک کنید تا زنده بمانید»

مهرمهر1 روز قبل

پرواز وحشتناک یک کامیون در خیابان! + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک کامیون به دلیل از دست دادن کنترل خودروی خود به طرز وحشتناکی با خودروهای پارک شده در خیابان تصادف کرد. در این حادثه یک عابر پیاده مصدوم شد. بیشتر بخوانید: زجرکش کردن یک الاغ با کامیون + فیلمانتهای پیام/

معجزه در رانندگی به سبک زن روس! + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک راننده زن روس هنگام شروع رانندگی، پدال‌های گاز و ترمز را جابجا فشار داد و با این اشتباه، به جلو و پشت خودرو آسیب وارد کرد. انتهای پیام/

یخ بستن آب پشت سد حسنلوی در شهر نقده آذربایجان غربی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر