فدراسیون بسکتبال با بازیکن خارجی توفارقان آذرشهر برخورد کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
فدراسیون بسکتبال با بازیکن خارجی توفارقان آذرشهر برخورد کند

فدراسیون بسکتبال با بازیکن خارجی توفارقان آذرشهر برخورد کند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت: بازیکنان خارجی باید به هواداران احترام بگذارند و از فدراسیون بسکتبال می‌خواهم با بازیکن خارجی توفارقان برخورد کند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس رضا هنگام‌پور در حاشیه بازی دو تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس و توفارقان آذرشهر اظهار داشت: بازی با توفارقان مثل بازی‌های قبلی بسیار سخت بود اما در بازی‌های قبلی از لحاظ ذهنی با جنگندگی بیشتری به مسابقات می‌رفتیم.

وی افزود: ما نباید با اسم تیم‌ها بازی کنیم و باید با نفراتی که در روبه‌رویمان قرار گرفته‌اند بازی کنیم همان‌طور که در مقابل مهرام بازی کردیم.

هنگام پور بیان کرد: متاسفانه امروز روز ما نبود و در پرتاب‌های پنالتی و پرتاب‌های زیر حلقه امتیاز‌های بسیاری را از دست دادیم اما روز رویایی برای حریف بود.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس اظهار داشت: بازیکن از روی نیمکت بلند می‌شود می‌آید پرتاب ۳ امتیازی خود را انجام می‌دهد، به هر صورت تبریک می‌گویم تیم حریف از ما بهتر بازی کرد.

وی عنوان کرد: قضاوت بازی خوب بود و احساسات و مسائلی که از روی نیمکت و سکوها وارد بازی می‌شود از زیبایی مسابقه می‌کاهد.

هنگام‌پور اضافه کرد: متاسفانه بازیکن خارجی تیم حریف حرکت زشتی روبه‌روی تماشاچیان انجام داد و آنها را تحریک کرد که موجب توقف دقایقی از بازی شد.

وی خاطرنشان کرد: بازیکن خارجی وقتی می‌آید به هواداران ما باید احترام بگذارد و من از فدراسیون خواهش می‌کنم که با این موارد برخورد کند زیرا کار زشتی را انجام داد.

هنگام‌پور تاکید کرد: بازی بعد‌مان با تیم پتروشیمی در ماهشهر است که بازی سختی خواهد بود و سعی می‌کنیم سریع ریکاوری را انجام دهیم تا بتوانیم نتیجه بازی بعد را به نفع خود رقم بزنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

این اسباب‌بازی هوشمند را به کودکان خلاق خود معرفی کنید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران9 ساعت قبل
هوشمند است و به خلاقیت بیشتر کودکان کمک می‌کند. آن‌ها را وادار به تحرک بیشتر کرده و نوآوری را به آن‌ها آموزش می‌دهد. اما بازی با آن نیاز به آموزش دارد.

ویدیو؛ پاس گل میلاد محمدی مقابل ماسکرون (خنت - ماسکرون)

طرفداریطرفداری19 ساعت قبل
فراروفرارو4 ساعت قبل
رئیس جامعه هتلداران ایران گفت: بررسی‌های اولیه در هتل‌ها نشان می‌دهد بیش از ۸۰ درصد رزرو گردشگران اروپایی و آمریکایی در یکی دو ماه آینده لغو شده است. جعفر حمزه‌ای با تایید لغو ۸۰ درصد سفر‌های ورودی گردشگری از کشور‌های اروپایی و آمریکایی پس از وقوع حوادث اخیر به ایران گفت: این شرایط موقتی است و ما با اعمال سیاست‌ها و تصمیم‌ها می‌توانیم از این بحران عبور کنیم. حمزه زاده توجه جدی به گردشگر داخلی را در شرایط کنونی لازم دانست و گفت: زیرساخت گردشگری خارجی، گردشگری داخلی است، در همه کشور‌های توسعه یافته، در حوزه گردشگری، سفر‌های داخلی در اولویت قرار دارد. بررسی‌های اولیه در هتل‌ها نشان می‌دهد بیش از ۸۰ درصد رزرو گردشگران اروپایی و آمریکایی در یکی دو ماه آینده لغو شده است. همچنین لغو رزرو مسافران انفرادی که خارج از آژانس سفر می‌کنند نیز تابع دستورالعمل لغو است.

خواننده و نوازنده‌ای که فرنگی‌ها را هم به شگفتی واداشت (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران8 ساعت قبل
اینکه ایران به لحاظ برخورداری از انواع موسیقی‌های محلی مناطق مختلف خود، الگویی متنوع از موسیقی نواحی در میان کشورهای دنیا محسوب می‌شود، امری بدیهی است. طبعا در این میان موسیقی خراسان و به‌طور مشخص، شمال خراسان نیز به عنوان نمونه‌ای درخشان از موسیقی نواحی ایران جایگاه مهمی در این عرصه دارد. یکی از مثال‌های مهم در این زمینه، می‌توان به اجرای ستال ۲۰۰۰ حاج قربان سلیمانی فقید به همراه پسرش علیرضا و نوه‌اش هیبت‌الله در فرانسه اشاره کرد. اجرای حاج قربان، علیرضا و هیبت‌الله سلیمانی از آن‌رو اهمیت دارد که بیش از هر چیز بیانگر انتقال این سنت موسیقایی از نسلی به نسل دیگر است. این از غرایب روزگار ما در این سرزمین گربه‌سان نیست؟ موسیقی شمال خراسان-بحرطویل-استاد حاج قربان سلیمانی

وقتی پنتاگون دیر از خواب بیدار می‌شود!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آمریکا پس از ۱۰ روز از حمله ایران به عین‌الاسد تازه اعلام کرده است ۱۱ نفر از سربازانش دچار ضربه ملایم مغزی شده‌اند. ضربه ملایم مغزی؛ خبری که دستمایه طنز در بسیاری از محافل خبری شد و خیلی‌ها نوشتند با این حساب چند هفته دیگر زمان می‌برد تا آمریکایی‌ها اعلام کنند ده‌ها نظامی آن‌ها بعد از حمله ایران دچار کشته‌شدگی یواش شده‌اند. اینکه در زمان حمله ایران به پایگاه عین‌الاسد که به پایتخت آمریکا در عراق معروف بوده پنتاگون خواب بوده و پنج شنبه این هفته از خواب بیدار شده و در حال آمار دادن از نظامیان آمریکایی است موجب شده است تا این موضوع در شبکه‌های آمریکا، دستمایه شود. CNN، دروغ‌گویی پنتاگون را به رخ کشیده و گزارش داده این خبر در حالی افشا می‌شود که وزارت دفاع آمریکا در زمان حمله موشکی ایران اعلام کرده بود نظامیان آمریکایی هیچ تلفاتی نداشتند و هیچ کس به طور جدی زخمی نشد. الجزیره انگلیسی نیز در گزارش جدید از اصابت دقیق موشک‌های ایرانی به این پایگاه تمجید کرده است.

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری1 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر