دبیرخانه دائمی جشنواره «خانواده رضوی» تشکیل می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
دبیرخانه دائمی جشنواره «خانواده رضوی» تشکیل می‌شود

دبیرخانه دائمی جشنواره «خانواده رضوی» تشکیل می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
مشهد - معاون گفتمان‌سازی بنیاد ملی خانواده در خصوص تداوم جشنواره خانواده رضوی گفت: بنیاد متولی شده تا دبیرخانه دائمی جشنواره شکل گیرد و در دیگر جشنواره‌های مرتبط نیز حضور فعال داشته باشد.

محمدرضا فرقانی، در گفتگو با خبرنگار مهر، درخصوص جشنواره خانواده رضوی، اظهار کرد: بنیاد ملی خانواده بعد از دیدار با رهبری که در ۲۴ مرداد سال جاری صورت گرفت و با تأکید ایشان بر کارهای فکری، تحقیقی و عملی در حوزه خانواده و ایجاد هم‌افزایی میان آن‌ها، فرصتی ایجاد کرد تا بتواند نگاه جامعی به مسائل، مشکلات، ظرفیت‌ها و فرصت‌های این حوزه داشته باشد و پس از شناسایی و مشخص شدن ایده‌های برگزیده‌، از آنان استفاده کند.

وی درخصوص تداوم جشنواره خانواده رضوی، بیان کرد: بنیاد ملی خانواده، متولی شده است تا دبیرخانه دائمی جشنواره خانواده رضوی راه‌اندازی شود و در دیگر جشنواره‌های مرتبط با موضوع خانواده نیز حضور فعال داشته باشد.

فرقانی افزود: باتوجه به عمق و پیچیدگی مسائل حوزه خانواده، تک ایده‌ها به تنهایی نمی‌توانند مسائل و مشکلات ما را حل کنند و نیاز به یک نگاه کلان و کل‌نگر در همه حوزه‌ها داریم تا مسیر به‌کارگیری این ایده‌ها تسریع شود.

وی با اشاره به نقش واسطه بودن بنیاد میان دریافت این ایده‌ها و بخش‌هایی که عملی کردن آن‌ها را ممکن می‌کند، عنوان کرد: بنیاد ملی خانواده، ایده‌هایی که ناظر به ظرفیت‌های مردمی هستند را میان گروه‌های مردمی و کنشگران حاضر در میدان کار معرفی کرده و ایده‌هایی که ناظر به ظرفیت‌های حاکمیتی هستند را به فضاهای تصمیم‌سازی برده و آنها را به منصه ظهور و بروز و عملیاتی شدن می‌رساند.

معاون گفتمان‌سازی بنیاد ملی خانواده ادامه داد: اگر بتوانیم طرح مسئله مشخصی در این حوزه داشته باشیم و سپس از مردم بخواهیم در این حوزه‌ها به ما ایده دهند، بهره‌وریمان افزایش پیدا می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مرگ لحظه‌ای قربانیان ویروس کرونا

تابناکتابناک13 ساعت قبل
«کروناویروس‌ها / Coronaviruses» خانواده بزرگی از ویروس‌ها هستند که از ویروس سرماخوردگی معمولی تا عامل بیماری سارس را شامل می‌شود. از علایم اصلی این بیماری می‌توان به تب، سرفه، تنگی نفس و مشکلات حاد تنفسی اشاره کرد. در موارد حاد مشکلات گوارشی نظیر اسهال، نارسایی حاد تنفسی، اختلالات انعقادی خون و نارسایی کلیه نیز گزارش شده‌است که این مورد می‌تواند بیمار را به همودیالیز نیازمند کند. نسخه جهش یافته این بیماری اکنون در چین قربانی می‌‌گیرد و در حال سرایت به دیگر کشورها است. نحوه وقوع مرگ آنی در مبتلایان را می‌بینید.

۱۵ سال زندان برای خائن شدن المیرا / اعدام علیرضا در قتل سریال ستایش+ فیلم گفتگو

رکنارکنا10 ساعت قبل
او که با یک خانم دکتر ازدواج کرده، می‌گفت همسرم فرهاد را می‌شناسد و از او بدگویی می‌کرد و می‌گفت فرهاد هرزه است. حرف‌های او من را نسبت به همسرم بدبین کرد و تصمیم گرفتم با کمک علیرضا، فرهاد را به قتل برسانم. بعد از اعترافات المیرا، علیرضا دستگیر شد و در اعتراف به قتل گفت: روز حادثه المیرا به بهانه پنچر شدن ماشینش، همسرش را به اتوبان کشاند و من به او شلیک کردم. حتی یک بار علیرضا یک پودر کشنده به من داد که به فرهاد بخورانم و او را بکشم، اما قبول نکردم. قضات دادگاه بعد از مشورت، المیرا را به تحمل ۱۵ سال حبس و علیرضا را به قصاص نفس محکوم کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

پرواز وحشتناک یک کامیون در خیابان! + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک کامیون به دلیل از دست دادن کنترل خودروی خود به طرز وحشتناکی با خودروهای پارک شده در خیابان تصادف کرد. در این حادثه یک عابر پیاده مصدوم شد. بیشتر بخوانید: زجرکش کردن یک الاغ با کامیون + فیلمانتهای پیام/

معجزه در رانندگی به سبک زن روس! + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک راننده زن روس هنگام شروع رانندگی، پدال‌های گاز و ترمز را جابجا فشار داد و با این اشتباه، به جلو و پشت خودرو آسیب وارد کرد. انتهای پیام/

آمریکایی‌ها «اینجا را ترک کنید تا زنده بمانید»

مهرمهر1 روز قبل

عذرخواهی فرودگاه مهرآباد از اقدام صورت گرفته با دیاباته +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با اشاره به رفتار صورت گرفته با شیخ دیاباته، مهاجم اهل کشور مالی استقلال، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد: «ضمن پوزش از بازیکنان تیم استقلال و آرزوی پیروزی در بازی پیش رو، فرودگاه مهرآباد رفتار نادرست کارگر خدماتی با مهاجم استقلال را پیگیری می‌کند. پس از اینکه شیخ دیاباته، مهاجم سرشناس تیم فوتبال استقلال در فرودگاه مهرآباد از رفتار یک کارگر خدماتی متعجب و قدری آزرده شد، با شرکت پیمانکار مرتبط صحبت شد تا ضمن انجام اقدامات لازم، به ایشان و تمامی کارگران تحت استخدام خود یادآوری کند که آنها موظف به رعایت احترام کامل به تمامی مسافران فرودگاه بوده و صرفا مجاز به انجام امور محوله هستند». فیلم رفتار ناشایست خدمه فرودگاه با شیخ دیاباته را در زیر ببینید:

نظرها

اخبار بیشتر