پیش فروش جدید ۴محصول ایران خودرو در شنبه ۲۳آذر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. تکنولوژی
پیش فروش جدید ۴محصول ایران خودرو در شنبه ۲۳آذر

پیش فروش جدید ۴محصول ایران خودرو در شنبه ۲۳آذر

مرحله جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو از شنبه ۲۳ آذر آغاز می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، شرکت ایران خودرو اعلام کرد خودروهای عرضه شده در این پیش فروش شامل سمند EF۷ پایه گازسوز، پژو پارس سال، دنا پلاس و پژو ۲۰۷I است.

موعد تحویل خودروها نیز آذرماه ۹۹ عنوان شده است. نرخ سود مشارکت در نظر گرفته شده، بین ۱۵٫۵ تا ۱۸درصد و نرخ سود انصراف، بین ۱۲٫۵ الی ۱۵ درصد است.

همانند شرایط پیش فروش گذشته، هر کدملی قادر است تنها یکی از خودروهای موجود در این بخشنامه را انتخاب کند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار و تازه های علم و تکنولوژی

امکان تغییر کد کلاس و رنگ خودرو از سوی ایران خودرو در این قرارداد وجود دارد و امکان صلح برای آن در نظر گرفته نشده است. در این بخشنامه، پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت. امکان ثبت نام در این بخشنامه برای مشتری دوم نمایندگی مجاز نمی‌باشد.

پیش فروش جدید ۴محصول ایران خودرو در شنبه ۲۳آذر - 7

پیش فروش جدید ۴محصول ایران خودرو در شنبه ۲۳آذر - 9

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایمناایمنا27 دقیقه قبل
قیمت مدل‌های مختلف تلفن همراه برند اپل در بازار، نسبت به هفته گذشته افزایش قابل توجهی داشته به طوری که قیمت آخرین مدل آیفون ۱۱ از سری گوشی‌های جدید اپل به ۳۰ میلیون تومان رسیده است.
فراروفرارو39 دقیقه قبل
۲-با توجه به محدودیت ظرفیت شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت نسبت به توقف شرایط تبدیل اقدام نماید. ۴ -موعد تحویل قرارداد مشتری از لحاظ سیستمی، به اردیبهشت ۹۹ انتقال خواهد یافت. ۵ -در صورت افزایش احتمالی عوارض قانونی در سال ۹۹ از قبیل: مالیات، نرخ شماره گذاری، نرخ بیمه شخص ثالث و … این مبالغ از مشتریان محترم اخذ خواهد شد. ۷ -در صورت رضایت مشتریان با شرایط فوق، مراحل تعویق موعد تحویل با برنامه فروش‌های جدول پیوست این بخشنامه مشابه شرایط تبدیل قابل اقدام می‌باشد. ۸-این طرح فقط در نمایندگی مجاز ایران خودرو و با درخواست مشتری قابل اجرا می‌باشد؛ و نیازی به مراجعه حضوری مشتری محترم به سازمان فروش نمی‌باشد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خودروبانک؛ در شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو، قیمت ۳۹۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی برای نسخه «اکسلنت» و همچنین قیمت ۳۹۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی برای نسخه «اکسلنت اسپرت» تعیین شده است که نسخه اکسلنت با پیش پرداخت ۱۱۷ میلیون و ۵۱۰ هزار تومانی و نسخه اکسلنت اسپرت با پیش پرداخت ۱۱۸ میلیون و ۱۱۰ هزار تومانی ثبت سفارش خواهد شد، اما برای هر دو مدل سود مشارکت ۱۳ درصد، سود انصراف ۱۲ درصد، سود تاخیر ۱۴ درصد و یا موعد پرداخت ۱۲، ۲۴، ۳۶، ۴۸ و ۶۰ ماهه تعیین شده است که جزییات بیشتر آن را می‌توانید در جدول زیر شاهد باشید.
ایران‌جیبایران‌جیب1 ساعت قبل
چهارشنبه هفته گذشته (۳۰ بهمن) دو خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو و سایپا در مراسمی با حضور رئیس جمهوری، چهار خودروی جدید خود را …چهارشنبه هفته گذشته (۳۰ بهمن) دو خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو و سایپا در مراسمی با حضور رئیس جمهوری، چهار خودروی جدید خود را در حیاط هیات دولت به نمایش گذاشتند. براساس روند اجباری شدن استانداردهای اجباری خودروها از یکم دی ماه سال ۹۶ استانداردهای ۵۲ گانه خودرویی پیاده شد، از یکم دی ماه پارسال استانداردهای ۶۳ گانه و از اول دی ماه امسال استانداردهای ۸۵‌گانه خودروها اجباری شد. تاکید سازمان ملی استاندارد بر لزوم برخورداری خودروها از استانداردهای ۸۵گانه، ما را بر آن داشت تا در این زمینه با معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران به گفت وگو بنشینیم. «وحید مرندی‌مقدم» می‌گوید: خودروسازان یاد شده باید مدارک مربوط به استانداردهای ۸۵‌گانه این خودروها را برای سازمان ملی استاندارد ارسال کنند. بر اساس برنامه‌های ایران خودرو، نمونه نهایی K۱۳۲ در تابستان سال ۹۹ به صورت رسمی وارد خط تولید خواهد شد.
همشهریهمشهری1 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مرتضی صانعی طاهری رئیس انجمن رادیولوژی ایران گفت: کانال تلگرام ویژه‌ای توسط انجمن رادیولوژی طراحی شده که پزشکان می‌توانند تصاویر رادیولوژی بیماران مبتلا یا مشکوک به کرونا را بدون درج نام بیمار ارسال کنند و از نظر اساتید در مورد آن بهره‌مند شوند. وی در ارتباط با نقش رادیولوژی در تشخیص بیماری کرونا اظهار کرد: در مقالات جدید منتشر شده در دنیا نقش تشخیصی سی‌تی‌اسکن در حوزه کرونا مورد تایید قرار گرفته و مشخص شده که سی‌تی‌اسکن در مواردی زودتر از PCR می‌تواند احتمال ابتلا به کرونا را تشخیص دهد. صانعی طاهری با بیان اینکه در پروتکل‌های درمانی کرونا نقش رادیولوژی پررنگ است، افزود: استفاده از عکس قفسه سینه و در موارد پیشرفته برای تشخیص عوارض بیماری با استفاده از سی‌تی‌اسکن می‌توان اقدامات لازم را انجام داد. رئیس انجمن رادیولوژی ایران بیان کرد: با توجه به اهمیت سی‌تی‌اسکن و موضوع حفاظت در برابر اشعه، پروتکل سی‌تی‌اسکن با دوز پایین طراحی شده که در سایت انجمن رادیولوژی ایران به آدرس www. isr. org. ir در دسترس همکاران است. همچنین همکاران رادیولوژیست برای اینکه بتوانند اشکالات خود را در این زمینه مطرح کنند گروه ویژه مشاوره تخصصی طراحی شده که از آن بهره‌مند شوند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ساعت قبل
اقتصاد نیوز: گروه صنعتی ایران خودرو از روز دوشنبه ۵ اسفند ماه، شرایط تبدیل برخی از تعهدات منقضی خود که موعد تحویل آنها بعد از اسفند ماه ۹۷ بوده است را آغاز کرده و باتوجه به جدول ارائه شده از سوی این گروه خودروسازی، مشتریان می‌توانند براساس آن خودروهای ثبت نامی غیرقابل عرضه خود را با سایر محصولات این شرکت جایگزین کنند که جزییات بیشتر آن را می‌توانید در جدول زیر شاهد باشید.

نظرها

اخبار بیشتر