انصراف ۳ داوطلب کرسی مجلس در حوزه انتخابیه نوشهر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اجتماعی

انصراف ۳ داوطلب کرسی مجلس در حوزه انتخابیه نوشهر

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
انصراف ۳ داوطلب کرسی مجلس در حوزه انتخابیه نوشهر - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - نوشهر - رئیس حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت، از ثبت نام ۵۰ داوطلب انتخابات مجلس در این حوزه خبر داد و گفت: تاکنون سه نفر انصراف خود را اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالصمد صفرنژاد ظهر پنجشنبه در نشست با خبرنگاران، تعداد ثبت‌نام شدگان در یازدهمین دوره انتخابات حوزه شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت را ۵۰ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب سه نفر انصرافی، تعداد ثبت‌نام شدگان قطعی به ۴۷ نفر رسید.

وی افزود: بیشترین تعداد ثبت‌نام شدگان در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد به تعداد ۳۰ نفر بوده و سایر مقاطع تحصیلی با ۱۰ نفر دکترا، ۶ نفر حوزوی و دو نفر کارشناسی در رتبه‌های بعدی قرار دارند و از نظر گروه شغلی، بیشترین عنوان شغلی مربوط به کارمندان با ۱۶ نفر شرکت‌کننده است، همچنین ۹ نفر استاد دانشگاه، ۹ نفر بازنشسته، ۴ نفر پزشک، ۴ نفر شغل آزاد، ۲ نفر روحانی، ۲ نفر فرهنگی، یک قاضی و یک نفر از سایر رشتهها هستند.

وی ادامه داد: از میان ثبت‌نام شدگان ۲۴ نفر ایثارگر و ۸ نفر دارای سابقه داوطلبی در ادوار مختلف بوده‌اند، ۳۹ نفر با حضور در فرمانداری نوشهر و ۹ نفر در ستاد انتخابات وزارت کشور ثبت نام خود را قطعی کردند و اولین ثبت نام در ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۱۰ آذرماه در مرکز حوزه انتخابیه آغاز شد و بیشترین ثبت‌نام در روزهای ششم و هفتم ثبت نام با ۱۵ نفر ثبت نامی صورت گرفت.

در خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

صفرنژاد یادآور شد: جوان‌ترین کاندیدا ۳۰ ساله و متولد ۱۳۶۸ و مسن‌ترین نامزد انتخاباتی ۶۳ ساله متولد سال ۱۳۳۵ است و از نظر تعداد ثبت نام شدگان، حوزه انتخاباتی شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در رتبه سوم استان قرار دارد و در بین شهرستان‌های تک کاندیدایی رتبه اول استان را از آن خود کرد.

فرماندار نوشهر گفت: جلسه انتخابات هیئت اجرایی با حضور ۲۸ نفر از معتمدین، دادستان، رئیس ثبت احوال، رئیس و اعضای هیئت نظارت در روز جمعه ۱۵ آذرماه برگزار شد که هشت نفر به عنوان اعضای اصلی و ۵ نفر به عنوان اعضای علی‌البدل هیات اجرایی شهرستان نوشهر منتخب شدند.

در استان مازندران ۴۱۶ نفر برای کسب ۱۲ کرسی مجلس در یازدهمین دوره انتخابات شرکت کردند.

انصراف ۳ داوطلب کرسی مجلس در حوزه انتخابیه نوشهر - 13

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

چند کیلومتری پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، منطقه حفاظت شده ورجین با ۲۸ هزار هکتار مساحت و بیش از ۳ هزار کل و بز، قوچ و میش وحشی، زیبایی بی نظیری به منطقه لواسانات داده است. در کنار این زیبایی‌ها، علوفه دهی به حیات وحش در فصل سرد سال یکی از مهمترین اقدامات محیط بانان در رو‌زهای برفی است. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کمک دستگاه قضا به صیانت از حریم شهر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
هدف از راه اندازی سامانه پایش حریم شهر تهران جبران این کمبود جدی است. گلپایگانی ادامه داد: خوشبختانه دستگاه قضا بصورت فعال در بحث پاسداری از حریم کمک زیادی به شهرداری کرده است. امیدواریم نتایج همه هماهنگی‌ها به بهتر شدن وضعیت حریم شهر تهران و شهر‌های اطراف بیانجامد. حریم شهر تهران از نظر مساحتی نزدیک به دو برابر محدوده تهران است. بطور حتم سامانه پایش حریم شهر تهران کمک بیشتری در این رابطه به ما خواهد کرد.

لزوم جلوگیری از بخشی نگری در حریم شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
زهرا نژادبهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره اهمیت راه اندازی سامانه پایش حریم شهر تهران افزود: از این طریق میزان کنترل بر حریم شهر را افزایش یافته و دقت آن بیشتر می‌شود. هرچه میزان حضور مدیران شهری در حوزه حریم شهر تهران بیشتر شود، پیشگیری از بروز تخریب‌های احتمالی در آن هم بیشتر می‌شود. عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: در طرح جامع شهر تهران در سال ۸۶ به صراحت اشاره شده است که بیش۵ هزار کیلومتر مربع برای حریم شهر تهران در نظر گرفته شده است. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی گفت: تقسیمات کشوری در شهر تهران در سه بخش شمیرانات، ری و تهران دارد. اگر بخواهیم حریم شهر تهران را در قالب این تقسیمات کشوری تعریف کنیم از حریم چیزی باقی نخواهد ماند.

آمادگی تامین برق ۱۰ میلیون موتورسیکلت فرسوده

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رضا اردکانیان در مصاحبه با خبرنگاران در حاشیه مراسم رونمایی از موتورسیکلت‌های برقی گروه‌های عملیاتی برق شرکت‌های برق تهران بزرگ، استان تهران و البرز با اشاره به معضل آلودگی هوای شهر‌های بزرگ، استفاده از خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های برقی را یکی از راه‌های موثر در کاهش آلودگی هوا دانست و افزود: دولت در تلاش است تا با استفاده از همه منابع موجود و ممکن، برای بهبود هوای شهر‌های بزرگ و ارتقای کیفیت هوا در این شهر‌ها اقدام کند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی افزود: وزارت نیرو به عنوان یکی از دستگاه‌های پیشرو در حفظ محیط زیست از خود آغاز کرده و در تلاش است ناوگان عملیاتی خود را از خودرو‌ها و موتور‌های بنزین سوز به برقی تغییر دهد. وی افزود: امسال به طور نمادین تعدادی موتورسیکلت وارد این ناوگان می‌شود و در ادامه، تا پایان سال آینده ۳ هزار موتورسیکلت برقی به ناوگان عملیاتی وزارت نیرو افزوده خواهد شد. وی با بیان اینکه باطری موتور‌های برقی با یک بار شارژ، ۶ ساعت حرکت می‌کند، گفت: هر موتورسیکلت سالانه ۵ میلیون تومان در هزینه سوخت صرفه جویی می‌کند. مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران هم در این مراسم با اشاره به افتتاح ایستگاه شارژ موتورسیکلت در شرکت توزیع برق تهران، گفت: این ایستگاه در مدت ده روز ساخته شده است. حسین صبوری افزود: امروز ۵۰۰ نفر در سطح تهران برای انجام بازرسی و کنتورخوانی مراجعه می‌کنند که هر نفر حدود ۲۰ کیلومتر در روز پیمایش دارد. وی افزود: هر موتورسیکلت با یکبار شارژ قادر است سه تا چهار روز پیمایش عملیاتی داشته باشد. در حال حاضر عامل انتشار ۷۰ درصد ذرات معلق تهران مربوط به وسایل نقلیه است. هر موتورسیکلت تا ۱۸ برابر یک خودروی سواری ذرات معلق تولید می‌کند که عمدتا بدلیل احتراق ناقص سوخت در کاربراتور آن است و این ذرات معلق کمتر از ۲ و نیم میکرون که برای سلامتی انسان بسیار مضر است حتی در صورت استفاده از ماسک به بدن وارد می‌شود.

منع واردات پسماندهای پلاستیکی غیرقابل بازیافت در مالزی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، دولت مالزی اعلام کرده است طی ۳ ماه گذشته ۱۵۰ کانتینر زباله پلاستیکی را به ۱۳ کشور مبدا این زباله‌ها باز پس فرستاده است. از سه ماه گذشته ۱۵۰ کانتینر زباله به کشور‌های تولید کننده باز پس فرستاده شده‌اند که بیشترین آن با ۴۳ کانتینر متعلق به فرانسه است. همچنین ۴۲ کانتینر به انگلیس، ۱۷ کانتینر به آمریکا، ۱۱ کانتینر به کانادا، ۱۰ مورد به اسپانیا و مابقی به هنگ کنگ، ژاپن، سنگاپور، پرتغال، چین، بنگلادش، سریلانکا و لیتوانی برگردانده شده‌اند. وی پیش‌بینی کرد ۱۱۰ کانتینر دیگر نیز تا اواسط سال جاری میلادی باز پس فرستاده می‌شود. بیشتر بخوانید: لحظه شکار یک مرد توسط ببر + فیلمانتهای پیام/

ویدئو / وضعیت آبگرفتگی در برخی از نقاط اهواز

ایسناایسنا11 ساعت قبل
موج جدید بارش باران در شهرستان اهواز باعث آبگرفتگی برخی از معابر نقاط مختلف این شهرستان شده است. بیشترین میزان این بارش‌های اخیر مربوط به شهر «بستان» بوده است. در شهر اهواز نیز حدود ۲۲ میلی‌متر بارن باریده است که موجب آبگرفتگی معابر و بروز مشکلاتی در عبور و مرور شهروندان شده است. شهروندان مناطق آبگرفته به دلیل افزایش بیماری‌ها و عدم رسیدگی مسئولان شهری در رفع مشکلات پیش‌آمده معترض‌اند و خواستار رفع فوری مشکلات محله‌هایشان هستند. تصویربردار: مهناز دژبان / تدوینگر: آرام توکلی

نظرها

اخبار بیشتر