شیخ‌لاری: کادر فنی قبلی خوب کار نکرده بود/ بازیکنان تراکتور بزرگ اما ظریف هستند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آناج
  4. ورزشی
شیخ‌لاری: کادر فنی قبلی خوب کار نکرده بود/ بازیکنان تراکتور بزرگ اما ظریف هستند

شیخ‌لاری: کادر فنی قبلی خوب کار نکرده بود/ بازیکنان تراکتور بزرگ اما ظریف هستند

آناجخبرگزاری آناج |
سرمربی موقت تیم فوتبال تراکتور می‌گوید، کادر فنی قبلی این تیم نتوانسته خوب کار کند.

به گزارش آناج، احد شیخ‌لاری در نشست خبری قبل از دیدار با فولاد خوزستان عنوان کرد: شما می‌دانید که فوتبال برد و باخت دارد. باخت‌ها مسائل ریز را هم بزرگ می‌کند. نمی‌خواهم کادرفنی قبلی را زیر سوال ببرم اما متاسفانه آنطور که باید و شاید با تیم در نقاط مختلف کار نشده است. از نظر روحی نیز شرایط همینگونه است. باشگاه تراکتور از نظر مالی وضعیت خوبی دارد اما این تمام ماجرا نیست. ما امروز که باید تمرین سبک می‌کردیم، دو برابر تمرین کردیم تا بتوانیم خودمان را ارتقاء بدهیم.

وی ادامه داد: مطمئنا مربیان مسائل روحی و فنی را بلد هستند. نیاز به زمان داریم. مطمئن هستم کادر مدیریتی و فنی باشگاه تلاش می‌کنند و امیدوارم که بازی با فولاد را ببریم. بعد از آن یک نشست با مسئولان باشگاه خواهیم داشت تا ببینیم بچه‌ها را چطور می‌توانیم از نظر روحی نیز ارتقا بدهیم.

سرمربی موقت تراکتور درباره استفاده از نفرات جوان تاکید کرد: به عنوان کسی که مسئولیت فنی را برعهده دارم، دوست دارم شرایط طوری باشد که حتی به جوانان هم فرصت بازی بدهیم. شما ببینید سعید مهری، رضا شکاری، احمد موسوی و … را داریم که مدت‌ها است بازی نکرده‌اند. البته باید به ما هم فرصت بدهند. زمان نیاز است که فوتبال را ساختاری بازی کنیم. اینجا هم به ساختار نیاز دارد. وقتی کار نشود، بازیکن تصور می‌کند دستگرمی فوتبال بازی می‌کند.

شیخ‌لاری درباره تغییراتی که در تیمش ایجاد کرده است، گفت: هفته گذشته نزدیک به ۶۰۰ پاس دادیم و مالکیت توپ دست ما بود. شجاعی در چند بازی خیلی خوب کار کرد اما مقابل ماشین‌سازی عالی بازی کرد. صرفا سعی کردیم کمترین خطا را در گزینش‌ها داشته باشیم. مثلا اگر تیکدری از راست به سمت چپ رفته که دلایل خاص خودش را دارد. ما نسبت به داشته‌های حریف اقدام کردیم. انشاالله سعی می‌شود از این به بعد شرایط بهتر شود. من خودم فوروارد بودم اما آقای دهداری من را دفاع گذاشت. امیدوارم دست مربیان باز باشد. ما نفر نداشتیم که اکبر ایمانی را به خط دفاع بردیم. اگر نفر داشتیم مریض که نبودیم پست بازیکنان را عوض کنیم.

مربی تراکتور همچنین بیان کرد: امیدوارم منطقی به موضوعات نگاه کنیم. شاید یک مربی دیگر هم بیاید، خواسته خودش را دارد. ما باید روی اصول خود برویم و به اصول‌مان پایبند باشیم.

شیخ لاری درباره حضور ساکت الهامی در تمرینات تراکتور خاطرنشان کرد: من حدود ۶ ماه است در تراکتور حضور دارم و قبل از اینکه من بیایم آقای ساکت الهامی در تیم بود. اینکه من بگویم ایشان را آوردم اینطور نیست. او به خاطر مسائلی که با دنیزلی داشت آقای زنوزی ترجیح داد بعد از یک مدت کوتاه در ماشین‌سازی کار کند. امیدوارم از ایشان هم طوری بهره‌برداری کنیم که تیم متضرر نشود.

وی درباره وضعیت کادرفنی تراکتور اظهار کرد: دعا کنید ان‌شاءالله سربلند شویم. یک گروه آنالیز را اضافه خواهیم کرد. در کادر فنی باید یک مربی بدنساز برجسته اضافه شود که از ما بیشتر بداند و بتواند کمک کند. ان‌شاءالله در کادر فنی با طمانینه قدم خواهیم برداشت.

شیخ لاری درباره آنالیز تیم فولاد گفت: همه مربیان کار کردیم و نقاط مثبت و منفی فولاد را می‌دانیم. من خاطره‌ای بگویم. زمانی حریف را آنالیز کردیم و نکات را گفته‌ایم اما از همانجا گل خوردیم. بعضی وقت‌ها شرایط طوری می‌شود که آدم زیر سوال می‌رود. بعضی گوشزدها نتیجه عکس می‌دهد. بچه‌ها درون‌شان هرچه باشد، می‌توانند موفقیت را رقم بزنند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی به روز ایران و جهان

وی درباره وضعیت دروازه‌بانان تیم تراکتور عنوان کرد: امیدواریم بازیکنان آسیب نبینند. اینکه مقصر گل‌های خورده قبلی را دروازه‌بان بدانیم کمی بی‌انصافی است. انگشت آقای اخباری برگشت و فردا حضور ندارد. امیدوارم هر دو دروازه‌بان ما موفق باشند.

مربی تراکتور با اشاره به احتمال عدم حضور هواداران در ورزشگاه افزود: ما هر ۴ روز یکبار بازی می‌کنیم. تیم ما به لحاظ شرایط روحی وضعیت خوبی ندارد. با این حال امیدوارم هواداران رفیق نیمه راه شوند و فردا هم بیایند. آنها آزرده خاطر هستند اما دوست داریم به ما ملحق شوند. بازیکنان ما بزرگ هستند اما ظریف هستند و از نظر روحی وضعیت خوبی ندارند. امیدوارم هواداران از آنها حمایت کنند. ما نمی‌خواهیم کسی را گول بزنیم. هواداران از کادرفنی هم بیشتر فوتبال را می‌فهمند. یک عده اما چوب لای چرخ می‌گذارند. فوتبال این نیست که بیایند مالکی که این همه سرمایه گذاشته را زیر سوال ببرند. نباید اینطور باشد.

وی با مقایسه تراکتور با پرسپولیس تاکید کرد: در تهران برخی بازیکنان را طوری بزرگ کردند که الان غبطه می‌خوریم. مگر ما فوتبال بازی نکردیم؟ مگر رسول خطیبی فوتبال بازی نکرده؟ چرا اینها را می‌کوبیم؟ انتظارمان این است که داشته‌های آذربایجان حمایت شوند. هواداران پرسپولیس با اسطوره‌اش اینطور برخورد می‌کنند؟ زمان‌مان کم است. شفاف و صادق گفتم باور کنید در دو روز گذشته خیلی کار کنیم. من که نمی‌توانستم در گذشته کاری کنم. سرمربی کارها را جلو می‌برد. الان هم نمی‌شود در دو روز به اندازه ۵ روز کار کنیم. هفته بعد ۴ روز زمان داریم و می‌توانیم تمرین کنیم. ان‌شاءالله هفته به هفته فرصت باشد و خدا قوت بدهد و شرمنده هواداران نشویم.

شیخ‌لاری درباره مشکلات تراکتور در زمان دنیزلی خاطرنشان کرد: زمان زیادی را از دست داده‌ایم. نمی‌خواهم علیه کسی حرف بزنم. اگر آقای بخواهیم آقای دنیزلی را زیر سوال ببریم درست نیست. او کارهایی که در پاس بود را اینجا هم انجام داد. نباید بازیکن را مقصر بدانیم. بازی با ماشین سازی ۶۰۰ پاس دادیم و بالای ۳۰۰ پاس صحیح بود. این تیم شرایط خوبی دارد و حتی در بحث آنالیز امروز نقطه هایی که در بازی قبل بود را نشان بدهم. ما در بازی با نساجی یک شوت میمبلا گل شد و پشت سر هم ۴ گل زدیم. عدم تمرکز روی کار ابستگاهی ما را به نقطه‌ای می‌رساند که حرکات غیرورزشی علیه بازیکنان انجام شود. این جواب عکس می‌دهد. هم ما و هم بازیکنان را حمایت کنید. نمی‌خواهیم بازیکن سالاری باشد اما نفرات ارزشمندی داریم. خطاهایی هم داریم. متاسفانه خطای یک بازیکن را گردن ۱۱ بازیکن دیگر می‌اندازیم.

وی افزود: روزهایی بوده که خون دماغ شدم اما نشان ندادم. اگر از من خواستند مشکلات را گفته‌ام. من خیانت نکردم که در موقعش مشکلات را نگفتم. هر زمان گفتیم امروز در تمرین کار عوض می‌شود. یا باید رها می‌کردیم و می‌رفتیم. اما ایستادیم نه به این خاطر که شکست تیم را نگاه کنیم. ما ماندیم تا شرایط عوض شود. حتی تعویض هم نمی‌تواند خودخواهانه باشد. قبلا فردوسی‌پور می‌گفت کسی را با موبایل هدایت می‌کنند. الان بالا آنالیزور می‌گذاریم تا مشکلات را از بالا به ما بگوید. اشکالی ندارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو1 روز قبل
هفته پیش چند فریم از عکس‌های آتلیه‌ای مهدی طارمی و سحر قریشی در فضای مجازی منتشر شد و حواشی زیادی به راه انداخت. سحر قریشی بازیگر سینما در واکنش به انتشار این تصاویر در استوری اینستاگرامش نوشت: زخم‌های امروزمان، جواب لطف هایی است که چشم بسته به دیگران کردیم. مراقب آدمهای کوچک اطرافتان باشید. اونها با شما دنیایشان را می‌سازند و چیزی برای از دست دادن ندارند چون به خدا ایمان ندارند.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - تیم‌های بارسلونا و ایبار از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف هم رفتند که در پایان میزبان به بردی پرگل دست یافت. مشخصات بازیتاریخ: شنبه، ۳ اسفند ۹۸تورنمنت: فصل ۲۰۱۹/۲۰ لالیگاگلزنان: مسی (۱۴، ۳۷، ۴۰، ۸۷)، آرتور ملو (۸۹) ترکیب دو تیمشرح گل‌هابارسلونا ۱-۰ ایبار | پاس راکیتیچ پشت محوطه جریمه به مسی رسید. توپ پس از همکاری راکیتیچ و ویدال، پشت محوطه جریمه در سمت چپ به مسی رسید. بارسلونا ۴-۰ ایبار | مارتین بریتویت در محوطه جریمه با یک پاس عرضی پای چپ، مسی را در مقابل دروازه تقریبا خالی صاحب توپ کرد. بارسلونا ۵-۰ ایبار | همکاری آرتور و بریتویت، یک گل را به دنبال داشت.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، این مدافع گرجستانی بعد از عزت پورقاز دومین بازیکن قلب دفاعی سپاهانی هاست که فصل را از دست می‌دهد. امیرقلعه نویی که در نشست مطبوعاتی امروز پیش از بازی با پرسپولیس که در باره این مدافع صحبت می‌کرد اعلام کرد متاسفانه گولسیانی تا پایان فصل در تیم سپاهان نخواهد بود. همچنین سپاهان کی روش استنلی مهاجم کارساز و بلند قامت خود را برای بازی با پرسپولیس در اختیار نخواهد داشت، اتفاقی که قابل پیش بینی بود اما قلعه نویی امشب در نشست مطبوعاتی روی آن صحه گذاشت. در حال حاضر سپاهان در خط دفاع دو دفاع تخصصی دارد؛ محمدرضا مهدی زاده و محمد طیبی اما قلعه نویی ترجیح می‌دهد از زوج شایان مصلح و طیبی استفاده کند. این دو در دو مسابقه قبلی برابر العین و السد نیز به میدان رفته‌اند اما با همه تلاشی که به خرج دادند خط دفاع سپاهان فاقد استحکام قبلی بود.

برخی بازیکنان پرسپولیس با ماسک در فرودگاه مهر‌آباد/ سید جلال هم به اصفهان می‌رود+ تصاویر

4+
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر