اعلام آمادگی اداره کل ثبت اسناد برای رسیدگی قانونی به مشکلات ثبتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اجتماعی

اعلام آمادگی اداره کل ثبت اسناد برای رسیدگی قانونی به مشکلات ثبتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان در خصوص رسیدگی قانونی به مشکلات و مسائل ثبتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام آمادگی کرد. تاریخ انتشار: 23:12 - 21 آذر 1398 - کد خبر: ۵۷۶۳۵۳
اعلام آمادگی اداره کل ثبت اسناد برای رسیدگی قانونی به مشکلات ثبتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان - 0

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، علی بهبهانی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان در جلسه مشترک با حضور مدیران و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اهمیت وظایف و مسئولیت‌های دانشگاه علوم پزشکی، حوزه فعالیت‌های این نهاد علمی را بسیار گسترده عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه اقدامات مجموعه علوم پزشکی نقش بسزایی در حوزه پیشگیری، درمان، سلامتی، دارو و غذای افراد جامعه دارد، از آمادگی ثبت اسناد و املاک برای رسیدگی قانونی به مشکلات ثبتی این نهاد در راستای کمک به اهداف درمانی دانشگاه علوم پزشکی خبر داد.بیشتر بخوانید:صدور بیش از ۳۳۲ هزار سند مالکیت در استان اصفهان در سال ۹۷

دکتر طاهره چنگیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن تقدیر از همکاری خوب مجموعه ثبت اسناد و املاک با این دانشگاه در رابطه با انجام امور ثبتی این دانشگاه ابراز امیدواری کرد: با نگاه مثبت و خیرخواهانه مدیر کل ثبت اسناد و املاک، انشاالله از این پس شاهد تقویت همکاری ثبت اسناد با مجموعه علوم پزشکی هستیم.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

گفتنی است در این جلسه مقرر شد فهرست کلیه اموال و املاک مربوط به دانشگاه علوم پزشکی در سراسر استان به وسیله آن دانشگاه تهیه و برای مستندسازی و صدور اسناد کاداستری به اداره کل ثبت اسناد و املاک تحویل تا با توجه به راهکار‌ها و مقررات موجود و براساس جدول زمان بندی، اقدامات لازم معمول شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

فیلم/ لحظه هجوم طوفان گرد و غبار در استرالیا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ساعت قبل

این اسباب‌بازی هوشمند را به کودکان خلاق خود معرفی کنید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
هوشمند است و به خلاقیت بیشتر کودکان کمک می‌کند. آن‌ها را وادار به تحرک بیشتر کرده و نوآوری را به آن‌ها آموزش می‌دهد. اما بازی با آن نیاز به آموزش دارد.

آسمان برفی پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

جلسه شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
امروز شورای شهری‌ها با تصویب چندین طرح و لایحه، روز پرکاری را پشت سر گذاشتند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بررسی لایحه متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری، مهمترین دستور کار امروز شورای شهر بود که با وجود موافقان و مخالفان به تصویب رسید.

تصاویری از تهران برفی امروز

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر