لیورپول؛ پردرآمدترین از نظر حق پخش تلویزیونی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. ورزشی

لیورپول؛ پردرآمدترین از نظر حق پخش تلویزیونی

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
باشگاه لیورپول در سال گذشته پردرآمدترین باشگاه دنیا از نظر حق پخش تلویزیونی بوده است.

ورزش سه: باشگاه لیورپول در سال گذشته پردرآمدترین باشگاه دنیا از نظر حق پخش تلویزیونی بوده است.

مسئله حق پخش تلویزیونی یکی از مهمترین بخش‌های درآمدزایی در دنیای فوتبال است. در همین رابطه «سازمان فوتبال و امور مالی» در گزارشی اعلام کرد که باشگاه لیورپول بیشترین درآمد را از نظر حق پخش تلویزیونی در سال گذشته داشته است.

لیورپول؛ پردرآمدترین از نظر حق پخش تلویزیونی - 3

قرمزهای آنفیلد از این راه حدود ۱۷۲٫۸ میلیون یورو درآمد زایی کردند که در نوع خود رقمی حیرت انگیز و جالب توجه به نظر می‌ رسد. بعد از لیورپول نیز دو باشگاه دیگر انگلیسی با فاصله بسیار نزدیک قرار دارند. منچستر سیتی با ۱۷۱٫۱ میلیون یورو و چلسی با ۱۶۵٫۶ میلیون یورو در رتبه‌های بعدی بعد از لیورپول قرار دارند.

نزدیک‌ترین تعقیب کننده‌های غیر انگلیسی باشگاه‌های نام برده بارسلونا و رئال مادرید هستند. این دو باشگاه به ترتیب ۱۵۴٫۸ و ۱۴۴٫۸ میلیون یورو از راه حق پخش تلویزیونی درآمد داشته‌اند. همچنین اتلتیکو مادرید نیز بعد از رئال و بارسا با ۱۱۰٫۹ میلیون یورو درآمدزایی قرار دارد. این در حالی است که بعد از اتلتیکو، سویا قرار دارد که ۷۴٫۵ میلیون یورو از راه حق پخش تلویزیونی درآمد داشته است.

خبری: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

تیم‌های ایتالیایی اما از نظر حق پخش تلویزیونی وضعیت خوبی را تجربه نکرده‌اند. یوونتوس باشگاهی است که در سری آ بیشترین درآمد زایی را از نظر تلویزیونی داشته است. بیانکونری تنها باشگاه ایتالیایی بوده است که یک سال گذشته از حق پخش تلویزیونی بیش از ۱۰۰ میلیون یورو دریافت کرده است.

یووه از این راه ۱۰۰٫۲ میلیون یورو درآمد زایی داشته است. بعد از یوونتوس نیز میلان با ۸۷٫۳، اینتر با ۸۷٫۲، رم با ۷۹٫۳ و لاتزیو با ۶۱٫۸ میلیون یورو درآمد زایی قرار دارند. جالب است بدانید که باشگاه هادرسفیلد بدترین باشگاه انگلیسی از نظر دریافت حق پخش تلویزیونی بود.

آنها در فصل گذشته لیگ برتر حدود ۱۰۹٫۵ میلیون یورو از راه حق پخش تلویزیونی درآمد داشته‌اند؛ رقمی که از تیم اول ایتالیا یعنی یوونتوس حدود ۱۰ میلیون یورو بیشتر است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ مقایسه عملکرد کریستیانو رونالدو و مارکوس رشفورد در منچستریونایتد پس از ۲۰۰ بازی

طرفداریطرفداری2 روز قبل

تمرین امروز بازیکنان استقلال در سالن وزنه (فیلم)

ایلناایلنا2 روز قبل

با پایان نقل و انتقلات نیم فصل تیم‌های لیگ برتری چه کردند؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، نیم فصل اول لیگ برتر با صدرنشینی قهرمان سه فصل گذشته یعنی پرسپولیس تهران به پایان رسید و با شروع نقل و انتقالات نیم فصل، باشگاه‌ها به دنبال رفع نقاط ضعف خود با جذب چند بازیکن بودند. در این میان برخی تیم‌ها دست به خانه تکانی کلی زدند و تیم‌هایی هم بودند که هیچ بازیکنی جذب نکردند. تیم‌های پرطرفدار پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان نیز در کانون توجه رسانه‌ای در مدت نقل و انتقالات بودند. با پایان مهلت نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در قالب گزارشی به بررسی عملکرد تیم‌ها پرداخته است. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر