دیترویت پیستونز ۱۱۱-۱۲۲ دالاس موریکس؛ پیروزی در مکزیک با هشتمین تریپل دابل فصل دانچیچ
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
دیترویت پیستونز ۱۱۱-۱۲۲ دالاس موریکس؛ پیروزی در مکزیک با هشتمین تریپل دابل فصل دانچیچ

دیترویت پیستونز ۱۱۱-۱۲۲ دالاس موریکس؛ پیروزی در مکزیک با هشتمین تریپل دابل فصل دانچیچ

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
لوکا دانچیچ با 41 امتیاز و یک تریپل دابل پیروزی را برای تیمش به ارمغان آورد.

طرفداری - طی دیداری که در کشور مکزیک برگزار شد، دالاس موریکس (۱۷-۷) توانست با نتیجه ۱۲۲-۱۱۱ از سد دیترویت پیستونز (۱۰-۱۵) عبور کرد.

لوکا دانچیچ در این دیدار ۴۱ امتیاز، ۱۲ ریباند و ۱۱ اسیست داشت تا هشتمین تریپل دابل فصل خود را کسب کرده باشد. لوکا در تمام فصل ث=قبل هشت تریچل دابل داشت. ست کری نیز در حالی که بازی را از روی نیمکت آغاز می‌کرد با کسب ۳۰ اکتیاز بهترین عملکرد فصل خود را برجای گذاشت. همچنین کریستپس پورزینگیس نیز ۲۰ امتیاز آورد.

در وبسایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

برای دیترویت پیستونز نیز آندره دروموند ۲۳ امتیاز و ۱۵ ریباند کسب کرد. درک رز نیز ۱۹ امتیاز آورد. این بیست و نهمین بازی برگزار شده در کشور مکزیک از سال ۱۹۹۲ محسوب می‌شود.

نتیجه بازی

29292726111
34313027122

آمار بازی

44.9%35.7%69.6%3423287
51.1%36.4%69.6%52255411
دیترویت پیستونز ۱۱۱-۱۲۲ دالاس موریکس؛ پیروزی در مکزیک با هشتمین تریپل دابل فصل دانچیچ - 9دیترویت پیستونز ۱۱۱-۱۲۲ دالاس موریکس؛ پیروزی در مکزیک با هشتمین تریپل دابل فصل دانچیچ - 10

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر1 روز قبل
شیرازی تاکید کرد بحث هیات فوتبال تهران فقط گرفتن استعلام از سازمان لیگ بوده و نه بیشتر! ما هم از سازمان لیگ سئوال کردیم و استعلام گرفتیم که آیا خروجی به پاتوسی تعلق می‌گیرد یا خیر! در حال حاضر ابهامات زیادی درباره هیات فوتبال تهران و فعالیت شما به عنوان رئیس هیات وجود دارد. انتخابات هیات تهران چه زمانی برگزار می‌شود؟ - بر اساس بند ۹ ماده ۲۴ آیین نامه، مسئولیت هیات تا زمان برگزاری انتخابات با رئیس هیات است و بنده هم رئیس هستم. * ابهامات پیرامون دیر برگزار شدن انتخابات هیات تهران شائبات مهندسی کردن مجمع تهران را هم قوت بخشیده است.

آخرین خبر از مرگ اسطوره بسکتبال / دختر ۱۳ ساله‌اش نیز همراه او جان باخت + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
فرزند از دست رفته او، جیانا ماریا برایانت ۱۳ ساله بود که هنگام سفر با هلی‌کوپتر همراه پدرش به قصد حضور در آکادمی برایانت، سقوط کرد. لازم به ذکر است که شب گذشته کوبی برایانت که بسیاری از او به عنوان بهترین بسکتبالیست تاریخ نام می‌برند، بر اساس سانحه سقوط هلیکوپتر درگذشت. توییت پیشگویی که نوع مرگ کوبی برایانت را گفته‌ بود! یک توییت پیشگویی درباره مرگ ستاره بسکتبال آمریکا به شدت در حال دست به دست شدن در سطح مردم آمریکا و دنیاست. ماجرا این است که شخصی در سال ۲۰۱۲ در توییتر خود پیش بینی کرده بود که کوبی برایانت در سقوط هلی کوپتر جان خود را از دست خواهد داد!

انتقاد تند پیشکسوت پرسپولیس از تنش‌های مکرر بازی فوتبال

مهرمهر1 روز قبل
حمید درخشان مربی و بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در برنامه‌ای به دلیل تشنج زیاد در بازی دیروز پرسپولیس با تراکتورسازی تبریز بازیکنان را مورد انتقاد تند قرار داد و گفت: کمی خویشتن داری کنید.

فیلم هولناک لحظه سقوط هلی کوپتر کوبی برایانت

مهرمهر1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
در غیر این صورت بسیار بعید است تیم‌هایی که تا این اندازه تحت فشار شکایت خارجی هستند، باز هم چنین پرعطش و بی‌محابا زیر بار هزینه‌های دلاری و یورویی بروند. البته این تیم با کمبود مهاجم مواجه بود اما سرمربی وقت با اشراف به شرایط اقتصادی دشوار دستور داد بازیکن خارجی جذب نشود و مسئولان باشگاه فقط یک مهاجم داخلی خوب بگیرند. زنگ خطر را برای پرسپولیس، حتی یحیی گل‌محمدی در نشست خبری قبل از بازی با تراکتورسازی به صدا درآورد. وضع استقلال هم همین است و تیمی که شیخ دیاباته و میلیچ را با هزار بدبختی نگه داشت و به تهران برگرداند، الان دنبال خرید دو بازیکن خارجی دیگر است. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که همزمان با حضور گزینه‌ها در ایران، شکایت آندره‌آ استراماچونی هم وصول شده و رفته کنار شکایت وینفرید شفر!

نظرها

اخبار بیشتر