رقابت منچسترسیتی و لیورپول بر سر جذب پدیده ۱۷ ساله اینترمیلان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
رقابت منچسترسیتی و لیورپول بر سر جذب پدیده ۱۷ ساله اینترمیلان

رقابت منچسترسیتی و لیورپول بر سر جذب پدیده ۱۷ ساله اینترمیلان

نودخبرگزاری نود |
سباستیانو اسپوزیتو این روزها باشگاه ها و افراد زیادی را به دنبال خود می‌بیند.

به گزارش وبسایت نود، برخی گزارش‌ها در ایتالیا حکایت از آن دارند که دو باشگاه لیورپول و منچسترسیتی در حال تعقیب سباستیانو اسپوزیتو، مهاجم ۱۷ ساله باشگاه اینترمیلان هستند.

اسپوزیتو که در جولای ۲۰۰۲ به دنیا آمده و یکی از ستارگان اینتر در تور پیش فصل بود، در مارچ ۲۰۱۹ و در دیدار اینتر برابر آینتراخت فرانکفورت در لیگ اروپا به جای بورخا والرو به میدان رفت تا در ۱۶ سالگی، به جوانترین بازیکن تاریخ نراتزوری در رقابت‌های اروپایی بدل شود.

مهاجم ۱۷ ساله اینتر در فصل جاری و به فاصله ۳ روز، برابر بوروسیا دورتموند و پارما به میدان رفت تا به این ترتیب نخستین تجربه‌های خود در لیگ قهرمانان اروپا و سری آ را نیز به ثبت رسانده باشد. ورود مهاجمی با این سن به ترکیب اینتر، که در ترکیب تهاجمی خود بازیکنانی مثل روملو لوکاکو و لاتارو مارتینز را دارد، و در حال رقابت با یوونتوس برای قهرمانی در سری آ است، موجب شده تا نگاه برخی از بزرگترین باشگاه‌های اروپایی به این مهاجم پرورش یافته برشا معطوف شود.

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار ورزشی روز را آنلاین بخوانید

اکنون پایگاه FCInterNews گزارش داده که هر دو باشگاه منچسترسیتی و لیورپول تلاش‌های خود را برای جذب اسپوزیتو و بیرون کشاندن او از سن‌سیرو آغاز کرده‌اند. همچنین از بوروسیا دورتموند و پاریسن‌ژرمن نیز به عنوان دیگر طرفداران این پدیده یاد شده است.

البته این تنها باشگاه‌ها نیستند که برای جذب او رقابت دارند، بلکه ایجنت‌های فوتبال نیز تلاش دارند تا اسپوزیتو را به موکل خود تبدیل کنند. چند روز قبل خبر رسید فرانچسکو توتی که قصد دارد وارد فضای کارگزاری فوتبال شود، اسپوزیتو را به عنوان نخستین موکل خود شناسایی کرده و اکنون نیز عنوان شده مینو رایولا، سوپرایجنت دنیای فوتبال هم علاقه مند به همکاری با اسپوزیتو است.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل

فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکم

الفالف9 ساعت قبل
فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکمگروه ورزشی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۰۳۰۰۱۳مهدی طارمی گل دوم ریوآوه را با ضربه زیبا و سرضربه وارد دروازه بواویستا کرد.

فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوس

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوسگروه ورزشی الف، ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۲۱:۰۷ ۳۹۸۱۰۲۸۱۵۰مهرداد محمدی بعد از ارسال پاس گل دوم، گل سوم تیمش را نیز به ثمر رساند.

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری20 ساعت قبل

ویدیو؛ پاس گل میلاد محمدی مقابل ماسکرون (خنت - ماسکرون)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

گل و پاس گل مهرداد محمدی مقابل پورتیموننزه

ایلناایلنا1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر