تمرینات استراماچونی به استقلال با کمک واتس‌اپ!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. ورزشی

تمرینات استراماچونی به استقلال با کمک واتس‌اپ!

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: جدایی غیر منتظره و عجیب استراماچونی از استقلال و سفر ناگهانی به کشورش تمرینات استقلال را دچار آشفتگی کرده و نظم را از این تیم گرفته است.

تمرینات استراماچونی به استقلال با کمک واتس‌اپ! - 1

به گزالرش گروه ورزشی رکنا، از روزی که استراماچونی رفته مشخص نیست که تمرینات را چه کسی سازماندهی می‌کند. یک روز صحبت از تمرین‌دهی توسط غلامپور می‌شود و روزی دیگر از نقش دکتر ستوده صحبت به میان می‌آید. در تمرین دیروز نیز صحبت از نقش مترجم استراماچونی بود اما واقعیت این است که سرمربی استقلال طی روزهای اخیر تماس‌هایی با وریا غفوری، علی کریمی و حتی سیدحسین حسینی داشته و برنامه‌های تمرینی استقلال را به آنها انتقال داده است.

حتی گفته می‌شود یک گروه ۴ نفره در واتساپ نیز میان این ۴ نفر تشکیل شده تا تمرینات استقلال بر اساس روال گذشته دنبال شود. اگر این خبر صحت داشته باشد استقلال نباید با مشکل آنچنانی روبه‌رو شود هر چند که نباید این مهم را نادیده بگیریم که حضور فیزیکی استراماچونی در تمرینات استقلال تأثیرات عمیق‌تری در روند تمرینی و حتی بازی‌ها خواهد گذاشت و اگر به واقع سرمربی استقلال اعتقاد به بازگشت دارد و تصور می‌کند با این مجموعه می‌تواند کار کند باید به سرعت به تمرینات تیمش اضافه شود. اینکه استرا برگردد یا خیر، سؤالی است که در روزهای آتی مشخص می‌شود. فعلا سرمربی استقلال در حال ارسال سیگنال‌های مثبت است و تلاش می‌کند خودش را همچنان سرمربی استقلال نگه دارد اما به واقع نمی‌توان با قطعیت درباره آینده استقلال با این مربی سخنی به میان آورد. تا زمانی که استراماچونی به ایران بازنگردد، هرگز نمی‌شود پیرامون این ماجرا با جدیت صحبت کرد اما به هر حال اتفاقاتی که در تمرینات استقلال رخ داده نشان دهنده همراهی استراماچونی با استقلال است و این مربی ظاهرا تمرینات را با کمک برخی بازیکنان زیر نظر دارد. آیا با این روش استقلال می‌تواند از بازی با شاهین نتیجه مطلوب را به دست آورد؟

خبری: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
به گزارش مشرق، یکی از باشگاه‌های حاضر در سوپر لیگ کشور یونان درخواست رسمی خودش را برای جذب علی قربانی به باشگاه سپاهان ارائه کرد. باشگاه آ ای. لاریسا با ارسال درخواست رسمی خودش به باشگاه سپاهان خواهان جذب علی قربانی مهاجم زردپوشان اصفهان شده و در این نامه نوشته؛ باشگاه ما به باشگاه شما ۳۰ درصد حق ترانسفر را پیشنهاد می‌دهد اگر بازیکن خواهان انتقال به باشگاهی دیگر در خلال دوره قراردادش با ا. ای. ال اف. سی است.

فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکم

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکمگروه ورزشی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۰۳۰۰۱۳مهدی طارمی گل دوم ریوآوه را با ضربه زیبا و سرضربه وارد دروازه بواویستا کرد.
ایرناایرنا20 ساعت قبل
حسن طباطبایی در حاشیه مجمع کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با رویکردی که صالحی امیری در بخش‌های مختلف داشت؛ کمیته در بخش سخت‌افزار و بین‌الملل رویکرد عدالت محور به فدراسیون‌های مختلف داشته است. وی در ادامه افزود: فکر می‌کنم با توجه به تحریم‌های ظالمانه‌ای که علیه ایران به راه می‌افتد؛ کمیته ملی المپیک خیلی خوب عمل کرده است. جا دارد از این بخش از کمیته ملی المپیک تشکر کنم. سال قبل از المپیک سال بسیار حساسی است چرا که همه تیم‌ها درگیر کسب سهمیه هستند. در زمان‌های مختلف و در بخش‌های مختلف ورزش این اتفاق رخ داده و تحریم‌های ظالمانه را شاهد بودیم.

یک صندلی و ۷ مدعی؛ رئیس بعدی فدراسیون فوتبال کیست؟

4+
برترین‌هابرترین‌ها23 ساعت قبل
تسنیمتسنیم9 ساعت قبل
کمی در خط حمله مشکل داریم اما خرید مهاجم، لزوما باعث تسریع روند بهبودی نمی‌شود. شما فقط غریزه بی رحمی ما به حریفان و خونسردی را می‌بینید. بعضی اوقات واکنش‌های خوبی انجام می‌دهد و در بعضی موارد نیاز به انجام کارهایی احساس می‌شود. شرایط یکسانی با آرسنال داریم. هر بازی در نوع خودش دشوار است و شما همیشه می‌خواهید حستان نسبت به بازی قبلی را تغییر دهید. می‌دانم تیم خوبی هستند و بازیکنان بزرگی دارند. لمپارد در ادامه افزود: مستقیم با کپا صحبت نکرده‌ام.

نظرها

اخبار بیشتر