دزدی جدید مسیح علینژاد، اپوزیسیون را هم عصبانی کرد +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. جام نیوز
  4. سیاسی
دزدی جدید مسیح علینژاد، اپوزیسیون را هم عصبانی کرد +عکس

دزدی جدید مسیح علینژاد، اپوزیسیون را هم عصبانی کرد +عکس

جام نیوزخبرگزاری جام نیوز |
دزدی مسیح علینژاد از اموال ایرانیان، عصبانیت اپوزیسیون خارج نشین را هم برانگیخت.

به گزارش جام نیوز، مسیح علینژاد، کارمند صدای آمریکا که مدتی است کمپین هایش همچون گذشته پول ساز نیست و نظر آمریکایی‌ها را جلب نمی‌کند، به دادگاهی در آمریکا شکایت کرده و خواهان تصاحب بخشی از اموال بلوکه شده مردم ایران شده است!

پیش از علینژاد، جیسون رضائیان، جاسوس آمریکایی شکایت کرده بود و توانسته بود از اموال بلوکه شده ملت ایران، ۱۸۰ میلیون دلار چپاول کند.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

این دزدی‌ها با واکنش تند اپوزیسیون فعال در فضای مجازی و برخی از چهره‌های اپوزیسیون از غافله غارت اموال ایران جا مانده‌اند، مواجه شد. این واکنش موجب شد تا هشتگ «ShameOnMasihAlinejad» ترند شود.

برخی از توئیت هایی که اپوزیسیون درباره مسیح علینژاد منتشر کردند.

دزدی جدید مسیح علینژاد، اپوزیسیون را هم عصبانی کرد +عکس - 6دزدی جدید مسیح علینژاد، اپوزیسیون را هم عصبانی کرد +عکس - 7دزدی جدید مسیح علینژاد، اپوزیسیون را هم عصبانی کرد +عکس - 8دزدی جدید مسیح علینژاد، اپوزیسیون را هم عصبانی کرد +عکس - 9

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایران‌جیبایران‌جیب23 ساعت قبل
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نامه‌ای خطاب به آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان نوشت. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نامه‌ای خطاب به آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان نوشت. علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نامه‌ای خطاب به آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان نوشت که متن آن در ذیل می‌آید: آیت‌الله جنتی دامت برکاتهدبیر محترم شورای نگهبانبا تقدیم سلام، این روزها هرجا می‌روم، مردم می‌پرسند دلیل رد صلاحیت شما چه بود؟ می‌گویم خودم هم نمی‌دانم. شورای نگهبان از من دعوت کرد. استاد شهید آیت‌الله مطهری نیز در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی فرمودند در جمهوری اسلامی احزاب غیراسلامی هم حق فعالیت دارند مشروط به اینکه با تابلوی خودشان فعالیت کنند نه با تابلوی اسلام.

نظرها

اخبار بیشتر