حال و هوای انتخاباتی تریبون‌های نماز جمعه/پس‌مانده‌های رژیم پهلوی مدعی انتخابات ایران شدند/اقتصاد کشور با چاپ اسکناس درست می‌شود؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. سیاسی

حال و هوای انتخاباتی تریبون‌های نماز جمعه/پس‌مانده‌های رژیم پهلوی مدعی انتخابات ایران شدند/اقتصاد کشور با چاپ اسکناس درست می‌شود؟

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت24-خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان‌ها بیشتر رنگ و بوی انتخابات مجلس را به خود گرفته بود.

آیت الله علیرضا اعرافی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه قم که در مصلای قدس برگزار شد با اشاره به پایان ثبت نام کاندیداها در انتخابات تصریح کرد: شکوه مشارکت در انتخابات امنیت، اقتدار کشور و جبهه مقاومت را افزایش داده و میزان آرا و مشارکت بالا محور بسیار مهمی است. مستکبران عالم برای این ملت و گفتمان انقلاب اسلامی نقشه‌هایی کشیده‌اند و گاهی برخی غفلت‌ها بهانه ساز می‌شوند.

به نوشته فارس، اعرافی با اشاره به اینکه نیازمند انتخابات قوی با مشارکت بسیار بالا هستیم و این مشارکت امنیت، اقتصاد و اقتدار ما را تامین می‌کند، افزود: این انتخابات بیش از هر انتخاباتی جلوی چشم ناظران جهانی است؛ همه وظیفه ملی، انقلابی و اسلامی و شرعی بر عهده داریم که در ترغیب به مشارکت بکوشیم و ملت باید صحنه اقتدارآفرین دیگری خلق کنند.

امام جمعه قم توجه به قانون از سوی همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: قانون و اخلاق باید در همه مراحل انتخابات مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مجلس آینده دولت آینده را انتخاب خواهد کرد افزود: اگر دولت آینده بخواهد عالم، جوان، فعال، کارشناس و حاضر در صحنه بوده و آسیب‌های موجود را برطرف کند نیازمند تشکیل یک مجلس قوی، اخلاقی و انقلابی هستیم و باید بهترین گزینه‌ها برای اداره کشور انتخاب شوند.

اعرافی با اشاره به اینکه مجلسی که از آسیب‌های مالی و اخلاقی دور باشد مجلس تراز انقلاب اسلامی است، بیان کرد: عربستان و کشورهای منطقه که معنی انتخابات را نمی‌فهمند همانند کوری که از مناظر زیبا سخن می‌گوید راجع به انتخابات ایران سخن می‌گویند.

وی با بیان اینکه پس مانده‌های رژیم قبل که سرتاپا در استبداد غرق بودند مدعی انتخابات ما هستند، افزود: به فضل الهی انتخابات‌های سالم و قوی دیگری در این کشور برگزار شده و همه دشمنان خواهند دید که این ملت در مسیر آرمان‌های اصیل اسلام عقب نخواهد نشست و همه دشمنان را به فضل الهی ناامید خواهد کرد.

مشکل کشور با کار و تحقیق حل می‌شود نه با چاپ اسکناس

آیت‌الله دری نجف‌آبادی در خطبه‌ سیاسی عبادی نماز جمعه امروز اراک، گفت: دشمن می‌خواهد میان مردم ایران و عراق و لبنان نفوذ کند ولی مردم این اجازه را نخواهند داد. مردم ما همیشه، چه در سیل و زلزله و چه در حوادث اخیر یاری دهنده بوده‌اند. انشاالله که خداوند شما مردم را پیش قراولان بهشت قرار دهد.

بنا بر گزارش ایسنا، وی ادامه داد: نمی‌گوییم بی نقص هستیم ولی نباید هم نفت روی آتش بپاشیم. همه باید کمک کنیم تا کار پیش برود. مشکل کشور با کار و تحقیق حل می‌شود نه با چاپ اسکناس و کسانی که غیر از این می‌گویند اقتصاد را در کتاب‌ها خوانده‌اند نه در کف بازار.

قربانعلی دری نجف آبادی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: آمریکا غلط می‌کند که بخواهد امنیت خلیج فارس را تامین کند، این مناطق جزو قلمرو ایران بوده و هستند.

وی ادامه داد: بحرین همواره سرزمین شیعیان بوده است. حاکمان بحرین خاندان خبیث و دست نشانده آل سعود هستند و به شیعیان بحرین ظلم می‌کنند و با رژیم صهیونسیتی ارتباط برقرار کرده‌اند.

دری نجف‌آبادی با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس و توصیه جریانات و جناح‌های سیاسی به پرهیز از تهمت زدن به یکدیگر گفت: در امر انتخابات، حضور آگاهانه و انتخاب آگاهانه از مردم می‌خواهم. نظر من روی هیچکسی نیست و اطمینان دارم مردم شایسته‌ترین افراد را انتخاب می‌کنند، باشد که هفت مدرس به مجلس بفرستیم.

تبلیغات پرخرج شاخص‌ ردصلاحیت است

آیت الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرج با اشاره به نکات انتخاباتی گفت: کاندیداها از دادن وعده‌های که امکان تحقق ندارند یا خارج از اختیارات قانونی آنها است، پرهیز کنند.

خطیب جمعه کرج با تاکید بر اینکه برخی از وعده‌ها باعث آبروریزی برای کاندیداها در آینده می‌شود، گفت: عدم تحقق وعده‌های گفته شده میان مردم ایجاد بدگمانی می‌کند.

آن طور که مهر نوشته است، نماینده ولی‌فقیه در استان البرز اضافه کرد: کاندیداها از دادن وعده‌های دروغ و فریبنده خودداری کنند، همچنین هواداران کاندیداها باید در عمل به قانون التزام داشته باشند.

آیت الله حسینی همدانی گفت: تصمیمات قانونی شورای نگهبان حتی اگر به ضرر کاندیداها باشد باید از سوی آنها بپذیرند.

وی خطاب به کاندیداها گفت: صادقانه وارد عرصه تبلیغ شوید تا نتیجه بگیرید. تبلیغات پرخرج یکی از شاخص‌های رد صلاحیت است. برای رای آوردن دیگران را تخریب و آخرت خود را تیره نکنید.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز همچنین تاکید کرد: دستگاه‌های نظارتی با دقت، تخلفات را رصد کنند و حواسشان باشد.

نمایندگانی انتخاب شوند که درد و فقر مردم را چشیده باشند

آیت الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قزوین گفت: از مردم با بصیرت و همیشه در صحنه انتظار داریم تا در انتخابات پیش رو کسانی را به نمایندگی از خودشان در مجلس انتخاب کنند که درد کشیده باشد، نه اینکه فقر و نداری را تنها در کتاب‌ها خوانده باشند.

امام جمعه قزوین به اعتراضات اخیر در کشور اشاره کرد و یادآور شد: دشمن در حوادث اخیر خط قرمز نظام را که همان امنیت بود، نشانه گرفت و این نشان می‌دهد که باید همواره آمادگی خودمان را برای دشمنی‌های آینده افزایش دهیم.

به نوشته ایرنا، آیت الله عابدینی با بیان اینکه اهل نماز و مسجد هرگز تخریب‌گر نیست، تصریح کرد: در اعتراضات اخیر یک عده ارازل و اوباش که اهل نماز نبودند، به صورت ناخواسته به سرباز و سیاهی لشکر دشمن تبدیل شدند و خسارت‌های فراوانی به جامعه تحمیل کردند.

وی با اشاره به روز جهانی عاری از خشونت، تاکید کرد: به برکت انقلاب اسلامی و سرنگونی نظام شاهنشاهی، تا حدودی خشونت‌ و ظلم‌ در منطقه کمتر شده و دست ظالمانی مانند اسراییل و آمریکا از خاورمیانه کوتاه شده است.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

به گفته امام جمعه قزوین، صهیونیست‌ها همانند داعش هستند و آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به همان میزان که از بازگشت داعش به اروپا و آمریکا نگرانند، به همان اندازه از بازگشت صهیونیست‌ها ابراز نگرانی می‌کنند و با حمایت مالی از آنها می‌خواهند که این افراد در خاورمیانه بمانند.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی به زودی به خاطرات تلخ تاریخ تبدیل می‌شود و این هیبت به زودی از روی زمین برچیدن شده و شاهد بازگشت فلسطینیان به خانه خود خواهیم بود.

امام جمعه ساری با تاکید بر اینکه پژوهش‌ها در کشور باید مسئله‌محور باشد مشکلات کشور را برطرف می‌کند، گفت: پایان‌نامه‌هایی که در کتابخانه‌ها خاک بخورد و برای جامعه فایده نداشته باشد به درد جامعه نمی‌خورد.

کمر مردم زیر گرانی دارو و درمان خم شده است

آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی در خطبه‌های نماز جمعه مرکز مازندران اظهار کرد: اگر مردم و مسؤولان تقوا داشته باشند مسئله اقتصاد و معیشت در جامعه برطرف می‌شود و برای رسیدن به این هدف مردم و مسؤولان نقشی مهم و اثرگذار دارند.

امام جمعه ساری با بیان اینکه خداوند انسان با تقوا را در تنگناها خارج می‌کند، تصریح کرد: تقوا دنیا و آخرت ما را مورد تاثیر خود قرار می‌دهد.

به نوشته فارس، خطیب جمعه ساری با اعلام اینکه کمر مردم زیر گرانی دارو و درمان خم شده است، تاکید کرد: باید جلوی قیمت‌های سرسام‌آور دارو گرفته شود و یا با پژوهش باید فکری به حال آنها کرد.

وی به مشکل در حوزه صنعت و حمل و نقل اشاره کرد و ادامه داد: در این سه حوزه دچار مشکل هستیم و افزایش قیمت بنزین بر روی زندگی مردم تاثیر مستقیم گذاشته است، حمل و نقل ما چرا خودرومحور و شخصی‌محور است این مسئله‌ای است که باید به آن توجه شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه پس از گرانی بنزین ۲۰ درصد به استفاده مردم از حمل و نقل عمومی اضافه شده است، گفت: باید به ظرفیت حمل و نقل عمومی توجه شود.

خطیب جمعه ساری با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: خدا نکند ما نمایندگانی انتخاب کنیم که کاخ‌نشین باشد، از این خوی ارزنده کوخ نشینی باید افراد صالح را انتخاب کنیم، باید سبک زندگی اسلامی را در زندگی خود پیاده‌سازی کنیم و در این راه باید معنویت و تقوا بهره‌گیری کنیم.

هیچ امیدی به اروپا و آمریکا نیست

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر بوشهر گفت: متاسفانه اتحادیه اروپا در راستای ظلم و ستم جهانی و با هدایت‌های پشت پرده آمریکا علیه ایران در سازمان ملل و محیط‌های سیاسی فعال شده و گذشته از آن که تعهدات برجامی خود را انجام نمی‌دهد ایران را به متعهد نبودن به برجام محکوم می‌کند.

وی ادامه داد: در طول تاریخ همواره شاهد ظلم و ستم و کشتار و جنگ طلبی صهیونیست بوده‌ایم، بارها مقام معظم رهبری فرموده‌اند و من در همین تریبون گفته‌ام که هیچ امیدی نه به اروپا هست و نه به آمریکا. اعتماد به آمریکا و این چند کشور اروپایی، اعتماد به جنایتکاران تاریخ بشریت و اعتماد به دزدان تاریخی جهان بشریت است.

به گزارش ایسنا، امام جمعه بوشهر بیان کرد: نمی‌شود به اینها اعتماد کرد، تنها راه ایران هدایت‌های مقام معظم رهبری و اجرای اقتصاد مقاومتی و اتکا به نیروهای نخبه، جوان و انقلابی است.

نماینده ولی فقیه در بوشهر تصریح کرد: در تاریخ کاملا مشخص است که هر کشوری به آمریکا و اروپا اتکا کند شکست خواهد خورد و با خیانت مواجه می‌شود. به جای پیشرفت پسرفت خواهد کرد و در یک طراحی جنایتکارانه سیاسی دچار براندازی خواهد شد.

آیت الله صفایی بوشهری خاطرنشان کرد: اگر چند صباحی پای مذاکره آمده و رفت و آمد می‌کنند می‌خواهند بدون هزینه و جنگ به همان اهداف استعماری خود دست پیدا کنند. به همین خاطر شما می‌بینید تا ایران حرکتی بر مدار توکل به خدا، اسلامیت و اتکا به ملت انجام می‌دهد و هدایت‌های مقام معظم رهبری تجلی می‌یابد قصد می‌کنند که ایران را به آشوب بکشند و فکر می‌کنند می‌توانند این کار را بکنند، ولی ایران بسیار قوی‌تر از این حرف هاست که با تحرکات استعماری دچار بحران شود.

وی با اشاره به موضوع گرانی گفت: مسئولان، ناظران و متکفلان این امر گرانی‌های کاذب را کنترل کنند. مردم نیز تقاضا دارند که در عرصه اقتصادی همت شود تا نرخ جنس‌ها به طور تصاعدی و غیرمعمول و غیرواقعی گران نشود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تاکید کرد: مسئولان توجه داشته باشند تا بازار دچار فشار اقتصادی نشود تا مجبور به گران کردن اجناس شوند و گرانی کاذب وجود نداشته باشد.

خطیب جمعه بوشهر یادآور شد: نکته دیگر در ارتباط با سهمیه بندی بنزین در مناطق دریایی مثل قایقدارانی که به طور آزاد در عرصه صید و صیادی زحمت می‌کشند. قشر تلاشگر و عزیزی که تعدادشان کم نیست و باید دقت شود تا سهمیه بندی بنزین باعث نشود که این عزیزان درگیر مشکلات معیشت شوند.

آیت الله صفایی بوشهری در ارتباط با انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دو نکته که باید توسط داوطلبان انتخابات مراعات شود قانونمداری و اخلاق است، این عزیزان برای مجلسی نام نوشته‌اند که می‌خواهد قانونگذار باشد و اول کسی که باید قانون را رعایت کند همین عزیزان هستند. همچنین باید محترمانه، صادقانه و با احترام نسبت به کاندیداهای دیگر رفتار شود و حتما حریم مردم نیز حفظ شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

وقتی پنتاگون دیر از خواب بیدار می‌شود!

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آمریکا پس از ۱۰ روز از حمله ایران به عین‌الاسد تازه اعلام کرده است ۱۱ نفر از سربازانش دچار ضربه ملایم مغزی شده‌اند. ضربه ملایم مغزی؛ خبری که دستمایه طنز در بسیاری از محافل خبری شد و خیلی‌ها نوشتند با این حساب چند هفته دیگر زمان می‌برد تا آمریکایی‌ها اعلام کنند ده‌ها نظامی آن‌ها بعد از حمله ایران دچار کشته‌شدگی یواش شده‌اند. اینکه در زمان حمله ایران به پایگاه عین‌الاسد که به پایتخت آمریکا در عراق معروف بوده پنتاگون خواب بوده و پنج شنبه این هفته از خواب بیدار شده و در حال آمار دادن از نظامیان آمریکایی است موجب شده است تا این موضوع در شبکه‌های آمریکا، دستمایه شود. CNN، دروغ‌گویی پنتاگون را به رخ کشیده و گزارش داده این خبر در حالی افشا می‌شود که وزارت دفاع آمریکا در زمان حمله موشکی ایران اعلام کرده بود نظامیان آمریکایی هیچ تلفاتی نداشتند و هیچ کس به طور جدی زخمی نشد. الجزیره انگلیسی نیز در گزارش جدید از اصابت دقیق موشک‌های ایرانی به این پایگاه تمجید کرده است.

رایان؛ پرورش یافته نظام آموزشی کانادا / فردای فرزندان ایران چگونه خواهد بود؟!

عصر ایرانعصر ایران9 ساعت قبل
عصرایران؛ جعفر محمدی* - امروز «رایان» را بسیاری از مردم می‌شناسند؛ او ۱۳ سال دارد و فرزند «منصور پور جم»، دندانپزشک ساکن شهر بارهاون کانادا که در سانحه سرنگونی هواپیمای اوکراینی درگذشت. او فاجعه پشت فاجعه، دیوار پشت دیوار و اشتباه پشت اشتباه رو پشت سرگذاشته و در آخر قوی شده بود. انتشار ویدئوی سخنرانی رایان همزمان شده بود با نهایی شدن و نشر گزارش «U. S. News & World Report» درباره بهترین کشورهای دنیا برای رشد و تربیت فرزندان. رایان پورجم، به عنوان فرزندی که در کانادا رشد و تربیت یافته است، مهر تاییدی است بر این رتبه بندی جهانی. این حد از اعتماد به نفس و آگاهی و احساسات کنترل شده، تنها در یک جامعه و نظام آموزشی سالم شکل می‌گیرد و البته رایان، تنها یکی از میلیون‌ها تربیت یافته نظام آموزشی کاناداست.

خروج آمریکا از منطقه خواست موکد ملت‌هاست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
امیر سرتیپ امیر حاتمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره ویژگی نماز جمعه امروز به امامت، ولی امر مسلمین جهان افزود: نماز جمعه امروز از آن نماز‌هایی است که همه با احساس مسوولیت در مقابل دشمن و برای انسجام و وحدت حول ولایت آمده‌اند. ان شاءالله با بیانات حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری یک بار دیگر انسجام و وحدت خود را کامل به دشمنان جمهوری اسلامی نشان بدهند و نشان دهند که با یکپارچگی همه مسائل را خودمان حل می‌کنیم. وی درباره زمان خروج آمریکایی‌ها از منطقه گفت: با این آگاهی که امروز مردم منطقه نسبت به ظلم و سیاست آمریکایی پیدا کرده‌اند، خروج آن‌ها یک مسیر طبیعی است. امیر سرتیپ حاتمی ادامه داد: آمریکایی‌ها در هر موضوعی دخالت می‌کنند، هرجا هم که دخالت کردند جز تخریب و ایجاد مشکل در آن کشور کار دیگری نکرده‌اند و به طور طبیعی و البته با خواست اکید ملت‌ها به طور حتم و یقین بیرون رانده خواهند شد. وزیر دفاع درباره ادعای دلسوزی آمریکایی‌ها برای مردم ایران گفت: آن‌ها در جهان خیلی ظلم می‌کنند، ولی این موضوع یکی از ظالمانه‌ترین حرف‌هایی است که می‌زنند، آن‌ها مردم ایران را از دارو، غذا، منابع، پول نفت خودشان محروم می‌کنند، بعد ادعا می‌کنند که دلسوز مردم ایران هستند که بسیار ظالمانه است، اما دروغ آشکاری است که هیچ کس آنرا باور نمی‌کند.

تریبون مقاومت

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR به مناسبت چهلمین سال امامت جمعه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نماهنگ «تریبون مقاومت» را منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR به مناسبت چهلمین سال امامت جمعه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نماهنگ «تریبون مقاومت» را منتشر کرد.
رکنارکنا13 ساعت قبل
سرلشکر عبدالکریم خلف، سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق هم دو روز پیش تایید کرد که کمیته‌ای که برای تحقیق درباره حمله هوایی به سردار قاسم سلیمانی و همراهانش تشکیل شد به نتایج مهمی دست یافته است. سخنگوی عبدالمهدی گفت که کمیته مذکور به نتایج مهمی دست یافته و زمینه تحقیقات عمیق روی طرف‌های دیگر را فراهم می‌کند و چه بسا دامنه تحقیقات به فراتر از مرزهای عراق هم برسد. سپهبد حاج قاسم سلیمانی و «ابومهدی المهندس»، جانشین رئیس سازمان الحشد الشعبی و چند تن از همرزمانشان در بامداد روی سیزدهم دی ماه سال جاری در حمله هوایی آمریکا به نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند. خبرگزاری رویترز هم اخیرا به نقل از عراقی‌ها فاش کرد که کارمندان فرودگاه‌های بغداد و دمشق، اطلاعات ورود و خروج سردار سلیمانی و همراهانش را در اختیار ارتش آمریکا قرار داده‌ بودند. منبع: نامه نیوزبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

فیورنتینا مشتری جدید ستاره مراکشی هلاس ورونا

میزان‌آنلاین1 روز قبل

مدرک دیپلم از شرایط معاملات آنلاین سهام حذف شد

تسنیم6 ساعت قبل

بیانات رهبرانقلاب، پاسخ قاطع به غرب‌گرایان/ حرکت ایذایی دشمن در حذف میزبانی ورزشی

آناج9 ساعت قبل

زندگی مشترک پایدار، با این روش‌ها

برترین‌ها8 ساعت قبل

۵ دلیل اصلی فوت ایرانی‌ها | میانگین سن فوت‌ شدگان

همشهری1 روز قبل

پروانه سلحشوری: مردم انقلاب دوباره نمی‌ خواهند

خوزستان آنلاین8 ساعت قبل

با تداوم روند کنونی، مجلس یازدهم شبیه مجلس نهم می‌شود/ نگرانم حب و بغض‌ها باعث شود مجلسی بدتر از مجلس دهم‌ شکل بگیرد/ بخش عمده‌ای از نمایندگان در تصویب FATF نفوذناپذیر عمل کردند/ چنانچه افراطیون برای مجلس آینده نماینده‌سازی کنند، مجلس یازدهم یکی از ضعیف‌ترین مجالس کشور خواهد بود

اعتمادآنلاین8 ساعت قبل

سفیر جدید آمریکا در کابل: هیجان زده‌ام

ایرنا5 ساعت قبل

توقف منچسترسیتی و آرسنال در لیگ جزیره

عصر ایران2 ساعت قبل

سندرز از رقبای دموکرات جلو زد

افکارنیوز9 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


فیلم | اولین اظهارنظر روحانی درباره سقوط هواپیمای اوکراینی؛ خطای نابخشودنی بود | درخواست مهم از قوه قضاییه

4 روز قبلهمشهری1

گمانه‌زنی‌ها درباره سانحه هواپیمای اوکراینی/ احتمال «جنایت جنگالی آمریکا» به موازات خطای انسانی پدافند

5 روز قبلتسنیم1

پیکر یک تبعه اوکراینی در حادثه سقوط هواپیما شناسایی شد

5 روز قبلمهر1

حرکت زشت دو مجری زن صداوسیما +عکس

5 روز قبلفردا نیوز1

مراسم یادبود دو نفر از جان‌باختگان هواپیمای اوکراین برگزار شد

6 روز قبلایرنا1

کیمیا علیزاده از ایران خداحافظی کرد

6 روز قبلروزنو1

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

6 روز قبلپوشش خبری1

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

6 روز قبلپوشش خبری1

قادری: به تعویق انداختن اعلام خطا در ماجرای هواپیمای اوکراین اشتباه بود

6 روز قبلایسنا1

فرمانده حشدالشعبی ترور شد+ عکس پیکر فرمانده / تکذیب شد

1 هفته قبلرکنا1