دستگیری سارق لوازم خودروی محله شهدا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

دستگیری سارق لوازم خودروی محله شهدا

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: رئیس کلانتری 110 شهدا از دستگیری یک سارق حرفه ای خودرو با 8 فقره سابقه زندان خبر داد و گفت: متهم به 50 فقره سرقت لوازم خودرو در دو ماه اخیر اعتراف کرده است.

دستگیری سارق لوازم خودروی محله شهدا - 1

به گزارش رکنا، سرهنگ «رضا حیدری» گفت: در پی وقوع سه فقره سرقت لوازم خودرو در اوایل آذر ماه امسال در محدوده محله شهدا و خیابان پیروزی شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با حضور ماموران در محل‌های سرقت سرنخی از سارق یا سارقان به دست نیامد و ماموران کلانتری با افزایش گشت زنی‌های هدفمند، شناسایی سارق را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی بیان کرد: گشت زنی‌های هدفمند ادامه داشت تا اینکه ماموران گشت انتظامی کلانتری در نوزدهم آذر ماه هنگام گشت زنی در محدوده خیابان پیروزی به راننده یک دستگاه خودروی پژو پارس سفید که پلاک انتظامی خودرو را پوشانده بود، برخورد کردند.

کلانتر محله شهدا با اشاره به اینکه ماموران برای بررسی موضوع دستور توقف خودرو را صادر می‌کنند، گفت: راننده خودروی پژو پارس با مشاهده گشت انتظامی کلانتری بر سرعت خود افزوده و از محل متواری می‌شود.

حیدری افزود: تعقیب و گریز متهم ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق شدند خودروی متهم را در خیابان دماوند متوقف و راننده آن را دستگیر کنند.

در سایت خبری بخوانید: حوادث واقعی و تکان دهنده در ایران

رئیس کلانتری شهدا با بیان اینکه متهم که هنگام دستگیری با سلاح سرد به سمت ماموران حمله کرده بود، گفت: ولی با اقتدار و مهارت ماموران، متهم مهار و دستگیر و برای تحقیات اولیه به کلانتری انتقال یافت.

حیدری عنوان کرد: در پایش‌های اطلاعاتی به دست آمد که متهم پیش‌تر ۸ مرتبه توسط ماموران انتظامی دستگیر و روانه زندان شده است و اکنون نیز تحت تعقیب ماموران می‌باشد.

وی افزود: متهم در کلانتری به ۵۰ فقره سرقت در ۲ ماه اخیر اعتراف کرده است و تعدادی از مال باختگان نیز شناسایی شده‌اند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کشف جزئیات پرونده و سایر مال باختگان ادامه در جریان است، خاطر نشان کرد: متهم برای گرفتن دستور قضائی به دادسرا معرفی و با اخذ دستور قضائی تحقیاقت پلیسی ادامه خواهد داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

افکارنیوزافکارنیوز3 ساعت قبل
وی با اشاره به روند پیر شدن جمعیت ایران، تصریح کرد: تا «سال ۲۱۰۰» ۹۹٫۵ درصد جمعیت ایران شهر نشین خواهند شد. رئیس مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایا از پوشش ۹۷ درصدی مناطق ایران توسط زلزله خبر داد. خانکه با بیان اینکه تا «سال ۲۰۱۸»، ۶۱ درصد حوادث در ایران سیل بوده است، ابراز داشت: در سیل اخیر امسال ۳۲۰۰ مصدوم شدند و ۸۵ نفر جان باخته داشتیم. خانکه با اشاره به معلول شدن ۱۵ هزار مرد در حوادث ترافیکی در سال، متذکر شد: در حوادث ترافیکی مردان بیشترین آسیب را می‌بینند. وی با اشاره به اینکه بروز حوادث به ویژه حوادث طبیعی در حال گسترش است، خاطرنشان کرد: حوادث ترافیکی در ۲ سال گذشته ۶ درصد افزایش داشته است.

نظرها

اخبار بیشتر