انتخاب علی‌نژاد ورزش ایران را به آینده امیدوار می‌کند؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. ورزشی
انتخاب علی‌نژاد ورزش ایران را به آینده امیدوار می‌کند؟

انتخاب علی‌نژاد ورزش ایران را به آینده امیدوار می‌کند؟

یک انتخاب مناسب از سوی وزیر ورزش و جوانان این امیدواری را به وجود می‌آورد که ورزش ایران روزهای خوبی را در پیش داشته باشد.

اعتمادآنلاین|سرانجام پس از مدت‌ها معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش مسئول خود را شناخت. محمدرضا داورزنی ۲۰ آبان ماه به دلیل حضور در انتخابات فدراسیون والیبال از سمت خود استعفا کرد و از آن تاریخ تا روز گذشته (۲۱ آذر) این معاونت مهم، مسئولی نداشت تا اینکه وزیر ورزش در حکمی مهدی علی‌نژاد را به عنوان سرپرست این معاونت منصوب کرد.

علی‌نژاد را همه با موفقیت‌های فدراسیون ووشو به یاد می‌آورند. رئیس جوانی که عملا در ووشو از هیچ؛ همه چیز ساخت. ووشو در سیطره چینی‌ها بود اما در این سال‌ها فدراسیون ایران آنقدر خوب کار کرد که به این سیطره پایان داد و حالا ووشو ایران در جهان زبانزد خاص و عام است.

با این شرایط می‌توان گفت که وزیر ورزش و جوانان انتخابی خوب و درست داشته است. تزریق نیروی جوانی به همراه تخصص و دانش در این سمت می‌تواند به ورزش ایران به ویژه در سال منتهی به المپیک کمک کند.

خبری: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

ورزش ایران این روزها نیاز به آرامش و ثبات دارد تا برای حضور هر چه بهتر در المپیک ۲۰۲۰ توکیو که مرداد ماه سال ۹۹ آغاز می‌شود، آماده کند. بلاتکلیفی در معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای می‌توانست به پاشیه آشیل ورزش کشورمان تبدیل شود و حالا که وزیر ورزش انتخابی خوب داشته می‌توان امیدوار بود با ثبات و آرامش امور جاری به خوبی پیش برود و ایران از هر نظر آماده حضور در المپیک شود. البته که این آرامش به جز المپیک، می‌تواند در همه سطوح ورزش کشورمان خود را نشان دهد.

در این راه باید همه ارکان ورزش دست به دست هم دهند تا شرایط برای موفقیت کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو فراهم شود.

منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برتری ریوآوه با گلزنی طارمی + فیلم

رکنارکنا13 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، هفته هفدهم رقابت‌های سوپر لیگ پرتغال با برتری ۲ بر صفر تیم ریوآوه در خانه‌اش مقابل بوآویشتا ادامه یافت. در این بازی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی ریوآوه ۹۰ دقیقه در میدان حاضر بود و با زدن گل دوم تیمش در دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده نیمه اول نقش مهمی در برتری میزبان داشت. ریوآوه با این برد ۲۵ امتیازی شد و به رده هفتم جدول سوپر لیگ پرتغال صعود کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل

واکنش علی دایی به توافق با فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی (ویدیو)

ایلناایلنا9 ساعت قبل

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکم

الفالف20 ساعت قبل
فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکمگروه ورزشی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۰۳۰۰۱۳مهدی طارمی گل دوم ریوآوه را با ضربه زیبا و سرضربه وارد دروازه بواویستا کرد.

نظرها

اخبار بیشتر