رونمایی از لوگوی جدید شرکت کیا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. تکنولوژی

رونمایی از لوگوی جدید شرکت کیا

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: کیا به صورت رشمی از لوگوی جدید شرکت خود رونمایی کرد.

رونمایی از لوگوی جدید شرکت کیا - 1

به گزارش رکنا، شرکت خودروسازی کیا، به دنبال آن است تا لوگو جدید خود را به صورت رسمی ثبت و معرفی کند.

به نظر می‌رسد فولکس‌واگن تنها شرکت بزرگ خودروسازی نخواهد بود که به دنبال تغییر لوگوی تجاری خود است، همزمان با فولکس‌واگن، مدیران شرکت کره‌ای کیا نیز در نظر دارند تا لوگو تجاری این شرکت را در آیده‌ای نزدیک تغییر دهند. چندین برنامه تجاری از ۲۶ نوامبر گذشته تا کنون نشان می‌دهند که کیا به طور جدی در پی تغییر لوگو تجاری خود برآمده و احتمالا این تغییر به زودی رخ خواهد داد.

کیا که در حال حاضر تحت مدیریت گروه خودروسازی هیوندای فعالیت می‌کند، در سال ۱۹۵۷ فعالیت خود را آغاز کرد و حالا به یکی از برترین شرکت‌های خودروسازی در آسیا و جهان تبدیل شده، این شرکت سال‌هاست از لوگو فعلی خود که از کلمه انگلیسی کیا و یک بیضی به دور آن است، استفاده می‌کند، اما با ورود به دنیای الکتریکی و طراحی متفاوت خودرو‌های جدید، تصمیم گرفته شده تا لوگو این شرکت تغییر کند، البته مشخص نیست خواستار اولیه این تغییر مدیران خود شرکت کیا هستند یا مدیران شرکت هیوندای، در هر صورت طرح زیر، پیشنهاد اصلی برای لوگو آینده کیا است که احتمالا همین طرح به ثبت می‌رسد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار تکنولوژی روز ایران و دنیا

این لوگو توسط گروه کره‌ای KIPRIS طراحی شده و هیچ المان خاص یا متفاوتی ندارد، تنها نام انگلیسی کیا با یک فونت خاص نوشته شده که در عین حال زیبا و ساده است. اقدامات رسمی برای ثبت این لوگو انجام شده و به نظر می‌رسد تنها کمی زمان لازم است تا به صورت رسمی، از لوگو جدید کیا رونمایی شود.

عصر خودرو‌های الکتریکی با رنگ و بوی جدید

شرکت فولکس‌واگن با ورود به عصر تولید خودرو‌های الکتریکی، لوگو خود را تغییر داد، البته لوگو این شرکت تقاوت زیادی ندارد. اما طرح جدید لوگو کیا با مدل قبلی تفاوت زیادی دارد، از طرفی به نظر می‌رسد شرکت کیا نیز برای ورود به عصر جدید تولیدات خود که عمدتا خودرو‌های الکتریکی خواهد بود، به دنبال تغییر لوگو است. دلیل این حرف رونمایی از طرح مفهومی خودرو Imagine در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۹ با لوگو جدید این شرکت است، نمایشگاه ژنو در ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۱۹ برگزار شد.

برخی گزارش‌ها به این موضوع اشاره کردند که کیا تنها برای خودرو‌های الکتریکی خود از لوگو جدید استفاده می‌کند، اما به نظر نمی‌رسد شرکت کیا به دنبال استفاده از دو لوگو در تولیدات خود باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

چه کنیم که هکرها گوشی‌مان را هک نکنند؟

5+
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل

محدودیت مسافرتی برای ۳۳ میلیون نفر در چین در میانه شیوع کوروناویروس مرگبار

همشهریهمشهری17 ساعت قبل
فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴از طرف دیگر ویدئوهای منتشر شده بر روی شبکه‌های اجتماعی در چین نشاندهنده صحنه‌های ناامیدی و آشوب در بیمارستان‌های شهر ووهان است. ویدئوهای دیگر گرفته شده در شهر ووهان نشاندهنده خالی شدن سریع قفسه‌های فروشگاه‌ها بوسیله خریدارانی است می‌خواهند مواد غذایی انبار کنند و نیز راه‌بندهایی است که در نقاط گوناگون شهر برپا شده است. شهرهای ووهان، اژو، هوانگانگ، چیبی، کین‌جیانگ، ژیجیانگ، جین‌من و شیانتائو از جمله شهرهایی هستند که تحت مقررات قرنطینه قرار گرفته‌اند. در شهر ژی‌جیانگ همه محل‌های عمومی به جز بیمارستان‌ها، سوپرمارکت‌ها، بازارهای محصولات کشاورزی، پمپ بنزین‌ها و داروخانه‌ها تعطیل شده‌اند. رسانه‌های دولتی «اخبار پکن» اعلام کرد همه مراسم عمومی از مراسم مشهور در معبدها به مناسبت سال نوی قمری را لغو شده‌اند.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از میزان، زمزمه واردات خودرو چند هفته‌ای است که مجددا بر سر زبان‌ها افتاده است و برخی از نمایندگان به دنبال این هستند که واردات مجددا از سر گرفته شود. این در حالی است که دولت در بودجه سال ۹۹ هیچ ردیف درآمدی در قبال واردات خودرو در نظر نگرفته است. این در حالی است که دولت به منظور مدیریت ارز واردات خودرو و برخی کالاهای دیگر ممنوع کرده است. این کارشناس صنعت خودرو با بیان اینکه این موضوع به نفع اقتصاد کشور نیست، افزود: دولت از مردادماه ۹۶ مانع واردات خودرو به کشور شد تا بتواند درآمد ارزی کشور را مدیریت کند. این کارشناس صنعت خودرو اظهار کرد: در حالی که طرح نوسازی ناوگان فرسوده خودروهای سنگین سه سال است به دلیل نبود بودجه اجرایی نشده است اختصاص ارز برای واردات خودرو مفهومی ندارد.

(ویدئو) تصادف مرگبار در اتوبان نیایش

فراروفرارو18 ساعت قبل
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، از وقوع یک حادثه رانندگی در بزرگراه نیایش خبر داد که دو کشته و سه مصدوم داشت. ملکی گفت: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی و استفاده از سه دستگاه جرثقیل دستی تیفور عملیات رهاسازی را آغاز کردند و بعد از دقایقی هر سه نفر را خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند. به گفته وی، خانمی که از داخل خودرو خارج شد زنده بود، اما آسیب‌های وارده شدید بود و دو نفر مرد جوان که در قسمت جلوی خودرو بودند بر اثر شدت جراحات وارده به تأیید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بودند. ملکی اعلام کرد: در نهایت در این حادثه دو مرد جوان فوت شده و سه نفر دچار مصدومیت شدند. خودرو به محل امن منتقل شد و محل ایمن‌سازی و تحویل عوامل راهور شد.
سلامت نیوزسلامت نیوز1 روز قبل
سلامت نیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، از وقوع یک حادثه رانندگی در بزرگراه نیایش خبر داد که دو کشته و سه مصدوم داشت. ملکی گفت: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی و استفاده از سه دستگاه جرثقیل دستی تیفور عملیات رهاسازی را آغاز کردند و بعد از دقایقی هر سه نفر را خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند. ملکی اعلام کرد: در نهایت در این حادثه دو مرد جوان فوت شده و سه نفر دچار مصدومیت شدند. خودرو به محل امن منتقل شد و محل ایمن‌سازی و تحویل عوامل راهور شد. جدای از روند حقوقی خواهش می‌کنیم برای اینکه عملیات امدادرسانی مختل نشود و تأخیر در کار آتش‌نشانان ایجاد نشود مسیر حرکت خودروها و محل حادثه را خالی و خلوت نگه دارند تا نیروها بتوانند امدادرسانی کنند.
تکراتوتکراتو12 ساعت قبل
منشاء ویروس کرونا جدید که بیش از ۵۰۰ نفر را در چین مبتلا کرده و ۱۷ نفر را تاکنون به کام مرگ فرستاده، اکنون مشخص شده است. منشاء ویروس کرونا؛ کرونا ویروس از مارها به انسان منتقل شده استمحققان دانشگاه «ووهان» در جستجوی منبع حیوانی این ویروس بودند. بعد از تجزیه و تحلیل ژنتیکی ویروس محققان نتیجه گرفتند که ویروس به احتمال زیاد ترکیب یک کورونا ویروس با یک کورونا ویروس دیگر که معمولا در خفاش‌ها یافت می‌شود، است. آنها باور دارند که منشاء ویروس کرونا مارها هستند و این ویروس از مارها به انسان‌ها متقل شده است. تیم تحقیقاتی به اهمیت یافتن راه‌هایی برای مقابله و کشتن ویروس کرونا تایید می‌کنند.

نظرها

اخبار بیشتر