انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
نظرسنجی ها در انگلیس نشان می دهد بی ثباتی های ناشی از برگزيت با اين انتخابات هم به پايان نخواهد رسيد

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیباصدا‌ها

۱ – شهروند انگلیسی

۲ - شهروند انگلیسی

در خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز3 ساعت قبل
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی: با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس و میان دوره مجلس خبرگان در روز جمعه ۲ اسفند ماه امسال، تمامی ۱۳۰ ایستگاه آتش نشانی مانند همیشه در آماده باش کامل هستند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی: با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس و میان دوره مجلس خبرگان در روز جمعه ۲ اسفند ماه امسال، تمامی ۱۳۰ ایستگاه آتش نشانی مانند همیشه در آماده باش کامل هستند. هر ایستگاه در محدوده تحت پوشش خود با توجه به شناخت ویژه از حوزه‌های انتخاباتی در آن محدوده، مستقر و تامین ایمنی شرکت کنندگان در انتخابات را برعهده دارند.
افکارنیوزافکارنیوز3 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشکاخ سفید اعلام کرده که «ویکتوریا کوتس»، یکی از باسابقه‌ترین معاونان امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا، به زودی کاخ سفید را ترک می‌کند. وی قرار است تا در سمت جدید به عنوان مشاور ارشد وزارت انرژی به فعالیت خود ادامه دهد. کواتس از زمان تصدی سمت جدید، یکی از نقش‌های اصلی را در برنامه‌های دولت ترامپ در مورد ایران و غرب‌آسیا ایفا کرده است. اخبار بین الملل- اخیرا مقاله‌هایی با نویسنده‌های ناشناس در نیویورک‌تایمز علیه سیاست‌های ترامپ منتشر شده، شایعاتی مطرح شده که کوتس نویسنده این مقالات انتقادی بوده است. یک مقام کاخ‌سفید که نامش فاش نشده، ارتباط این مقالات و برکناری وی را رد کرده است. گفتنی است، استعفای مقامات از پست‌های کلیدی در دوران ریاست‌جمهوری ترامپ، به امری متداول تبدیل شده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، وزیر دفاع ترکیه احتمال خروج نیروهای ترکیه از سوریه پس از انتخابات قانونی در این کشور را ممکن دانست. وی در این خصوص گفت: «هر وقت قانون اساسی باشد، انتخابات قانونی برگزار شود، دولت قانونی سرکار بیاید و دولت دمکراتیک ظاهر شود، در آنموقع ما خاک سوریه را ترک خواهیم کرد. روسیه، ایران و ترکیه در ماه مه سال ۲۰۱۷ در آستانه (اکنون نورالسلطان) درباره ایجاد چهار منطقه کاهش تنش در سوریه به توافق رسیدند. سه منطقه در سال ۲۰۱۸ تحت کنترل دمشق بودند. بزرگترین آنها اتحادیه گروه‌های طرفدار ترکیه «جبهه آزادیبخش ملی» و «جبهه النصره» هستند که در کل حدود ۳۰ هزار شبه نظامی در آنها عضویت دارند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، ژنرال تامیر یدعی فرمانده موسوم به جبهه داخلی رژیم اسرائیل هشدار داد جبهه داخلی در معرض حملات موشکی شدیدی که اسرائیل در جنگهای گذشته شاهد آن نبوده، قرار خواهد گرفت. فرمانده جبهه داخلی رژیم صهیونیستی افزود هنگامی که اسرائیل فرماندهی را در نوار غزه ترور می‌کند، ممکن است تل آویو در معرض شلیک موشکها برای چندین ساعت قرار گیرد و نیاز به عدم تمدید روزهای جنگ (رژیم صهیونیستی هرگز خواهان طولانی شدن جنگ نیستی) اگر جبهه داخلی به شکل درستی آماده نشود، و به اندازه کافی قوی نشود، موفقیت برای ما هرگز آسان نخواهد بود. این مقام ارشد رژیم صهیونیستی اظهار داشت جبهه داخلی در معرض حملات سایبری الکترونیکی در هر جنگی در آینده قرار خواهد گرفت و بزرگترین تهدید از سال ۱۹۴۸ (زمان تشکیل رژیم جعلی رژیم صهیونیستی) خواهد بود. پیشتر نیز آوی کوخاوی رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی هشدار داده بود که در هر جنگی در آینده، جبهه داخلی اسرائیل در معرض صدها موشک شلیک شده از سوی غزه و لبنان قرار خواهدگرفت. وی گفته بود دشمنان (جبهه مقاومت) در نوار غزه و به ویژه در لبنان تغییر کرده‌اند و حزب الله لبنان از یک گروه مسلح به یک ارتش سازمان یافته و منظم تبدیل شده است، حزب الله موشکهایی در اختیار دارد که اگر هنگام جنگ مورد استفاده قرار دهد، خسارتهای زیادی به اسرائیل وارد خواهد کرد.
مهرمهر1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی صباح، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در انتخابات پیشین اسرائیل از کسب اکثریت آراء بازماند، روز پنج شنبه از طرحهای احداث هزاران واحد مسکونی جدید برای شهرک نشینان یهودی در منطقه شرق بین المقدس رونمایی کرد؛ طرحی که خبر آن در زمانی کمتر از دو هفته مانده به انتخابات سراسری در سرزمینهای اشغالی اعلام شد. نتانیاهو در یک پیام ویدئویی که در آن، خبر ساخت یک شهرک جدید با چند هزار واحد مسکونی در بخش دیگری از شرق بیت المقدس را تأیید می‌کند، اعلام کرد: «من امروز خبرهای خیلی بزرگی [برای شما] دارم: ما ۲۲۰۰ واحد دیگر به هارهوما اضافه می‌کنیم». این در حالی است که تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاست «محمود عباس» طرح نتانیاهو برای ساخت هزاران واحد مسکونی جدید در شرق بیت المقدس را محکوم کرده و آن را تاکتیکی انتخاباتی دانستند که با خطر تشدید خشونتها همراه است. نتانیاهو همچنین از تأیید پروژه ساخت یک شهرک جدید با هزاران واحد مسکونی دیگر در «جیوات هاماتوس»، نزدیک به محله فلسطینیان در شرق بیت المقدس خبر داد. این شهرک جدید شامل سه هزار واحد برای ساکنان یهودی و یکهزار واحد برای ساکنان عرب است.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، هادی طحان نظیف در گفتگوی ویژه خبری اظهار داشت: خوشحالیم که دشمنان ملت ایران ناراحتند و عملکرد شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها، قاتلان سردار سلیمانی را وادار کرده که دست به تحریم ۵ عضو شورای نگهبان بزنند. وی با بیان این که تحریم ۵ عضو شورای نگهبان، مدال افتخار است، افزود: این یعنی آنها نتوانستند بغض و کینه خودشان را ولو یک روز قبل از انتخابات بعنوان روز جشن ملی ایرانیان، پنهان کنندانتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر