فیلم | تلاش ناموفق متهم به قتل برای فرار از دادگاه جلو چشم نگهبانان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین

فیلم | تلاش ناموفق متهم به قتل برای فرار از دادگاه جلو چشم نگهبانان

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
فردی که به عنوان قتل متهم شده و به دادگاه رفته بود،تلاش کرد تا از آن جا فرار کند اما موفق نشد.

دریافت ۳ MB

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهری TV | مسیحیانی که خود را اقلیت نمی‌دانند

همشهریهمشهری23 ساعت قبل

موج جدید سرما در راه کشور

الفالف19 ساعت قبل
موج جدید سرما در راه کشورگروه اجتماعی الف، ۱ بهمن ۱۳۹۸، ۲۲:۴۶ ۳۹۸۱۱۰۱۱۷۸هواشناسی از روز جمعه حدود ۵ تا ۱۰ درجه کاهش دما را در بیشتر نقاط کشور پیش‌بینی می‌کند.

کشف کوسه هایی که در آب راه می‌روند

مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، دانشمندان ۴ گونه جدید کوسه کشف کرده‌اند که به شیوه عجیبی در آب حرکت می‌کنند. محققان متوجه شده‌اند این آبزیان با استفاده از باله هایشان کف دریا راه می‌روند. کوسه‌ها به ندرت در آب چنین حرکتی از خود نشان می‌دهند. این ۴ گونه کوسه جدید، در آب‌های بین اندونزی و استرالیا کشف شده‌اند. پژوهشگران معتقدند کوسه‌های تازه کشف شده، مدت‌ها پیش از همتایان خود جدا شده‌ و به گونه‌های جدیدی تبدیل شده‌اند.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران پیش از یکصد و نود و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران در تشریح جلسه صبح امروز اعضای شورای شهر تهران، گفت: امروز ما جلسه هم‌اندیشی برگزار نکردیم و به جای آن جلسه تلفیق درباره متمم بودجه ۹۸ شهرداری تهران را داشتیم. رئیس شورای شهر تهران افزود: کلیات متمم را در جلسه قبل شورای شهر تهران به تصویب رساندیم و سقف بودجه از مبلغ ۵ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان به ۵ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان کاهش پیدا کرد. او در واکنش به اظهارنظر فتاح رئیس بنیاد مستضعفان درباره تخلیه کاخ مرمر، گفت: من نامه‌ای محرمانه به آقای فتاح نوشتم و در آن نامه اعلام کردم که از صحبت‌های ناخواسته او سوء برداشت شده است. هاشمی با اشاره به اهمیت بودجه ۹۹ شهرداری تهران، گفت: ما در جلسه بعد شورای شهر متمم بودجه ۹۸ را به تصویب می‌رسانیم و سپس وارد بررسی بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران می‌شویم. هاشمی تصریح کرد: ما اگر بخواهیم به این گونه موارد ورود کنیم در حوزه اختیارات شهرداری وارد شدیم و این اقدام مناسب نیست. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اولین گزارش لحظه به لحظه از سقوط هواپیمای اوکراین / زنده بودن مسافران تا زمان انفجار! + فیلم‌ها

رکنارکنا1 روز قبل
۲- خسارت به هواپیما: در این سانحه هواپیما بطور کلی از بین رفته است. ۵- اطلاعات پرسنلی خدمه پروازی: این پرواز دارای سه خلبان به‌عنوان (معلم خلبان، خلبان و کمک خلبان) و ۶ مهماندار بوده است. - با درخواست مسئول بررسی سانحه و هماهنگی مراجع ذیربط؛ گروه تخصصی ویژه‌ای تشکیل شده تا موارد غیر متعارف هوانوردی را بررسی نمایند. در این سانحه نمایندگانی از کشورهای اوکراین، آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، کانادا برای دسترسی به اطلاعات بررسی سانحه معرفی شده‌اند و تاکنون کشور افغانستان نماینده‌ای معرفی نکرده است. تصویر متن کامل گزارش مقدماتی دوم بررسی سانحه را در اینجا دانلود کنید

آموزش قدیمی‌ترین غذای حاضری تهرانی

آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر