کشف ۸۵ کیلو تریاک و ۳۴ کیلو حشیش در دو عملیات مشترک پلیس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. حوادث
کشف ۸۵ کیلو تریاک و ۳۴ کیلو حشیش در دو عملیات مشترک پلیس

کشف ۸۵ کیلو تریاک و ۳۴ کیلو حشیش در دو عملیات مشترک پلیس

ایسناخبرگزاری ایسنا |
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 85 کیلو و 850گرم تریاک و 34 کیلوگرم حشیش طی دو عملیات جداگانه خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر متوجه شدند که یکی از قاچاقچی‌های حرفه‌ای مواد افیونی، قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان جنوبی کشور خریداری کرده و پس از گذشتن از شاهین شهر اصفهان و شهر قم به تهران منتقل کند.

وی با بیان اینکه بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت گفت: متهم قصد داشت مواد مخدر کشف شده را با یک خودروی ۴۰۵ به تهران منتقل کند، بنابراین شناسایی خودروی متهم در محورهای مواصلاتی در دستور کار قرار گرفت و با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران پایگاه هشتم این پلیس وارد استان اصفهان شدند.

بخشنده ادامه داد: ماموران پلیس پس از مراقبت‌های ویژه در یک عملیات مشترک با پلیس اصفهان خودروی متهم را در عوارض استان اصفهان شناسایی کرده و با همکاری پلیس شاهین شهر استان اصفهان خودروی متهم را متوقف و تحت بازرسی قرار دادند.

به گفته وی، در بازرسی از خودروی متهم ۶ گونی سفید رنگ حاوی ۵۳ کیلو و ۸۵۰ گرم تریاک کشف شد و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقر پلیس شاهین شهر اصفهان قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با بیان اینکه در پایش‌های اطلاعاتی دیگری نیز مشخص شد که فردی با نام «سامان» با همکاری یکی از همدستانش در خرید و توزیع مواد مخدر فعالیت می‌کند، گفت: بررسی موضوع در دستور کار ماموران معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که این موضوع صحت دارد. همچنین مشخص شد که متهم اصلی پرونده با مسافرت به استان‌های شرقی کشور قصد دارد مقداری مواد مخدر خریداری و به مخفیگاه همدستش در استان البرز انتقال دهد تا در فرصت مناسب دیگری به شهر تهران منتقل و آنها را بفروشد.

در خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

بخشنده با بیان اینکه با رصدهای پلیسی، خودروی متهم تحت کنترل در آمد و در نهایت محموله مواد مخدر وارد استان البرز شد و در مخفیگاه همدست متهم تخلیه شد گفت: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با گرفتن نیابت قضائی، تیمی از ماموران معاونت عملیات این پلیس، برای دستگیری متهمان و کشف مواد مخدر راهی استان البرز شدند و با گرفتن یک تیم کمکی از پلیس استان البرز، عملیات دستگیری متهمان آغاز شد.

وی افزود: مراقبت‌های ویژه پلیسی از محل دپوی مواد مخدر ادامه داشت تا اینکه تیم اعزامی با همکاری پلیس استان البرز، در روز چهاردهم آذرماه هم‌دست متهم اصلی را در مخفیگاهش دستگیر و در بررسی از آن محل مقدار ۳۴ کیلو حشیش و ۳۲ تریاک کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه در یک عملیات دیگر، متهم اصلی پرونده نیز در مخفیگاهش دستگیر و به جرم ارتکابی خود اعتراف کرد، گفت: هم اکنون هر دو متهم برای رسیدگی تخصصی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اولین گزارش لحظه به لحظه از سقوط هواپیمای اوکراین / زنده بودن مسافران تا زمان انفجار! + فیلم‌ها

رکنارکنا1 روز قبل
۲- خسارت به هواپیما: در این سانحه هواپیما بطور کلی از بین رفته است. ۵- اطلاعات پرسنلی خدمه پروازی: این پرواز دارای سه خلبان به‌عنوان (معلم خلبان، خلبان و کمک خلبان) و ۶ مهماندار بوده است. - با درخواست مسئول بررسی سانحه و هماهنگی مراجع ذیربط؛ گروه تخصصی ویژه‌ای تشکیل شده تا موارد غیر متعارف هوانوردی را بررسی نمایند. در این سانحه نمایندگانی از کشورهای اوکراین، آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، کانادا برای دسترسی به اطلاعات بررسی سانحه معرفی شده‌اند و تاکنون کشور افغانستان نماینده‌ای معرفی نکرده است. تصویر متن کامل گزارش مقدماتی دوم بررسی سانحه را در اینجا دانلود کنید

فیلم/ بررسی نقش آمریکا در وقوع حادثه هوایی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

سیل و نجابت/ اینجا خبری از هجوم و حمله نیست! (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عملیات نجات و امداد و کمک‌رسانی در سیل سیستان و بلوچستان تصویر متفاوتی داشت. در این خطه از ایران نه کسی فقط به فکر خودش بود و نه از حمله‌های برق‌آسای بحران زده‌ها خبری. در بیشتر مواقع هنگام کمک‌رسانی، تصاویری از هجوم مردم برای دریافت کمک‌ها و یا نجات سریعتر از بحران را می‌شود دید. لحظاتی که معمولا بحران‌ زده‌ها فقط به خودشان فکر می‌کنند؛ ماجرایی که کاملا در سیل سیستان و بلوچستان برعکس همه تصاویری است که تا کنون درباره رفتار بحران زده‌ها دیده‌اید. بحران سیل سیستان و بلوچستان خیلی زود تبدیل به یک بحران ملی شد.

ماجرای هالک پاکستان و پیشنهاد ۳۰۰ دختر برای ازداج+عکس

4+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴9 ساعت قبل
ساعت۲۴- پسرجوان که پدرانشان ۱۶ سال قبل در یک کارگاه نجاری به طرز مرموزی کشته شده بودند از پیدا شدن قاتلان ناامید شدند. رسیدگی به این پرونده از ۳۱ تیر ۸۳ به دنبال تماس صاحب یک کارگاه نجاری در ازگل با پلیس آغاز شد. وی که هراسان بود به ماموران گفت: من سال هاست یک کارگاه نجاری در خیابان ازگل دارم که یک مرد افغانستانی نگهبان آن جاست. صبح وقتی به کارگاه رفتم متوجه غیبت نگهبان شدم. پسر یکی از قربانی‌ها گفت: وقتی پدرم کشته شد من سه ساله بودم. ۱۶ سال از این ماجرا می‌گذرد و هنوز مرگ پدرم برایم یک معماست.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴-امان از نیش و کنایه‌های تحقیرآمیز مادر و خواهر شوهرم که مرا به چنین روز فلاکت باری گرفتار کرد و زندگی ام را به باد فنا داد. مدتی گذشت و دندان روی جگر گذاشتم تا بلکه این حرف‌های چرت و پرت از نوک زبان مادر و خواهر شوهرم بیفتد. با این وضعیت مانده بودم چکار کنم که به پیشنهاد خواهر شوهرم در یک باشگاه بدن سازی ثبت نام کردم و مشغول ورزش شدم. ۲ هفته سپری شد و یک روز خواهر شوهرم گفت از دوستش دارویی گرفته که مصرف آن در مدت کوتاهی باعث تقویت و زیبایی اندام می‌شود. وی توصیه کرد بهترین راه برای افزایش یا کاهش وزن مشاوره با کارشناسان امر تغذیه و پزشکان متخصص مشاوره است.

نظرها

اخبار بیشتر