ایران ایر در صدر بیشترین پروازهای تاخیردار مهر ۹۸
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اقتصادی
ایران ایر در صدر بیشترین پروازهای تاخیردار مهر ۹۸

ایران ایر در صدر بیشترین پروازهای تاخیردار مهر ۹۸

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
بر اساس آمار رسمی سازمان هواپیمایی طی مهرماه امسال ایران ایر با ۲۸۱ پرواز و پویا ایر با ۱۰ پرواز به ترتیب بیشترین و کمترین پروازهای تاخیردار را داشته‌اند.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس آمار سازمان هواپیمایی کشوری در مهرماه امسال ۱۶ ایرلاین داخلی ۵۳۱۳ پرواز را از فرودگاه مهرآباد انجام داده‌اند که از این تعداد ۱۸۸۷ پرواز تاخیردار بوده است.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در ماه مورد اشاره با ۸۴۷ پرواز بیشترین را انجام داده و پویا ایر با ۴۸ پرواز کمترین پرواز را انجام داده‌اند. این ۲ ایرلاین همچنین بیشترین و کمترین پرواز تاخیردار را به ترتیب با ۲۸۱ و ۱۰ پرواز را به نام خود ثبت کرده‌اند.

در سایت خبری بخوانید: بروز ترین اخبار اقتصادی و بازرگانی از سراسر وب

پس از ایران ایر شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان و زاگرس به ترتیب با ۶۰۹پرواز، ۵۹۸ پرواز و ۵۵۶ پرواز به ترتیب در رده‌های دوم تا چهارم بیشترین پرواز قرار دارند. هواپیمایی آسمان در مهر ۲۲۶ پرواز تاخیردار، ماهان ۲۳۲ پرواز تاخیردار و زاگرس ۲۰۲ پرواز تاخیردار در مهرماه داشته‌اند.

هواپیمایی آتا و ایرتور نیز به ترتیب ۴۸۱ و ۲۸۲ پرواز را طی مهرماه امسال در فرودگاه مهرآباد انجام داده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

واکنش عراقچی به لغو میزبانی باشگاه‌های ایرانی در آسیا +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

فیلم دیده نشده از تلاش آتش‌نشانان برای خروج از پلاسکو

اقتصادنیوزاقتصادنیوز18 ساعت قبل

رسیدگی به بزرگترین پرونده تخلف ارزی در تعزیرات تهران

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
وی گفت: این یکی از بزرگ‌ترین پرونده‌های مربوط به انجام ندادن تعهدات ارزی در تعزیرات تهران در سال‌های اخیر بوده است. اسفنانی افزود: در پرونده‌ای دیگر نیز متهمی ۲۸ میلیون یورو ارز دریافتی از بانک را ملزم شد، برگرداند. مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران گفت: در پرونده‌ای دیگر نیز ۵ کانتینر کالا‌های قاچاق شامل لوازم و تجهیزات رایانه‌ای به ارزش ۱۴۵ میلیارد ریال کشف شد که پرونده در تعزیرات در حال رسیدگی است. وی همچنین به پرونده‌ای دیگر با عنوان تقلب در کسب و کار تحت عنوان عرضه روغن گریس تقلبی اشاره کرد و گفت: برای متهمان این پرونده نیز رای قطعی و جریمه‌ای معادل ۷۳ میلیارد ریال صادر شده است. وی گفت: البته نانوایان باید نان مورد نیاز مردم را به اندازه‌ای که مکلف هستند تحویل دهند و اگر مازادی داشتند می‌توانند به سفارش مشتری تنوعی در نان داشته باشند.

رمزارزها؛ اقتصاد دیجیتالی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رمزارزها نوعی از پول مجازی است که استخراج آن سالهاست در برخی کشورها آغاز شده است اما اجرای آن در ایران همچنان کش و قوس‌های فراوانی دارد.

فیلم/ دلایل تغییرات ناگهانی قیمت میوه چیست؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نوآوری در صنعت آب و برق

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
با امضای تفاهم نامه زیست بوم علمی و فناوری، فرصت ارائه نوآوری شرکت‌های دانش بنیان در صنعت آب و برق فراهم شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، تبدیل ایران به هاب منطقه در استفاده حداکثری از منابع انسانی خلاق هدف محقق شدنی است اگر زمینه فعالیت شرکت‌های دانش بنیان تسهیل و زیر ساخت‌های لازم فراهم شود.

نظرها

اخبار بیشتر